Dysmenorm

 Dysmenorm
 Dysmenorm ir homeopātiskās zāles, ko lieto, lai normalizētu funkcionālo traucējumu menstruālā cikla laikā.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Dysmenorm lai samazinātu vai likvidētu simptomi premenstrual sindroms, lai normalizētu ilgumu, biežumu un intensitāti menstruālā cikla laikā.

Dismenorm spēj atsākt menstruāciju trūkums, tomēr, ja kopš pēdējās menstruācijas ir bijis vairāk nekā 4 mēnešus, terapeitiskais efekts narkotikas tiek būtiski samazināts.

Struktūra sastāv no parasta Dysmenorm guļus vasaras ciprese, rozmarīns, blackened krustu, un ekstrakts medus bite. Dysmenorm, atsauksmes apstiprināt, ir labi panesama, un gadījumā, ja ir kontrindicēta estrogēnu lietošana var aizstāt tos.

Indikācijas

Piesakies Dysmenorm ceļvedis iesaka:

  • menstruālā pārkāpumi;
  • sāpes menstruāciju laikā;
  • premenstrual sindroms.

Lietošanas instrukcijas Dysmenorm

D  Dysmenorm tabletes
 ismenorm ražots tablešu formā, kas jāveic 30 minūtes pirms vai 60 minūtes pēc maltītes. Tablete nav jānorij Dysmenorm, tas ir nepieciešams, lai lēnām izšķīst. Parasti viena deva ir 1-2 tabletes tiek veikti trīs reizes dienā. Ārstēšana ar Dismenorm parasti ilgi - vismaz 3 mēneši.

Blakus efekti

Atsauksmes Dysmenorm apstiprina, ka blakusparādības, lietojot narkotikas, ir ļoti reti.

Iespējamās blakusparādības ir slikta dūša Dysmenorm un alerģiskas reakcijas.

Pēc sākotnējā posmā ārstēšanas reizēm ir vērojama pasliktināšanās tādā stāvoklī, tādā gadījumā pieteikums Dysmenorm vajadzētu apstāties un atsākt pēc brītiņa.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Dysmenorm nav indicēts individuālās jutības pret narkotikām, tostarp bišu inde, laktāzes deficītu un laktozes nepanesība.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā lietošana Dysmenorm kontrindicēta.

Piesardzība zāļu tiek dota pacientiem ar celiakiju (gremošanas traucējumiem, kas izriet no bojājumiem bārkstiņām tievajās zarnās produktus, kas satur glutēnu), jo tas satur kviešu cieti.

Papildus Informācija

Tumšā, sausā vietā un istabas temperatūra - ideāli apstākļi uzglabāšanas Dysmenorm. Ievērojot šos nosacījumus, narkotiku būs piemērots izmantošanai uz 5 gadiem no dienas, kad produkcijas.

Яндекс.Метрика