Dysport

Dysport - zāles, lai mazinātu muskuļu spazmas.

Farmakoloģiskā darbība

 Dysport
 Dysport kad apēšanai vietā administrācija atbrīvošanas acetilholīna - neirotransmitera, kas informācijas nosūtīšanai jomās (sinapsēs), kur nervu šūnas ir savstarpēji savienoti ar nervu šķiedrām un centrālo nervu sistēmu kopumā. Tādējādi, sakarā ar narkotiku neiromuskulārās sinapsēs mazina spazmas un atgūst pārraidi nervu impulsus.

Ietekme narkotikas ir izstrādāta 10-20 dienas pēc administrācijas, un efekts Dysport tiek saglabāts pēc 3-4 mēnešiem.

Zāles lieto kosmētikā, oftalmoloģija, ķirurģija, uroloģija, vispārējās prakses.

Produkta veids

Izgatavošanas pulveris un šķīdums injekcijām Dysport.

Lietošanas indikācijas Dysport injekcijas

Dysport lieto blefarospazmas - tīkkoka gadsimtu neiroloģisko izcelsmi; hemifacial spazmas - slimība, kas ir samazinājums par sejas nerva dēļ kompresijas asinsvados smadzenēs; Greizais kakls Ārstējot; palielinājies toņa rokas pēc insulta; labot dinamisko deformāciju stop spastisko izcelsmi bērniem ar cerebrālo trieku.

Ir atsauksmes par Dysport, jau ir veiksmīgi izmantota, lai ārstētu pārmērīga svīšana kājas, paduses, plaukstas, hiperrefleksiju urīnpūslis, galvassāpes, barības vada Achalasia (barības vada sfinktera spazmas), plaisas anālo atveri, kā arī novērstu sejas grumbas.

Instrukcijas Dysport: metodes izmantošanu

Divpusējā blefarospazmas devas, par 120 SV gatavojoties katrai acij. Klīniskā iedarbība ir vairāk nekā 2-4 dienas, maksimālais - līdz beigām otrā ārstēšanas nedēļu. Lai izvairītos no recidīviem Dysport® Norādījumus administrēto ik pēc 8 nedēļām, ar devu katrai acij ir samazināts līdz 60 vienībām.

Kad spastisks torticollis ārstēšana tiek uzsākta ar 500 vienībām. Dysport lieto 2 vai 3 daļās aktīvo muskuļu kakla, saskaņā ar dažādiem greizais kakls: rotācijas, sānos vai aizmugurē. Spriežot pēc pārskatiem Dysport no pacientiem greizais kakls, pozitīvs efekts jau novērota pirmajās dienās pēc injekcijas. Lai izvairītos no atkārtotām injekcijām ik pēc 8-12 nedēļām atkārtošanos.

Ārstēšanai hiper-puses, kas veidojas pēc insulta, izmantojiet devu 1000 U Dysport, kas tika sadalīts starp 5th muskuļiem. Dažos gadījumos, lai izvairītos vājināšanos muskuļu, lai samazinātu devu 500 SV. Atkārtota injekcijas Dysport ievada ik pēc 16 nedēļām, bet ne vairāk kā vienu reizi ik pēc 8 nedēļām.

Lai izlīdzinātu sejas grumbu apgabalā starp uzacīm 30-100 SV Dysport ievada 4-8 punktiem.

Ja grumbas veidojas pieres daļā, injicē Dysport® apgabalā, kur ir vislielākais spiediens, ar skaitu punktiem Ievads - 4-6, un atrodas 2 collu līmeņa uzacīm. Kopā ievada 20-90 vienībām, skaitot 5-15 vienības uz 1 punktu.

Korekcijai grumbu veidojas ārējiem acu kaktiņos ("vārnu kājiņas"), saskaņā ar instrukciju 5-15 SV Dysport ievada vienā punktā. Kopumā viena acs krīt 2-4 punktus. Maksimālā pieļaujamā deva - 120 vienības. Spriežot pēc pārskatiem Dysport, tās ietekme var novērot 3-4 mēnešus pēc lietošanas.

Lai izlīdzinātu grumbas veidojas aizmugurē deguna, Dysport® injekcijām deguna muskuļus. 1-2 punkti katrai muskuļu kontu 5-10 SV medikamentiem.

Sievietes, atsaucoties uz kosmetologa uz korekciju grumbu, jābrīdina, ka viens no Dysport ir kontrindicēta, kas jaunāki par 30 gadiem.

Ārstēšanai izliekuma pēdas bērniem ar cerebrālo trieku, Dysport® ievada, lai teļu devā 20 U uz kilogramu ķermeņa svara bērnu. Ja jūsu bērns ir bojāts apstāties tikai uz vienas kājas, ievada 10 V / kg. Optimāla un piemērots bērnu deva tiek regulēts atkarībā no iegūtajiem pēc ievadīšanas pirmās devas rezultātiem. Dysport injekcijas atkārtojas ik pēc 16 nedēļām. Spriežot pēc pārskatiem Dysport, tā ietekme šajā gadījumā, vēl divas nedēļas pēc injekcijas.

Minimālā deva ārstēšanai hiperhidroze padusēm, palmas, kājas, kas ir norādīts instrukcijā Dysport ir 1, 5-2 vienības uz 1 kv. cm platība jāārstē. Vidēji, izrādās, ka uz 1. punktā, uz 6-8 vienībām narkotiku (1 punkts 4 kv. Cm ādas). Pilnveidošana pēc Dysport svinēta otrajā ārstēšanas dienā. Narkotiku darbība tiek uzturēta 4-8 mēnešus.

Ārstēšanai anālās plaisas ar anālā sfinktera puslokā uz katru pusi no kreka 30 SV pārvalda narkotiku. Jāatzīmē, ka pēc Dysport rodas no neatgriezenisku bojājumu sfinktera vai citas blakusparādības.

Par attieksmi pret spriedzi galvassāpes Dysport® audzināšanai vienādās devās 25 IU injicējot sternocleidomastoideus, laika, kaula un pieres muskuļus - kopumā 200 vienības.

Kad barības vada Achalasia ievada divas injekcijas Dysport 0, 5 ml apakšējā barības vada sfinktera. Pieņemams vienai personai, deva ir 250 SV. Nedēļu pēc Dysport ir uzlabojusies. Efekts no narkotiku ir vērojama pat 6-12 mēnešus.

Lai atrisinātu hiperrefleksiju urīnpūšļa tērēt iepriekš anestēziju un injicēt 20-40 punktus 25-40 ED zāles, ja ir neirogēnu hiperaktīva urīnpūšļa. Kopējais pacients ir nepieciešams ieviest 800-1000 SV. Ja hiperaktivitāte urīnpūslis nav saistīts ar traucējumiem, nervu sistēmas, tiek ievadīti 20 punktiem 15-25 U uz 1 punktu. Viss, kas jums nepieciešams ievadīt vienības 300-500. Ir atsauksmes par Dysport, ka tās prasība šajā gadījumā tiek saglabāts 6-10 mēnešus.

Blakusparādības pēc Dysport

Pēc Dysport normālas blefarospazmas un hemifacial laikā var attīstīties blepharoptosis, redzes dubultošanās, vai paralīze sejas muskuļu vidēja. Pass blakusparādības pēc 2-4 nedēļas pēc ārstēšanas. Arī tas var notikt gripai līdzīgi simptomi, izsitumi, dedzinoša sajūta. Ir svarīgi šajā lietā, lai noteiktu, vai ir alerģija pret narkotikām, jo ​​tas ir viens no kontrindikācijas Dysport.

Kad Greizais kakls Ārstējot var vājināt muskuļu atrodas netālu no vietas administrācijas Dysport® injekcijas var attīstīties disfāgija, šķiet, sausa mute, vājums, elpošanas problēmas, ādas izsitumus, var mainīt savu balsi, redzes traucējumi.

 Dysport injekcijas, grumbas
 Ar narkotiku ārstēšanai paaugstināta muskuļu tonusa viņa rokās ieviešanu, kas izpaužas pēc insulta, var parādīties sāpes injekcijas vietā, nespēks un nogurums, muskuļu vājums, miegainība.

Kad izlīdzināšanas sejas grumbas pēc Dysport var sajust sāpes, tirpšana, galvassāpes, hematoma injekcijas vietā var parādīties, var paaugstināt vai pazemināt uzacis.

Ārstējot pēdu deformāciju bērniem novēroja sāpes kājās, bronhīts, iekaisis kakls, drudzis, augšējo elpošanas ceļu infekcijas attīstīt veidus, astma, saaukstēšanās, vemšana, klepus, nogurums, caureja, urīna nesaturēšana, miegainība, laringīts, gastroenterīts.

Nopietnas blakusparādības pēc Dysport pieteikušies hiperhidroze netika novērota. Injekcijas vietā var sajust sāpes vai parādās mikrogematoma.

Galvassāpes dēļ administrācija dažreiz novērots muskuļu vājumu kakla, kas notiek 1-2 nedēļu laikā.

Ja Achalasia pacients pēc piemērošanas Dysport var būt vieglas sāpes krūtīs, ja to lieto līdzekļus, dažreiz attīstīt gastroezofageālā atviļņa slimība.

Kontrindikācijas Dysport

Galvenais kontrindikācija Dysport ir klātbūtne iekaisuma iespējamo injekcijas vietā, izsitumi, pinnes, herpes, uc Vai saasināšanos jebkuras hroniskas slimības laikā nedrīkst lietot zāles, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku vēzi, myasthenia gravis.

Turklāt nopietnas kontrindikācijas Dysport uzskatīts grūtniecība un zīdīšana.

Яндекс.Метрика