Dyurogezik

Dyurogezik - narkotisko pretsāpju līdzeklis.  Dyurogezik

Farmakoloģiskā darbība

Dyurogezik ir nomierinošs un pretsāpju iedarbība, tas tiek uzskatīts psihotropās un narkotiskās vielas.

Tāpat tika atzīmēts, ka palielina slieksni sāpju Dyurogezik: novērš pārraide sāpes ierosināšanas ceļu uz amygdala, hipotalāmu, talāmu kodolu, lēna sirdsdarbība, stimulē vemšanas centru un nomāc elpošanas centru, paaugstina tonusu sfinktera muskulī, žultsvadi, samazina zarnu peristaltiku, palielina līmeni ūdens absorbcija no kuņģa-zarnu trakta, samazina asins plūsmu nierēs, izraisa eiforiju un palīdz miegu. Jo asinsspiedienu Dyurogezik nav spēkā.

Aktīvā viela Dyurogezika - fentanils.

Produkta veids

Atbrīvošanas plāksteris Dyurogezik šķīdums injekcijām.

Indikācijas Dyurogezika

Dyurogezik injekcijām tiek izmantoti laikā, vidēji smagu un smagu sāpju sindromu, miokarda, stenokardija, vēzis patoloģijas, traumas, pēc operācijas, sedāciju ar dažāda veida anestēzijas, apvienojumā ar droperidols, lai neuroleptanalgesia.

Apmetums Dyurogezik efektīva hroniskām sāpēm vidēji smagas vai smagas smagums sastopamas vēža, artrīta, neiropātijas, herpes zoster vai vējbakām un citām slimībām.

Instrukcijas Dyurogezika: metodes izmantošanu

Gatavojoties operācijās Dyurogezik ievadīts intravenozi devā 0, 05-0, 1 mg ar 2 5-5mg droperidols.

Lai veiktu vispārējā anestēzija ievada narkotikas intravenozi - 0, 4-0, 6 mg par anestēzijas uzturēšanai - IV 0, 05-0, 2 mg ik 20-30mg. Sāpju mazināšanai pēc operācijas tiek ievadīta intramuskulāri Dyurogezik - 0, 05-0, 1 mg.

Lai novērstu sāpes, kas saistītas ar miokarda ievadīt 0, 1 mg līdz 5 mg uz narkotiku droperidols trīs minūtes.

Bērni, gatavojoties darbībā ieviesa 2mkg / kg Dyurogezika, vispārējās anestēzijas - intravenozu 10-150mgk / kg vai 150-250mkg / kg intramuskulāri. Lai saglabātu anestēzija ievada, lai bērni 1-2mkg / kg intravenozi vai 2mkg / kg intramuskulāri.

Līme ir lokāli Dyurogezik: 72 stundas ir piemērots ādas, kuros neviens kairinājums vai minimālā summa matiem. Ja nepieciešams, var mazgāt ādu, bet neizmantojot mazgāšanas līdzekli, un pēc tam izžūt labi.

 Apmetums Dyurogezik
 Pacientiem, kuri nebija iepriekš opiātiem noteiktie Dyurogezik sākuma devu 25mkg / h. Ja pacients ir toleranta uz opiātiem, Dyurogezika deva tiek aprēķināta individuāli.

Blakus efekti

Dyurogezik var izraisīt elpošanas nomākumu, centrālo nervu sistēmu, onlivost, galvassāpes, krampji, delīrijs, redzes dubultošanās, neskaidra redze, atmiņas, neparasti sapņi, apjukums, halucinācijas, eiforija zudums, paaugstināts intrakraniālais spiediens, vemšana, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, spazmas sfinktera par Oddi , aizcietējums, aknu kolikas, bradikardija, spiediena samazināšanās, apspiešana sirds un asinsvadu darbību, urīna aizture, urīnvada spazmas, drudzis, ādas nieze, bronhu spazmas, laringospazmas, pastiprināta svīšana, atkarība un abstinences sindromu, kam pievieno nervozitāte, uzbudināmība, slikta dūša, caureja, vemšana, anoreksija, trīce, paplašinātas acu zīlītes, vispārējs vājums, neskaidras sāpes, iesnas, sirdsklauves.

Pārdozēšanas gadījumā Dyurogezika nervozitāte, samazināsies spiediens, miegainība, vājums, reibonis, bradikardija, depresija elpošanas centrs, mitra sviedriem, miega apnoja, un zīlītes sašaurinātas. Ārstēšanai naloksona ievadītās, ja nepieciešams - muskuļu relaksanti, atropīns, veikt mākslīgo elpināšanu, asins tilpuma aizpildījuma.

Blakusparādības plākstera Dyurogezik

Piemērošana ģipša var izraisīt apsārtumu, izsitumi, nieze, dedzināšana.

Kontrindikācijas

Dyurogezik nevar uzskatīt par smagu depresiju elpošanas centra, paaugstinātu jutību.

Plāksteris nevar uzspiest noņemšanai un pēcoperācijas akūtas sāpes uz iekaisušas, bojāta vai pakļauti ādu, caureja izraisa kolīts, izveidojusies sakarā saņemt penicilīnu, cefalosporīnu linkozamīniem, ar toksisku dispepsija, akūtu elpošanas nomākumu. Jūs arī nevar izmantot pretsāpju plāksteris Dyurogezik māsu, grūtniecēm, bērniem līdz 18L.

Esiet piesardzīgs iecelt Dyurogezik ar aknu / nieru mazspējas, hipotensijas, akūtas slimības, vēderplēves, cesarean sadaļā un citiem dzemdību darbību, elpošanas mazspēja, traumatisks smadzeņu traumas, jo audzēji smadzeņu, nieru vai aknu kolikas, hipotireoze, žultsakmeņu slimība, ar kopumā nopietni nosacījums, alkoholisms, labdabīgas prostatas hipertrofiju, hipertermija, pašnāvības tendences, bet iecelšana glikokortikoīdiem, insulīna, narkotikas pazeminot spiedienu, MAO inhibitorus.

Injekcijas Dyurogezik noteikts piesardzīgi gados vecākiem pacientiem, aprūpes, grūtniecēm, bērniem.

Pacients tiek brīdināts, ka aktīvā viela inhibē Dyurogezika psihomotoro reakciju un ietekmē koncentrāciju.

Blakusparādību iespējamība palielinās Dyurogezika kombināciju ar miega un sedatīviem, fenotiazīniem, narkotiku vispārējo anestēziju, perifēros muskuļu relaksanti, etanolu, tricikliskajiem antidepresantiem, opiātiem, antihistamīni narkotikām, sniegtu papildu sedāciju.

Dyurogezik uzlabo efektu spiediena samazināšanas līdzekli.

Samazināt devu fentanila kamēr viņa iecelšanu ar antihipertensīviem līdzekļiem, kortikosteroīdi, insulīnu.

Яндекс.Метрика