Dzhintropin

Dzhintropin - rekombinantā somatotropīns hormonu zāles.  Dzhintropin devā 10 IU

Struktūra un sastāvs Dzhintropina

Dzhintropin ražots kā liofilizāts šķīduma s / c administrācija pie devām 4 SV un 10 SV, kas satur aktīvo vielu - Somatropīnu - pie 1, 3 un 33 mg, 33 mg, attiecīgi.

Palīgmateriāli sastāvdaļas formulēšanā ir nātrija hlorīds, nātrija dihidrogēnfosfāts, glicīnu un mannītu.

Dzhintropin pieejams flakonos komplektā ar vienreizējās lietošanas šļirci un šķīdinātāju.

Farmakoloģiskās iedarbības Dzhintropina

Dzhintropin - ģenētiski inženierijas augšanas hormons, kas veicina fizisko un skeleta izaugsmi. Pieteikums Dzhintropina ir spēcīga ietekme uz vielmaiņas procesus organismā. Narkotiku stimulē augšanu kauliem, kas ietekmē kaulu metabolismu un epifizāras plāksnes garo kaulu. Palielina liesās muskuļu masu, kas palīdz normalizēt ķermeņa struktūru. Pacientiem ar augšanas hormona deficītu un osteoporozi, hormonu terapija palīdz normalizēt blīvums un kaulu minerālvielu sastāvu.

Saskaņā ar instrukcijām, Dzhintropin arī pazemina holesterīna līmeni un stimulē transportēšanu aminoskābju šūnās un olbaltumvielu sintēzi, neietekmējot profilu lipoproteīnu un lipīdu. Tas palielina izmēru muskuļu šūnās, aizkrūts dziedzeris, aknas, dzimumdziedzeru, vairogdziedzera un virsnieru dziedzeri. Tas nomāc insulīna izdalīšanos. Kavēšanās ķermeņa fosfora, kālija un nātrija. Palielina fizisko izturību, muskuļu darbību un ķermeņa svaru.

Indikācijas Dzhintropina

Saskaņā ar norādījumiem, kas noteikti, lai bērniem līdz Dzhintropin panīkuši izaugsmi sakarā ar nepietiekamu ražošanas augšanas hormona, ko organismā, ar Tērnera sindromu un hronisku nieru mazspēju (ar samazinātu nieru funkciju, vairāk nekā 50% no normāla), kas pubertātes.

Pieaugušie Dzhintropin parakstītas iegādāts vai iedzimta deficītu augšanas hormona kā aizvietošanas terapiju.

Kontrindikācijas Dzhintropinu

Dzhintropin kontrindicēta šādos gadījumos:

  • Grūtniecība un zīdīšanas periods (ja Dzhintropina zīdīšanu ieteicams dot);
  • Aktīvā smadzeņu audzējs;
  • ļaundabīgiem audzējiem;
  • paaugstināta jutība pret somatropīnu un papildu komponentiem narkotikas;
  • depresija (īpaši pēc operācijas uz sirds un vēdera, ar akūtu elpošanas mazspēju).

Pēc atsauksmēm, Dzhintropin jālieto piesardzīgi intrakraniālu hipertensiju, cukura diabēts, hipotireoze.

Dozēšanas un devu režīms Dzhintropina

Saskaņā ar instrukcijām, Dzhintropin ieviesa n / a, lēns, ne vairāk kā vienu reizi dienā, parasti pirms gulētiešanas. Lai novērstu rašanos lipoatrofiju būtu periodiski mainīt injekcijas vietu.

Saturs flakona vispirms izšķīdina 1 ml šķīdinātāja piemērota zāļu. Lai iegūtu šķīdinātāja šļirci un jāinjicē flakonā caur aizbāzni. Maisa, līdz pilnīgi izšķīdis (bez pēkšņi trīce). Ready šķīdumu var uzglabāt temperatūrā 2-8 grādiem, ir ne vairāk kā 14 dienas.

Par pacientiem devas tiek izvēlētas individuāli atkarībā no smaguma trūkuma augšanas hormona, ķermeņa svaru un efektivitāti.

Nepietiekamības gadījumā ražošanas augšanas hormona bērniem, deva ir 25-35 mg uz kg ķermeņa masas dienā. Ārstēšana jāpiešķir iespējas agrākā vecumā un turpinās līdz pubertātes vai pirms slēgšanas zonas kaulu augšanu. Kad vēlamais rezultāts ārstēšanas var tikt pārtraukta.  In devas Dzhintropin 4 SV

Kad augšanas hormona deficīts pieaugušajiem sākotnējā deva Dzhintropina par norādījumu ir 0, 15-0, 3 mg dienā, un pēc tam tas tiek palielināts, lai sasniegtu vēlamo efektu.

Kad Tērnera sindroms un hroniska nieru mazspēja bērniem, kas pavada augšanas aizturi, ieteicamā deva ir 50 mg uz kg ķermeņa masas dienā.

Pārdozēt

Akūta pārdozēšana Dzhintropinom, atsauksmes sākotnēji var izraisīt hipoglikēmiju un hiperglikēmija pēc. Attiecībā uz ilgtermiņa pārdozēšanas novērota raksturīgās pārākumā augšanas hormona simptomi: gigantisma, akromegālijas, hipotireoze, samazinot koncentrāciju serumā, kortizola.

Pārdozēšanas gadījumā zāļu lietošana jāpārtrauc un simptomātiska ārstēšana.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Dzhintropin var izraisīt blakusparādības, piemēram, intrakraniālais spiediens, hiperglikēmija, samazināta vairogdziedzera funkcija, epifiziolīzes gūžas kaula galviņa leukemoid reakcijas, muskuļu sāpes, locītavu sāpes, ūdens aizture organismā ar attīstību perifērās tūskas, karpālā kanāla sindroms.

Kā likums, visas iepriekš minētās simptomi ir dozozivisimy daba un izzūd pēc devas pielāgošanas.

Tur var būt alerģiskas reakcijas, piemēram, nieze un izsitumi uz ādas. Ļoti reti organismā var veidoties uz sagatavošanas antivielas, kas samazina tā efektivitāti.

Vietējās reakcijas uz izmantošanu Dzhintropina var ietvert: nieze, sāpes, pietūkums, apsārtums un lipoatrofiju injekcijas vietā.

Mijiedarbība Dzhintropina ar citām zālēm

Stimulējošo ietekmi augšanas hormona uz augšanas hormonu samazinātu SCS.

Ietekmēt efektivitāti zāles var vienlaicīga ārstēšana citi hormoni (gonadotropīns, estrogēni, anabolos steroīdus, vairogdziedzera hormoni).

Uzglabāšanas nosacījumi

Preparāts tiek glabāta tumšā vietā temperatūrā 2-8 grādiem. Ready šķīdumu nedrīkst uzglabāt ilgāk par 14 dienām. Dzhintropin attiecas uz recepšu medikamentiem ar ieteicamo glabāšanas laiks - 24 mēneši.

Яндекс.Метрика