Ebermin

Ebermin - ziede ar sarežģītu brūču dzīšana un baktericīda iedarbība. Tā satur cilvēka epidermālā augšanas faktora  Iepakošanas Ebermin
 rekombinantā .  Ebermin stimulē migrācijas un izplatīšanas fibroblastu, endotēlija šūnu, keratinocītu un citām šūnām, kas ir aktīvi iesaistīti brūču dzīšanu, epithelialization, rētas un audu elastību piedziņu .  Rekombinantais endotēlija augšanas faktors, ko iegūst, izmantojot rekombinanto DNS .  Darbības Šīs vielas mehānisms ir līdzīgs endogēnā epitēlija FR .  Sastāvā arī Ebermina sudraba sulfadiazīna kam pretmikrobu iedarbība .  Tas darbojas pret gram-pozitīvo, gram-negatīvo mikroorganismiem, sēnēm, dermatofītu .  Hidrofīla bāze Ebermina sniedz dažus dehidrējot efektu, ir pretsāpju iedarbība, rada terapeitisku koncentrāciju aktīvo vielu skartajā zonā .  Pozitīvas atsauksmes Ebermine pastiprināja kosmētisku efektu, it īpaši - spēja uzlabot estētiku rētas normalizējot novecošanos un orientāciju kolagēna šķiedru, tādējādi novēršot patoloģiska rētas, kontraktūra veidošanos, keloīdi .

Indikācijas Ebermina

Saskaņā ar instrukcijām Eberminu, šīs zāles ir indicēts:

• virspusējas, dziļi apdegumus dažāda smaguma;

• trofiskas čūlas (ar oklūziju, hroniskas vēnu mazspējas, roze, cukura diabēts);

• izgulējumu;

• nonhealing brūces (brūču celmu, ar autodermatoplastike jomā līzi un apmesties uz leju starp atlokus ādas brūces apvidū atlikušo donoru vietām);

• pārkāpums integritāti ādas ķirurģija, kosmētikas iejaukšanās, trauma laikā;

• apsaldējumus;

• čūlas piemērojot citotoksisko līdzekļu;

• starojums dermatīts, tai skaitā pēc staru terapijas.

Kontrindikācijas Ebermina

Saskaņā ar instrukcijām Eberminu, kontrindikācijas tās lietošanai ir paaugstināta jutība uz sastāvdaļām, vecums 1 gads, grūsnības, laktācijas. Ebermin nedrīkst izmantot zonā aktīvās audzēja bojājuma, kā arī, lai veicinātu rētu veidošanās jomā izgriešanu no audzēja.

Devas, Deva

Ebermin lokāli. Varbūt produkta lietošana jebkurā posmā brūču dzīšanu. Pirms pieteikšanās ziedi notika iepriekšēja standarta brūču ārstēšana ar antiseptiķi (infekciju). Pēc žāvēšanas brūce virsējo slāni ziedes uzklāj ar lāpstiņu ar 1-2 mm biezumā. Slēgtajā ārstēšanas metode tiek uzklāts uz augšu sterilu auduma vai oklūziju materiāla. Kad izteikts eksudāciju un gadījumā mitro metodi ārstēšanas ieteicams ģērbties brūces 1 reizi dienā. Kad bespovyazochnom (atvērts) ārstēšanu ir ieteicams piemērot Ebermin trīs reizes dienā.

Pirms atkārtotas  Ziede Ebermin
 aplikāciju ziedes veica tualetes brūci ar antiseptisku vai fizioloģisko šķīdumu. Tam vajadzētu izvairīties traumatizing jauno epitēlija un granulēšanas audus.

Ārstēšana ar Ebermina turpinājās līdz pilnīgai epithelialization no brūces vai tās gatavību slēgt ādas transplantātu.

Lai novērstu radiācijas dermatīts Ebermin uzklāts uz apstarotās platību ādas divreiz dienā, netiek noņemta no vietas piemērošanas pēc 6-8 stundām iedarbības. Ārstēšanas ilgums šajā gadījumā atbilst darbības ilguma staru terapijas kursa. Jūs nedrīkstat pārtraukt lietot ziedes, ja trūkst nākamo sesiju starojumu.

Blakusefekts

Narkotiku Ebermin diezgan labi panes. Gadījumi alerģiskas reakcijas, kā arī dedzinoša sajūta, sāpes, diskomforts, sašaurinātas jomā piemērošanas ziedes. Šīs parādības ir vieni 10 minūtes pēc uzlikšanas skartajā zonā ar mērci.

Brīdinājumi

Sakarā ar klātbūtni uz Ebermina sudraba sulfadiazīnam sastāvu jālieto piesardzīgi iedzimta trūkumu glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes, nieru slimību, aknu. Kad bespovyazochnom ārstēšana ir ieteicams izvairīties no tiešiem saules stariem ar jomu ar ziedi.

Atsauksmes Ebermine

Reviews Ebermine pozitīvs sakarā ar augstu klīnisko aktivitāti narkotikas. Pierādīts, lai ievērojami samazinātu laiku sadzīšanu apdegumus, čūlas, brūces, izmantojot Ebermina salīdzinot ar klasisko vietējo terapiju.

Analogus Ebermina

Šīs zāles ir pirmais pārstāvis rekombinantā EGF. Analogi Ebermina nē.

Яндекс.Метрика