Ebrantil

Ebrantil - antiadrenergicheskim zāles no grupas α 1 adrenoblokatorov.  Ebrantil kapsulas

Ar analogiem Ebrantila farmakoloģiska grupā ietilpst Omsulozin, Zokson, Alfazuzozin, Butiroksan, Dalfaz, hypersimple, Yohimbine hidrohlorīds, Cardura, saknes, Nicergoline, Omnic, pirroksan, Omsulozin, prazosīnu, Proroksan, Profloksin, Polpressin, Nilogrin, Camiri, Ditamin, Artezin, terazosīns, Urokard, Fokusin, Setegis, Redergin, Urorek, Tamsulosīns, Revokarin.

Strukturālo analogu galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotikas Ebrantil nav.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā Ebrantil norādījumus izdotas formā šķīdumu intravenozas ievadīšanas (kapsulās, kas 5, 10 ml), un kapsulas (30, 60 un 90 mg).

Ebrantila 1 ml satur 5 mg urapidil - galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku. Palīgmateriāli sastāvdaļas: propilēnglikols, nātrija hidrogēnfosfāta dihidrāts, nātrija dihidrogēnfosfāta dihidrāts, ūdens injekcijām.

Medikaments kapsula satur 30, 60 vai 90 mg, attiecīgi, urapidil. Papildu komponentus :   metakrilāta kopolimērs (B tipa), talks, dietilftalāts, hipromeloze, fumārskābe, etilcelulozes, hipromeloze ftalāts, stearīnskābe, cukurs sfērisks.

Farmakoloģiskās iedarbības Ebrantila

Ebrantil bloķējot postsinaptiskos α 1 adrenoreceptori, samazina perifēro pretestību. Turklāt maz Ebrantil izteikts beta adrenoreceptoru bloķēšana rīcība, tiek iesaistīta regulēšanas mehānismu uzturēšanai asinsvadu tonusu. Sirds produkciju un sirdsdarbība, ja to lieto Ebrantila nemainīsies.

Narkotiku samazina līdzsvarotu asinsspiedienu (sistoliskais un diastoliskais), samazina perifēro pretestību, neradot reflektoru tahikardiju.

Rīcība urapidil veicina samazināta sirds produkciju, samazinot uz sirds muskuli slogu un palielinātu efektivitāti sirds kontrakcijas.

Jo CNS, aktīvā sastāvdaļa narkotiku ietekmē aktivitāti vazomotoros centra, novēršot refleksu samazinājumu (vai palielinājumu) toni simpātiskās nervu sistēmas.

Urapidil nekādā veidā neietekmē apmaiņu urīnskābes un ogļhidrātu vielmaiņu sniegumu neradot šķidruma aizture.

Ebrantil viegli iet caur placentu un asins-smadzeņu barjeru. Maksimālā koncentrācija urapidil plazmā tiek sasniegts pēc četras līdz sešas stundas pēc uzklāšanas Ebrantila. Lielākā daļa no urapidil tiek metabolizēts aknās. Urapidil un tā metabolīti izdalās caur nierēm (55-70%), un caur zarnām.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Ebrantil izmanto hipertensijas krīzes, ugunsizturīgo hipertensijas un kontrolētai nolaišanas paaugstināts asinsspiediens pēc un / vai operācijas laikā.

Ebrantil - Lietošanas instrukcija

 Infūzijām Ebrantil risinājums
 Saskaņā ar instrukcijām Ebrantil ievadīts intravenozi ilgstošas ​​infūzijas vai spridzināšanas. Kapsulas Ebrantil medikamenti jālieto divreiz dienā, no rīta un vakarā, ēšanas laikā, noskalo ar nelielu daudzumu šķidruma. Kad ugunsizturīgo hipertensija, arteriālā hipertensija smaga, hipertoniskā krīze 10-50 mg intravenozi Ebrantila kontrolē asinsspiedienu. Pazeminot asinsspiedienu jānotiek piecu minūšu laikā pēc injekcijas. Atkarībā terapeitisko efektu iespējamu atkārtotu ieviešanu narkotiku.

Nepārtrauktas intravenozas pilienveida vai injekciju, izmantojot perfūzijas sūkni. Balstdeva - apmēram 9 mg / h, proti, 250 mg medikamenta atšķaida ar 0, 5 litri šķīduma injekcijām. Maksimālā pieļaujamā koncentrācija - 4 Ebrantila mg uz 1 ml injekciju šķīduma (5% vai 10% glikozes (glikozes) vai fizioloģisko šķīdumu). Speed ​​pilienveida intravenoza narkotiku atkarīgs no pacienta asinsspiedienu.

Lietojot asins sūknis 100 mg Ebrantila ievesti šļircē un atšķaida līdz 50 ml 5% vai 10% šķīdumu glikozes (glikozes) vai fizioloģisko šķīdumu.

Augstākās asinsspiediena pēc un / vai operācijas ar mērķi samazināt kontrolēto narkotiku Ebrantil ievadīts intravenozi devā 25 mg laikā. Asinsspiediena pazemināšanās jānotiek divu minūšu laikā pēc ievadīšanas. Lielāku stabilitāti asinsspiediena veic ar infūzijas veidā.

Ja stabilizācija parametru spiediena nenāk uz ilgu laiku, tas ir lēns intravenoza medikamentu Ebrantil 50 mg.

Ja iepriekš esat izmantojis Citi antihipertensīvie narkotikas, Ebrantil var ievadīt ne agrāk kā sākuma administrācijas.

Pakāpeniskai samazināšanai asinsspiediena tiek piemērota 30 mg zāļu divas reizes dienā.

Ieteicamā deva Ebrantila strauji samazināt asinsspiedienu - 60 mg divas reizes dienā. Kopā urapidil vajadzētu būt 60-180 mg dienā.

Kontrindikācijas Ebrantila

  • aortas stenoze;
  • Bērniem līdz 18 gadu vecumam;
  • grūtniecība;
  • zīdīšana;
  • paaugstināta jutība pret Ebrantilu;
  • atvērtu arteriālo kanālu.

Jāievēro piesardzība Ebrantil vecumdienās, hipovolēmiju, un pārkāpjot nieru un / vai aknu.

Blakusefekts

Ar ilgstošu lietošanu Ebrantila var rasties pēc Nelabvēlīgie simptomi: vemšana, slikta dūša, aritmijas, elpas trūkums, galvassāpes, nefropātijas, reibonis. Dažreiz ir nieze, bradikardija vai tahikardija, sirdsklauves, trauksme, anēmija, nefrotiskais sindroms.

Pārdozēšana Ebrantilom

Pārdozēšanas simptomi Ebrantilom: ortostatiska hipotensija, reibonis, kolapss, ātruma samazināšana reakcijas, nogurums.

Terapija: pakāpeniska samazināšanās asinsspiediena samazināšanai, paaugstinot līdz apakšējo ekstremitāšu, asins tilpums nomaiņa; neietekmējot - lēna intravenoza vazokonstriktoriem. Retos gadījumos lieto intravenozās kateholamīnu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Uzglabāšanas temperatūra - nepārsniedz 30 ° C.

Uzglabāšanas laiks - 2 gadi.

Яндекс.Метрика