Ecdysten

Farmakoloģiskās iedarbības ekdistena

Zāles ir dabisks  Iepakošanas ekdistena
 savienojums steroīdu struktūru, ir tonizējoša iedarbība, stimulē lielāku olbaltumvielu sintēzi organismā. Ecdysten palielina fizisko veiktspēju.

Ecdysten atšķiras no anabolisko steroīdu, kas nav androgēnu un antigonadotropnym iedarbība, tas neietekmē funkciju virsnieru garozas un aizkrūts dziedzera.

Formulēšana

Viens tabletka0, 1 ​​grams satur aktīvo vielu ekdistena. Kā palīgvielas tiek izmantotas, lai sagatavotu: saharoze, kalcija stearāts, kartupeļu cietes.

Indikācijas ekdistena

Narkotiku ekdistena izmanto kā toniku ar astenodepressivnyh un astēniskiem stāvokļiem, kas izteikts vājums un depresijas pacienta. Ko var izraisīt: a pavājināšanās olbaltumvielu sintēzes procesiem, neirozes, neirastēnija, ilgi intoksikāciju, pazemināts asinsspiediens.

Narkotiku iesaka sportistiem intensīvu apmācību klātbūtnē disfunkcija sirds un asinsvadu sistēmu laikā, jo īpaši, ja skaidras pazīmes pārsprieguma infarkta un palielinot olbaltumvielu katabolismu. Pamesti sporta ārsti izmantošanas ekdistena atsauksmes ir pierādījusi savu efektivitāti, palielinot ātrumu un izturību īpašības, laika posmā pirms sacensībām.

Mode piemērošanas

Ņem 3 reizes dienā, iekšķīgi pirms ēšanas. Viena deva 0, 005-0 01 Kopējais terapijas kurss 15-20 dienas. Ja nepieciešams, kursu var atkārtot pēc 1-2 nedēļu pauzes.

Maksimālā reizes deva - 0, 025 g, maksimālā dienas deva - 0, 1 sporta medicīnas ieteicams veikt narkotiku vtechenie 2-3 nedēļas, 3 reizes dienā, 0, 01-0, '02

Tas ir ieteicams, ja lietojat ekdistena maksimālu efektu, lai izpildītu ar atbilstošu uzturu, kas ietver - olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku, vitamīnu un minerālvielu.

Blakusparādības ekdistena

Saskaņā ar saņemtajiem  Tabletes ekdistena
   Ecdysten var izraisīt augstu asinsspiedienu un bezmiegs pacientiem ar labilu nervu sistēmu. Ja pamanāt kādu no šiem simptomiem, vajadzētu samazināt devu vai pārtraukt izmantot narkotiku pirms gulētiešanas.

Kontrindikācijas ekdistena

  • epilepsija, Hiperkinēzes;
  • nervu satraukums;
  • hipertonisku slimība;
  • bezmiegs.

Brīdinājumi

Pacientiem ar diabētu ir jāapzinās, ka viena tablete satur ekdistena priblizitelno0, 094 g ogļhidrātu (0, 008 XE).

Nebija narkotiku ietekme uz spēju vadības mehānismu, kā arī vadot transportlīdzekļus un iesaistīties citās darbībās ar iespējamiem riskiem, kas prasa lielu koncentrēšanos un ātrumu reakciju.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ecdysten jāuzglabā sausā, tumšā vietā.

Яндекс.Метрика