Echinops

 Echinops - augs ģimenes Asteraceae
 Echinops - zālaugu augs, kas pieder pie ģimenes Asteraceae.

Apraksts Echinops

Augu sasniedz augstumu 1, 5 m, ir bieza kāts subramose saknes. Glubokorazdelnye lapas, aizstājējs, nedaudz arahnoidālā vai kails, virsū tumši zaļā krāsā. Radikālas un apakšējās stumbra lapas petiolate, citi sēdošs.

Ziedkopa sfērisks, liels, daudzi sīkziedu galvas galos kātiņa poodinochno.

Augi aug Eiropā, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Dienvidu Urāliem. Viņš dod akmeņainas nogāzes, pļavas, ceļmalas, smiltis un piekrastes šķembas.

Echinops parastā medus augs ir visspēcīgākā. 1 hektārs var savākt apmēram 1 tonnu medus.

Ārstnieciskiem nolūkiem, izmantojot sēklas Echinops.

No Echinops ķīmiskais sastāvs

Sēklas Echinops satur alkaloīdus (galvenokārt - echinopsine - 2%). Arī tur ir klāt tauku eļļas, triterpenoids, flavonoīdus, miecvielas, askorbīnskābi, gumijas, saponīni, augstākas alifātiskajiem ogļūdeņražiem.

Piemērošana Echinops medicīnā

Augu apstrādāts astēniju un parēze kopš seniem laikiem. Dioscorides, slavenais seno dziednieks, ne reizi savos rakstos minēta šo augu.

Pašlaik es atklāju savu pieteikumu farmakoloģijā un Echinops zinātnisko medicīnu.

Šajā rūpnīcā, farmaceiti pamanīja 1900. gadā, kad tā konstatēja echinopsine, līdzīgi tās ietekmi uz strihnīns. Šajās dienās echinopsine medicīniskajā praksē netika piemērots. Un tad, ka pagājušā gadsimta 50 gadiem sāka veikt echinopsine narkotikas.

Oficiālais zāles echinopsine nitrāta šķīdumu injekcijām un iekšējai lietošanai. Echinopsine spēj stimulēt refleksu uzbudināmība muguras smadzenēm, tādējādi palielinot muskuļu tonusu un kustību aktivitātes. Tā arī saasina sāpju reakciju uz patogēniem. Ir pierādīts, ka echinopsine stiprina procesus uzbudināmību un vadāmību nervu galiem, palielinot jaudu savu darbību un palielināt caurlaidību šūnu membrānas.

Tika novērots, ka echinopsine pazemina asinsspiedienu un paplašina asinsvadus, palielina frekvenci un amplitūdu no sirds ritmu.

Terapijā, izmantošana Echinops un echinopsine bija diezgan plašs. Ārstēšana ar zālēm, tika veikta echinopsine muskuļu atrofija, multiplās sklerozes, myasthenia gravis, kad bojājumi perifēro nervu. Tas tika izmantots, lai novērstu sekas, staru slimības un kā toniku un toniku.

In '81 pagājušā gadsimta balstīta echinopsine tika izslēgti no izmantoti saistībā ar Advent efektīvākus medikamentus preparātus.  Echinops, sauss tēja dzēriens

Echinops atrastas piemērošanu tautas medicīnā. Šeit tas tiek izmantots izsmelšanu, lai mazinātu galvassāpes par atbrīvojumu no krampjiem. Sēklas Echinops tiek izmantots kā diurētiķis. Pacientiem ar hipertensiju un sirds slimībām, tie tiek veikti iekšā.

Ziedkopa augi ir daļa no maksām, kas saņemtas par gastroenterīts, malāriju, pleirīts.

Dažas Echinops daļas tiek izmantots, lai ārstētu ehinokokozes aknu un infekciozs hepatīts.

Ārēji augs ir parakstītas ādas slimībām.

Kontrindikācijas un piesardzība

Echinops - augs ir indīgs, tā toksikoloģiskās īpašības vēl joprojām nav pilnībā izprasta. Tāpēc būtu jāizmanto tikai stingrā ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика