Žeņšeņs tinktūra

 Žeņšeņa un tās saknes
 Žeņšeņs tinktūra - augu izcelsmes, kas iedarbojas uz vielmaiņu, nervu un asinsvadu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Žeņšeņs tinktūra - tonizējoša, Antiemētiskā, vielmaiņas, bio-stimulējot aģents.

Tinktūra žeņšeņs lietošana stimulē nervu centrālo sistēmu, darbību virsnieru dziedzeri, uzlabo apetīti, atjauno spēkus, mazina miegainību, paaugstina asinsspiedienu, fizisko, garīgo efektivitāti, uzlabo seksuālo funkciju.

Ir arī atsauksmes par žeņšeņa tinktūra, ka tas samazina glikozes holesterīna līmeni asinīs.

Farmakoloģiskā darbība sakarā ar to, ka žeņšeņs satur gaistošos, tauku eļļas, peptīdi, minerālvielas, vitamīni, sterīni.

Produkta veids

Alkohols tinktūra žeņšeņa saknes.

Lietošanas indikācijas žeņšeņa tinktūras

Tinktūra žeņšeņs izmantošana parādīta paaugstinātā garīgās, fiziskās aktivitātēs, lai uzlabotu noturību cilvēka organismā negatīvu ietekmi uz vispārējo uzlabojumu vides rehabilitācijai pēc slimības laikā.

Tāpat saskaņā ar noteiktajām tinktūra žeņšeņs ārstēšanā nenormālības seksuālo funkciju, ko izraisa neirastēnija, neirozes, cukura diabēts, diabēta otro tipu, kas astēniskiem stāvokļiem, arteriālā hipotensija instrukcijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām tinktūra žeņšeņs ir kontrindicēts hipertensijas, paaugstināta jutība, aizkaitināmība, asiņošana, bezmiegs, drudzis ar infekciju, laktācijas, grūtniecība, aknu slimības laikā.

Nedot bērniem, kas jaunāki par žeņšeņs tinktūra 12L.

 Žeņšeņs tinktūra
 Lietošanas instrukcija žeņšeņa tinktūras

Pieaugušie, bērni, vecāki par 12l noteikti tinktūra ņem iekšā pusstundu pirms ēšanas - 15-25kap. divi vai trīs p / dienā. Vidējais ārstēšanas ilgums 30-40dn. Atkārtojiet ārstniecisko kursu tikai uz ārsta konsultācijas.

Izvairieties izmantot šādu toniku, kā tinktūra žeņšeņs pēcpusdienā.

Blakus efekti

Ievadīts žeņšeņs var izraisīt sirdsklauves, galvassāpes, miega traucējumi, caureja, paaugstināts asinsspiediens, asiņošana no deguna, alerģiskas ādas reakcijas, hipoglikēmiju, nervozitāte, vemšana, slikta dūša.

Ir atsauksmes tinktūra žeņšeņs, par iespēju viņas pārdozēšanas. Tās simptomi: pietūkums, paaugstināts asinsspiediens, bezmiegs.

Яндекс.Метрика