Efferalgan

Efferalgan - medikamenti Sīrups Efferalgan
 pieder grupai analgētiskiem, pretdrudža līdzekļi.

Farmakoloģiskā darbība

Efferalgan ir non-narkotisko pretsāpju, pretdrudža efekts padara labi. Pie sirds terapeitisko darbības - bloķēšanas mehānisms un TSOG1 TSOG2 CNS seko iedarbības centriem termoregulācija un sāpes.

Neesamība pretiekaisuma efekts ir saistīts ar neitralizācijas ietekmi paracetamola uz COX. Neitralizācija tiek veikta šūnu peroksidāzi ar iekaisušajos audos.

Zāles nav negatīvas ietekmes uz ūdens sāls bilance (nesaglabā ūdens un Na +) un kuņģa-zarnu trakta gļotādu, jo Efferalgan nav bloķēt sintēzi prostaglandīnu perifērajos audos.

Form atbrīvot Efferalgan

Jūsu ērtībai Efferalgan pastāv dažādi formas narkotiku jautājumu:

 • Sīrups ar viskozs tekstūru un karameļu-vaniļas aromātu. Krāsu sīrups - iedegumu. Sīrups Efferalgan iepakotas pudelēs pa 90 ml. Pudeli un iekļauti mērkarote ievietots kartona kastē;
 • Svecītes balto krāsu, kas paredzēta taisnās zarnas pārvaldē. Tie izceļas ar gludu spīdīgu virsmu. Svecītes iepakotas par summu 5 gab. Kartona iepakojums satur 2 iepakojumus;
 • Tabletes plakanas un apaļas. Tabletēs beveled malas un robs vienā pusē no to krāsas - balta. Likvidēšana tabletes ūdenī pavada aktīvā burbuļošana gāzi. Tabletes 4 gabali iepakoti lentēs vienā kastē ir 4 vai 25 sloksnes;
 • Putojošās tabletes, kas satur vitamīnu C. Produkta formu un izskatu, ir tāds pats kā parasto tablešu Efferalgan. Iepakoti tabletes caurules 10 gab. Viens kastītē ir viena caurule.

Pastāv arī īpašas formas zāles bērniem:

 • Putojošs pulveris paredzēts šķīdumam iekšķīgai lietošanai;
 • Šķīdums iekšķīgai lietošanai;
 • Taisnās zarnas svecītes.

Indikācijas Efferalgan

Saskaņā ar instrukcijām Efferalganu zāles ir ieteicams lietot šādos gadījumos:

 • Kā pretdrudža ar gripu, elpceļu slimību akūtā formā, postprivivochnyh reakcijas bērnības infekcijām un citām slimībām, ko raksturo izskatu iekaisuma un drudža ar infekciju laikā;
 • Tā kā zāles ir pretsāpju iedarbība sāpju sindromu mērenas vai zemas intensitātes (ieskaitot zobu, galvassāpes, muskuļu sāpes, sāpes izraisa traumas un apdegumus, neiralģija).

Kontrindikācijas

Medicīnas atsauksmes Efferalgane atzīmēt klātbūtni vairāku kontrindikācijas, sarakstu, kas būtu pieejams pirms sākuma narkotikas:

 • Pārkāpumus aknu un / vai nieru smagu;
 • Status deficīts glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes;
 • Dažādas asins slimības;
 • Vecuma mazāk par vienu mēnesi;
 • Paaugstināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu Efferalgan, īpaši parabēnus (metilparahidroksibenzoātu un propil).

Ieteicams lietot piesardzīgi Efferalgan par pārkāpumiem aknu funkcijas un / vai nieru slimības vāja vai mērena, kā arī Žilbēra sindroms.

Lietošanas instrukcijas Efferalgan

Instrukcija Efferalganu Sveces Efferalgan
 Tas nosaka, ņemot narkotikas iekšā (ja vien nav norādīts citādi), dzerot daudz ūdens. Starp ēdienreizēm un medikamentu lietošanu jābūt vismaz 1 stundu, bet ne vairāk kā 2 stundas.

Deva ir atkarīgs no vecuma pacientam:

 • Pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma (ja svars pārsniedz 40 kg) vienu devu, kas vienāda ar 500 mg, maksimālā reizes - 1 no frekvenču izmantošanas - ne vairāk kā 4 reizes dienā. Maksimālā deva dienā - 4 gadi ārstēšanas ilgumu nedrīkst būt vairāk par 5 dienām - viena nedēļa;
 • Zīdaiņi līdz 6 mēnešiem. un mazāk nekā 7 kg deva devu ne vairāk par 350 mg dienā Efferalgan; Bērni līdz gadam (kuru svars ir mazāks par 10 kg) - 500 mg; bērniem līdz 3 gadu vecumam un sver mazāk nekā 15 kg - 750 mg; bērni līdz 6 gadu vecumam un sver mazāk nekā 22 kg - 1 g narkotikas; līdz 9 gadu vecumam un līdz 30 kg - 1, 5 g; 12 un mazāk nekā 40 kg - 2 g Efferalgan maksimāli. Ja bērns ir mazāks par 3 mēnešiem, bet vairāk nekā 1 mēnesi, deva noteikts ārsts.

Intervāls starp devas zāļu jābūt vismaz 4 stundas. Ilgums Efferalgan bez ārsta konsultācijas nevar būt vairāk par 3 dienām (lai samazinātu siltuma), bet ne vairāk kā 5 dienas, ja zāles lieto kā pretsāpju līdzeklis.

Taisnās zarnas Efferalgan arī jālieto, koncentrējoties uz pacienta vecuma: deva pieaugušajiem ir 500 mg 1 līdz 4 reizes dienā, maksimālā reizes - 1 g dienā - 4 gadi bērniem no 12 līdz 15 gadiem Efferalgan ieteicamie summu 250-300 mg 3 līdz 4 reizes nakts; bērni, kuru vecums 8 līdz 12 gadiem, jālieto zāles, tajā pašā devā trīs reizes dienā; Nepieciešams 6-8 gadus deva ir tāda pati kā frekvence ir samazināts līdz 2-3 reizes; no 4 līdz 6 gadiem - 150 mg 3-4 reizes dienā; bērniem no 2 līdz 4 gadiem, ir tāda pati deva, biežums - līdz 3 reizēm; vienu vai divus gadus - 80 mg 3 vai 4 reizes dienā; no sešiem mēnešiem līdz gadam - pašā devā ar frekvenci 2-3 reizes; no 3 mēnešiem līdz pusgadu veikt 80 mg līdz 2 reizes dienā.

Blakusparādības Efferalgan

Pieteikums ir spējīga Efferalgan radīt nevēlamas reakcijas. Tie ir aprakstīti zemāk:

 • Alerģiskas reakcijas, piemēram, angioneirotiskā tūska, nieze, izsitumi uz ādas;
 • Vemšana, slikta dūša, sāpes un sāpes vēderā, hepatotoksiskās sekas;
 • Leikopēnija, anēmija, agranulocitoze, pancitopēnija, methemoglobinēmija, trombocitopēnija;
 • Nefrotoksicitāte kas notiek ar ilgstošas ​​lietošana lielās devās Efferalgan.

Brīdinājumi

Medicīnas atsauksmes Efferalgane piezīme varbūtība palielināt maksimālo pieļaujamo dienas devu, ņemot zāles ar citiem līdzekļiem, kas sastāv no paracetamola.

Terapeitiskā efekta trūkums (noturība simptomiem drudža ilgāk par 3 dienām, vai sāpes ilgāk kā 5 dienas) - gadījums konsultēties ar ārstu.

Pacientiem ar cukura diabētu un pacienti ievērot diētu paredzēts izslēgt cukuru, ir jāpatur prātā, ka 1 ml satur cukuru par summu 0, 335

Uzglabāšanas nosacījumi

Efferalgan jāuzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz zīmi 30 ° C, prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks ir 3 gadi.

Яндекс.Метрика