Egilok

Egilok - līdzeklis  Iepakošanas Egilok
 ārstēšanai sirds un asinsvadu sistēmas slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Egilok Apmācības attiecas uz bēta1 adrenoreceptoru bloķēšana narkotikas. Galvenā aktīvā sastāvdaļa - metoprolols. Viņš ir antianginālo, antiaritmiskiem, lejupejošu spiediena efektu. Bloķēšana Beta1 adrenerģiskos receptorus, jāstimulē Egilok samazina simpātiskās nervu sistēmu uz sirds muskuli, ātra sirdsdarbība, un pazemina asinsspiedienu. Hipotensijas ietekme narkotiku kamēr perifērās asinsvadu pretestības tiek pakāpeniski samazināta.

Fona ilgu pieteikums egilok augsts asinsspiediens ievērojami samazinājies kreisā kambara masa, tas ir labāk atpūsties diastoliskais fāzē. Kā uzskata Egilok spēj samazināt mirstību no sirds un asinsvadu slimībām vīriešiem ar mērenu spiediena palielināšanās.

Kā analogu Egilok samazina sirds vajadzību pēc skābekļa, jo zemāka spiediena un sirdsdarbības frekvenci. Sakarā ar šo pagarināts diastolā - laiku, kurā sirds atpūšas, kas uzlabo asinsriti un skābekļa uzņemšanu no asinīm. Šī darbība mazina stenokardijas lēkmju biežums, un fona kluso išēmisku epizodes fiziskais stāvoklis un dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies.

Pieteikums egilok samazina sirds kambara sirdsdarbības ātrumu priekškambaru fibrilāciju, kambaru aritmija, supraventrikulāras un tahikardija.

Salīdzinot ar neselektīvu beta-blokatoru analogiem egilok bija mazāk smaga mazinās kuģus un bronhu īpašības, jo tā ir mazāka ietekme uz ogļhidrātu metabolismu.

Pacientiem, kas saņem zāles vairākus gadus tas ir būtiski samazināts holesterīna līmeni asinīs.

Form release egilok

Egilok tabletes no 25, 50 un 100 mg.

Indikācijas egilok

Zāles lieto, lai ārstētu stenokardiju, miokarda infarkts, hipertensija, tostarp gados vecākiem pacientiem, aritmiju, ārstēšanai migrēna.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Egilok nevar izmantot, ja atrioventrikulāro 2. bloka un 3 grādi, deguna blakusdobumu, pazemina asinsspiedienu zem 90-100 mm Hg. Art., Ar sinusa bradikardija ar sirdsdarbību zem 50-60 sitieniem minūtē.

Paaugstināta jutība uz zāļu sastāvdaļām ir arī kontrindicēta.

Lietošanas instrukcijas egilok

Tabletēs, ko neatkarīgi no ēdienreizēm narkotiku, deva izvēle ir stingri individuāla, un jāveic pakāpeniski. Vairāk nekā 200 mg / dienā Egilok nevar pieņemt. Lai panāktu efektu regulāru uzņemšanu narkotikas ir svarīga.

Lai sāktu pazemina asinsspiedienu ar devu 25-50 mg divas reizes dienā (no rīta, vakarā), ja nepieciešams, palielinot devu.

Lai stenokardijas  Tabletes Egilok
 ņem 25-50 mg 2-3 reizes dienā, ja rīcība nav pietiekama, deva tika palielināta līdz 200 mg / dienā, vai pievienota ārstēšanas shēmas citu narkotiku. Tas ir ieteicams, lai saglabātu uzņemto narkotiku sirdsdarbības ātrumu 55-60 sitieni / min miera stāvoklī un ne vairāk kā 110 sitieni / min zem slodzes.

Kā balstterapijas pēc miokarda infarkta iecelt 100-200 mg / dienā, sadalot 2 devās.

Kad sirds aritmijas sākotnējā deva 25-50 mg 2-3 reizes dienā, ja nepietiekama palielinātu tās efektivitāti līdz 200 mg / dienā, vai pievieno to ārstēšanas shēmas vēl antiaritmiska aģents.

Ja ir norādes par egilok ārstēšanai migrēnas lēkmju, devu, kas šajā gadījumā ir vienāds ar 100 mg / dienā, sadalot 2 devās.

Kad comorbidity nieres un aknas, kā arī gados vecākiem pacientiem, devas pielāgošana nav nepieciešama egilok.

Ja jūs izmantojat kontaktlēcas pacientu pacientam ir jāapzinās iespējamo parādīšanos diskomfortu sakarā ar zemāku ražošanai asaru šķidruma ārstēšanā šo rīku.

Ja plānojat operācijas pacientiem, kas saņem egilok, ir nepieciešams paziņot anesteziologs, lai viņš varētu izvēlēties atbilstošus līdzekļus anestēziju ar minimālu inotropisks efektu. Atcelšana sagatavošana nav nepieciešama.

Narkotiku ārstēšanu pabeigšana ir nepieciešams pakāpeniski, ik pēc 2 nedēļām devu samazināšanu. Pēkšņa narkotikas var pasliktināt slimnieka stāvokli.

Blakus efekti

Kā uzskata Egilok dažreiz var izraisīt galvassāpes, nogurumu, depresija, bezmiegs, reibonis, pazemināta koncentrācija, palēnināta sirdsdarbība, elpas trūkums, bronhu spazmas, rinīts, slikta dūša, caureja, vemšana, sāpes vēderā, pastiprināta svīšana, alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика