Eglonil

Eglonil - aģents ārstēšanai neirotisku traucējumu.  Eglonil ampulas

Farmakoloģiskās īpašības eglonil

Eglonil pieder pie grupas neiroleptiskie. Galvenā aktīvā sastāvdaļa šo rīku - sulpirīds. No zāļu darbības, kas saistīts ar selektīvo bloķēšanu ar dopamīna D2 receptoriem centrālajā nervu sistēmā (in mezolimbiskās un Mesocortical zonās) mehānisms. Caur šo bloķējošo iedarbību Eglonil ir mērens antidepresantu, antipsihotisko un stimulējoša iedarbība. Pieteikums Eglonil sekundāro terapeitiskās devās diez ietekmē produktīvs simptomi - ilūzijas un halucinācijas, un tajā pašā laikā novērš depresiju un apātiju.

Papildu terapeitiskais efekts ir eglonil vēlēšanu ietekme uz hipotalāmu un apspiest to centros uzbudinājuma simpātiskās nervu sistēmas. Tas palielina veidošanos aizsardzības gļotu kuņģī, uzlabo asins plūsmu uz vēdera sienas, uzlabo sadzīšanu eroziju un čūlu. Tāpēc, norādes ir arī Eglonilu čūlainais erozijas procesi kuņģī, it īpaši fona izteiktu stresu.

Farmakodinamiku.Veiktie narkotiku lineāro - tā koncentrācija asinīs ir atkarīga no devas. Eglonil labi iekļūst hematoencefālisko barjeru uz smadzenēm. Organismā, tas ir praktiski nav metabolizēts. Nemainīgs izdalās ar urīnu caur nierēm.

Analogi eglonil ir narkotikas, piemēram, Betamax, Prosulpin.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Eglonil pieejami tabletes 50 mg un 200 mg, 5% šķīduma 2 ml ampulas.

Indikācijas Eglonilu

Zāles, ko izmanto, lai ārstētu depresiju, šizofrēniju un citas psihotiskiem traucējumiem, migrēnas, psihosomatisku traucējumu, posttraumatiskā encefalopātijas, traucējumi uzvedības bērnu un reibonis vidū. Pozitīvas atsauksmes Eglonile ārstēšanā kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, stresa čūlas gremošanas trakta, čūlas narkotikām.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Eglonil nedrīkst lietot, ja Jums ir paaugstināta jutība, audzēji virsnieru serdes - feohromocitoma, augsts asinsspiediens, uzbudinājuma stāvoklī.

Piesardzība ir nepieciešama grūtniecības laikā, zīdīšanas, vecuma, epilepsiju, nieru mazspēja laikā no Eglon pieteikumu.

Lietošanas instrukcijas eglonil

 Eglonil kā tabletes
 Akūtā fāzē slimības un smaguma psihotiskiem simptomiem, ārstēšana sākas ar parenterālas ievadīšanas narkotiku intramuskulāri. Līdzsvara stāvoklī pacientam ieteicams lietot tablešu formā.

Deva psihotiskiem traucējumiem ir atkarīgs no kāda valda simptomi - ja pozitīvs 800-1600 mg / dienā 3 atsevišķās devās, ar 200-600 mg / dienā negatīvs 3 atsevišķās devās.

Bērnu deva tika aprēķināta, pamatojoties uz ķermeņa svaru - 5.10 mg / kg / dienā, tas ir atkarīgs no smaguma simptomus.

Ārstēšanai kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla veikt 150 mg 3 reizes dienā, gaitu 4-6 nedēļas. Kad psihosomatisku traucējumu diezgan 100-200 mg / dienā.

Ārstēšanai depresīviem traucējumiem deva 150-300 mg 3 reizes dienā, ar vertigo 150-300 mg / dienā. Nepietiekamas izteikto klīniskās iedarbības devu palielina.

Grūtniecības laikā, devas Eglon būtu tik zemas, cik iespējams, un īsu kursu.

Kā analogu Eglonil samazina reakcijas ātrumu un koncentrāciju.

Blakus efekti

Kā uzskata Eglonil var izraisīt ārstēšanas bezmiegs, reibonis, uzbudinājums, trauksme, galvassāpes, sausa mute, drebuļu, drudzis, izmaiņas bioķīmiskās analīzes asinīs, augsts asinsspiediens, vemšana, slikta dūša, aizcietējums, alerģiskas reakcijas, piemēram, nieze un laikā izsitumi.

Яндекс.Метрика