Eksiderm

Eksiderm - augstas kvalitātes  Iepakošanas Eksiderm
 narkotiku matu izkrišana.

Farmakoloģiskā darbība

Eksiderm ietver bioloģiski aktīvas sastāvdaļas, kas nepieciešamas, lai stiprinātu un palielinātu matu augšanas ātrumu, piemēram, kompleksa aminoskābes, augu ekstraktiem, vitamīniem un liels skaits inovatīvu biodyne Vitanol.

Eksiderm, kam īpašības apstāšanās oksidācijas procesu, neitralizē kaitīgo ietekmi matu faktoriem. Augu izcelsmes vielas, kas ir daļa no narkotiku Eksiderm baro galvas ādu, mazina kairinājumu un ādas iekaisumu, ir spēcīga mitrinoša iedarbība, tas palīdz kontrolēt blaugznas. Eksiderm satur virkni augu vielas: ekstrakti alvejas, māte un pamāte, apiņi, dadzis, nātres, bērzu lapas, kadiķu, asinszāli, kumelītes, āboliņš, ozolu, salvijas un miltu.

Eksiderm aktivizē asinsrites sistēmu jomā matu folikulu, kas nodrošina matus ar barības vielām, stimulē un normalizē olbaltumvielu metabolismu matu folikulu, normalizē tauku dziedzeru darbību, atjauno bojāto matu.

Produkta veids

Eksiderm nāk kā losjoni un aerosolu ārīgai lietošanai. Sagatavošana ietver: D-pantenols, ārstniecības augu ekstrakti un Vitanol.

Indikācijas Eksiderma

Saskaņā ar instrukcijām Eksiderm jāpiemēro pacientiem par matu izkrišana novēršanu un aktīvā matu izkrišana, palielina matu blīvumu. Arī saskaņā ar viedokļos Eksiderm, ko izmanto akūtu vai nevienmērīga matu izkrišanas un patoloģiskā raksturīgo vīriešu androgēna alopēcija.

Instrukcijas Eksiderma: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām ar rokām vai ar vates tamponu uz sausa vai mitra, tīru galvas ādu Eksiderm piemēroto. Pieteikums ir iesniegts ar gaismas masējošām kustībām uz problemātiskajām zonām. Pēc tam, kad pieteikuma Eksiderm nav jānomazgā 4 stundu laikā. Biežums ārstēšanu - 2 reizes dienā.

Ārstēšanai matu izkrišanas  Matu augšanas Eksiderm
 Protams ilgums ir robežās no 1 līdz 4 mēnešiem kompleksā ārstēšanā. Profilaksei Eksiderm pieteicās 10 - 14 dienas 1 reizi 6 mēnešos.

Blakusparādības Eksiderma

Pēc atsauksmēm Eksiderm var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas. Ja Jums ir alerģiska reakcija jāpārtrauc izmantošanu un konsultējieties ar ārstu.

Kontrindikācijas

Eksiderm ir kontrindicēta pacientiem, kuriem ir konstatētas slimības uz skalpa. Tāpat, nelietojiet zāles pacientiem ar neiecietību uz sastāvdaļām, kas veido narkotikas.

Ja nokļūst acīs, rūpīgi izskalot ar ūdeni.

Яндекс.Метрика