Ekslyuton

Ekslyuton - steroīdu  Iepakošanas Ekslyuton
   hormons orālai kontracepciju.

Farmakoloģiskā darbība

Ekslyuton nesatur jo tās sastāvs satur tikai estrogēnu un progestagēnu komponents - linestrenol. Kad, gremošanas traktā linestrenol pārvērsts bioloģiski aktīva metabolīta noretisterona, kas savukārt saistās pie progesterona receptoriem mērķa orgānos, tai skaitā muskuļu dzemdes sieniņu.

Lieki Ekslyuton kontraceptīvais efekts narkotikas tiek panākts, palielinot viskozitāti dzemdes kakla gļotas, kas kavē veicināšanu spermas, samazinot jutīgumu iekšējās gļotādas corpus kakla mātīšu cilmes šūnām, beidzoties termiņam, samazinot pārkāpumus viļņotas sienas olvadu. Saskaņā ar pārskatiem Ekslyutone pārtraukt ovulāciju sievietēm ar varbūtību aptuveni 70%, kas ir apstiprināts, ka nav maksimāli lutenizējošo hormonu, kas cikla vidū un paaugstinātās progesterona līmenis.

Tādējādi Ekslyuton neietekmē ogļhidrātu vielmaiņas, lipīdu hemostāzi.

Produkta veids

Ekslyuton nāk tablešu veidā iekšķīgai lietošanai.

Indikācijas Ekslyutona

Ekslyuton izmanto tikai un vienīgi par kontracepciju.

Instrukcijas Ekslyutona: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām Ekslyuton jālieto katru dienu, tajā pašā laikā, 28 dienas (maksimālā novirze no laika ir 3 stundas). Ja nepieciešams, zāles var dzert ūdeni.

Sāktu saņemt Ekslyutona jāsāk sākumā menstruālā cikla sievietēm. Pieņemot narkotikas nelietojiet pārtraukumus.

Blakusparādības Ekslyutona

Saskaņā ar instrukcijām Ekslyuton var izraisīt traucējumus menstruālā cikla laikā, sāpes krūtīs, garastāvokļa svārstības, slikta dūša, reibonis, galvassāpes. Šīs blakusparādības narkotikas var novērot Ekslyuton gandrīz puse sieviešu pirmajā gadā, izmantojot šo narkotiku.

Tāpat, saskaņā ar  Tabletes Ekslyuton
   Atsauksmes par Ekslyutone var secināt, ka zāles var izraisīt paaugstinātu jutīgumu, krūšu jutīgums, migrēna, izmaiņas libido, garastāvokļa svārstības, caureja, aizcietējums, slikta dūša, mainot maksts sekrēciju, dažādas ādas slimības, ķermeņa masas izmaiņas.

Lietojot šo narkotiku Ekslyuton var izmantot kontaktlēcu nepanesamība.

Kontrindikācijas

Ekslyuton nav jāņem, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo zāļu vielas, vai aizdomas par grūtniecību. Uzņemšana Ekslyutona aizliegts arī ar smagu aknu slimību, holestātiski dzelte, porfīrija, otosklerozes, herpes, asiņošana no maksts, lai nezināmu iemeslu dēļ.

Ekslyuton var izraisīt aknu vēzi, ir jāizvērtē iespējamie riski un ieguvumi lietot narkotikas.

Яндекс.Метрика