Ekteritsid

Ekteritsid - ir narkotika  Iepakošanas Ekteritsid
 zāles, kas pieder grupai antibakteriālu līdzekļu un pretparazītu līdzekļiem, kam ir dabas stihiju. Kā uzskata Ekteritsid tā ir spēcīga antiseptiska iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Ekteritsid satur ūdenī šķīstošas ​​produktus, kas iegūti no zivju eļļas - aldehīdu un peroksīdu. Narkotika ir diezgan efektīvs pret pyogenic (pyogenic) mikrofloru - Proteus, Escherichia coli un Pseudomonas spieķi, stafilokoki, tostarp antibiotikām rezistento celmu. Ekteritsid ir zema toksicitāte, un ja lokāli nav kairinošs audiem.

Indikācijas Ekteritsida

Saskaņā ar instrukcijām ārstēšanai Ekteritsid:

  • Palaist sarežģīti pyogenic mikrofloru;
  • Carbuncles un vārās;
  • Burns;
  • Strutojošu trofiskām čūlām.

Kā uzskata Ekteritsid var izmantot arī rehabilitācijas meningokoku pārvadātājiem.

Ekteritsid: lietošanas instrukcija

Šīs zāles lieto ārīgi brūču apūdeņošanas virsmām vai zem pārsēju. Mērces jāveic ik pēc trim dienām. Lai ārstētu apdegumus Ekteritsidu pievienotās 0, 5% novokaīns šķīdumu (50 ml 0 Ekteritsida 10 0 Novocain ml). Iegūto maisījumu samitrina sterilu marli, kas aizver brūces defekts un fiksēto ar apsēju.

Lai veiktu rehabilitāciju meningokoku pārvadātāji ražot deguna apūdeņošanu 30, 0 ml narkotiku. Saskaņā ar instrukcijām Ekteritsid šajā gadījumā var izmantot arī kā deguna pilieni (4 - 5 pilieni vienu reizi dienā) vai ieguldot katrā nāsī turundy kokvilnu, kas samērcēta šķīdumā 25 minūtes. Labiekārtošanā mediju obligāti jāveic saskaņā bakterioloģiskā kontrole.

Nevēlamās reakcijas

Kā uzskata Ekteritsid var izraisīt alerģiskas reakcijas izpaužas ar ādas apsārtums, gļotādas tūsku, dedzināšanas sajūta, nieze.

Kontrindikācijas Ekteritsidu

Šīs izmantošana  Ekteritsid Pacienti
 narkotiku lietošana ir kontrindicēta, ja pacientam ir individuāla paaugstināta jutība pret to.

Atlaidiet forma un sastāvs

Ekteritsid iegūti no zivju eļļas. Tā galvenās aktīvās sastāvdaļas ir peroksīdi, taukskābes un aldehīdi. Narkotika ir pieejams pudelēs ar tilpumu 250, 0 ml.

Analogs Ekteritsida

Pašlaik aptieka ķēdes pārstāvēja citu narkotiku ar līdzīgu rīcību Ekteritsidom - Dekasan. Tomēr viņš ir nedaudz atšķirīgs sastāvs un līdz ar to pirms sākat lietot analogo Ekteritsida vienmēr vajadzētu konsultēties ar ārstu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ekteritsid jāuzglabā vēsā vietā temperatūrā no +4 un +10 ° C.

Яндекс.Метрика