Endoxan

Endoxan attiecas uz grupu, pretvēža zāles, kas ir pretiekaisuma, imūnsupresīvu un dziedinošu efektu. Medikaments ir efektīvs, lai ārstētu vēzi pie dažādiem posmiem gaita.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - ciklofosfamīds 50 mg.  Endoxan tabletes

Endoxan pieejama kā injekciju šķīdums intraperitoneālas, pulveris injekcijām, un ilgstošas ​​darbības tabletes.

Farmakoloģiskās īpašības endoxan

Endoxan pretvēža līdzeklis ir sarežģīta darbība. Tā efektīvi strukturālie elementi aliklātus DNS un standartizētā proteīnu sintēzi.

Ciklofosfamīds, kas ietver endoxan, ir imūnsupresīvu rīcību. Galvenās aktīvās vielas bloķē vēža šūnu dalīšanos un aptur vēža attīstību.

Endoxan labi uzsūcas un sasniedz maksimālo koncentrāciju plazmā 3-4 stundu laikā. Narkotiku metabolizējas un rada vairākas neaktīviem metabolītiem. Zāles izdalās no organisma caur nierēm urīnā. Ekskrēcijas 10 stundas pieaugušajiem un 5 stundas bērniem ilgums.

Labas atsauksmes Endoxan got būt efektīvs narkotika sarežģīto ārstējot ļaundabīgu audzēju un limfātiskās sistēmas traucējumi.

Indikācijas Endoxan

Endoxan paredzēts, lai ārstētu no šādām slimībām:

  • ļaundabīgie audzēji - krūts vēzis, sarkoma, Wilms audzējs, prostatas vēzis, dzemdes vēzis, mikozi reticulosarcoma, cilmes šūnu audzēji, mielomas dažādu etioloģiju;
  • Limfātiskās sistēmas - limfoleikoze, limfoma, neiroblastoma, uc;.
  • progresīvie autoimūnās slimības.

Pozitīva atgriezeniskā saite ir Endoxan kā efektīvu medikaments, lai ārstētu smagas slimības, saistaudu.

Lietošanas instrukcijas Endoxan

Saskaņā ar norādījumiem endoxan šķīdumu injekcijām jālieto 1 mg 4-6 reizes dienā 3-5 dienas. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 10 mg vairāk nekā 20 dienas. Ārstējošais ārsts ir noteikt precīzu devu endoxan ārstēšanas un uzturošo terapiju.

Endoxan kā šķīdums infūzijām jāsajauc ar 0 9% nātrija hlorīda un pārvalda uz 30-50 minūtēm. Deva jālieto saskaņā ar pašreizējo stadijā vēzi.

Saskaņā ar instrukciju endoxan tablešu administrēto saņemt 50-150 mg 1 reizi dienā. Ārstēšanas kurss ilgst 10 līdz 40 dienām.

Ārstēšanas laikā ir nepieciešams pastāvīgi uzraudzīt stāvokli aknu un asinsrites sistēmu. Pacientiem ar sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, kas piešķirts minimālo devu Endoxan.

Kontrindikācijas

 Risinājums Endoxan
 Endoxan kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība mērķis un paaugstināta jutība pret narkotiku, galactosemia, paaugstināts glikozes, grūtniecības un zīdīšanas laikā, cistīts, traucējumiem funkcionēšanas smadzeņu, nieru un aknu mazspēja, smagas slimības, gremošanas trakta, tromboze, insults, bērnībā.

Ar aprūpi izrakstīt medikamentus infekcijas slimībām, podagras, sirds slimības un veciem cilvēkiem.

Blakusparādības Endoxan

Ārstēšanas laikā Endoxan var izraisīt šādas blakusparādības:

  • par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu - aritmija, leikopēnijas, miokardīts, sirds mazspējas, miokarda infarkta;
  • par daļu no asinsrites sistēmas - anēmija, trombocitopēniju, neitropēniju, trombozi;
  • par daļu no gremošanas sistēmas - slikta dūša, vemšana, caureja, meteorisms, aizcietējums, aknu funkciju traucējumi, kolīts, hepatīts, peptiska čūlas slimība;
  • par daļu no Uroģenitālās sistēmas - uretrīts, urīnpūšļa fibrozes, cistīts, samazināta libido, impotence, menstruāciju traucējumi, nefropātijas, amenoreja, olnīcu atrofija.

Hroniska administrācija var parādīties alerģiskas reakcijas - ādas apsārtums, nātrene, nieze, alopēcija, palielināta fotosensitivitātes, Kvinkes tūsku.

Яндекс.Метрика