Enerion

Enerion attiecas uz medikamentiem, ko izmanto astēniskiem stāvokļiem.  Enerion 200 mg
 Aktīvā viela - salbutiamin. Salbutiamin ir oriģināls molekulas sintezētas ar grozījumiem tiamīns. No tiamīna sastāvs papildus atšķirības zīme ir ar disulfīda saiti, kas ir atvērts tiazola gredzenu, lipofīlu esteris.

Enerion spēj iespiesties hematoencefālisko barjeru uzkrāties smadzeņu struktūrās, jo īpaši - Purkinjē šķiedrās, šūnas no reticular veidošanās, smadzenītēs, dentate gyrus. Narkotiku uzlabo koordināciju, palielina izturību pret muskuļu nogurumu, palielina izturību smadzeņu apstākļos hipoksija, uzlabo uzmanību, spēju iegaumēt.

Pateicoties labajām klīniskā iedarbība Enerion pozitīvas atsauksmes. Klīniskā efektivitāte narkotiku Enerion pierādīts salīdzinošo un placebo kontrolētos pētījumos.

Kad iekšķīgi Enerion ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā. Maksimālā koncentrācija plazmā tiek konstatēta divu stundu laikā pēc ievadīšanas. Pussabrukšanas 5 stundas Enerion. Raksturo nierēm likvidēta narkotiku Enerion.

Indikācijas Enerion

Saskaņā ar instrukcijām Enerion, šīs zāles ir indicēts:

  • postinfectious astēniju, attīstās kā rezultātā vīrusu un baktēriju slimību elpošanas sistēmas, tuberkuloze, malārija, hepatīts, vēdertīfs un citām slimībām;
  • astēnija, kas rodas uz fona somatiskām saslimšanām;
  • astēnija, rodas pacientiem ar depresiju;
  • astēnija gados vecākiem pacientiem (tostarp pārkāpjot intelektuālā funkciju senils, domāšanu, koncentrācija, grūtības ar sociālo adaptāciju vecāka gadagājuma cilvēkiem);
  • astēnija studenti, kopā ar simptomiem garīgo un fizisko nogurumu;
  • nogurums sportisti.

Kontrindikācijas Enerion

Saskaņā ar instrukcijām Enerion, narkotiku lietošana ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret salbutiamin, iedzimtu galactosemia, malabsorbcijas sindromu, galaktozi un glikozes.  Tabletes Enerion

Devas, Deva

Enerion narkotiku iekšķīgai lietošanai. Dienas deva pieaugušiem pacientiem ir divas vai trīs tabletes. Tas būtu jāņem tableti veselu, dzert daudz ūdens. Pieņemts Enerion ēdienreizēs, izņemot vakara pieņemšanā. Uz stingri Enerion var iecelt pusaudžiem pēc 18 gadiem. No zāļu deva katrā klīniskā gadījumā, ko nosaka ārsts.

Blakus efekti

Narkotiku Enerion parasti ir diezgan labi panes. Ziņots šādas blakusparādības: trīce, simptomi uztraukums, vājums, galvassāpes, dispepsija, un alerģiskas reakcijas.

Pieteikums Enerion grūtniecības laikā

Nav pārliecinoši dati par drošības Enerion grūsnības, laktācijas laikā, tāpēc šādos apstākļos zāles netiek izmantota.

Mijiedarbība ar citām zālēm Enerion

Vai nav aprakstīti klīniski nozīmīgu mijiedarbību ar citiem medikamentiem Enerion.

Atsauksmes Enerion

Zāles ir ļoti efektīva, labi panesama, samērā droši, tāpēc Enerion pozitīvas atsauksmes. Lai uzņemtu šo narkotiku, pacienti ziņoja par ievērojamu uzlabojumu emocionālo fonu, mnemonisks funkcijas.

Analogus Enerion

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku Enerion - oriģināls patentēta molekula. Analogi Enerion šajā laikā tur.

Šīs zāles var lietot tikai pēc konsultēšanās ar ārstu. Pirms lietošanas izlasiet norādījumus Enerion.

Яндекс.Метрика