Enterodez

Enterodez - enterosorbiruyuschee nozīmē.  Sorbenta Enterodez

Farmakoloģiskās īpašības enterodeza

Veidojot šo narkotiku, ir mazs molekulārais svars polivinilpirolidonu. Molekulārais svars ir tik liela, kā tas no analogās enterodeza - gemodez tikai Enterodez paredzēta norīšanas. Tas ir ļoti labi šķīst ūdenī. Zāles netiek uzsūcas asinīs, darbojas zarnās saistošā toksīnus, sabrukšanas produktus un aktivitāti patogēno baktēriju. Narkotiku nav metabolizējas organismā, kas iegūti no organisma caur zarnu kopā ar saistītajām toksīniem.

Terapeitiskais efekts enterodeza nāk pēc 15-30 minūtēm pēc ievadīšanas iekšā.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Enterodez ražot pulveris risinājumu, iepakojumos 5 g

Indikācijas enterodeza

Zāles lieto detoksikācijas gadījumos toksisko bojājumiem gremošanas trakta infekcijas izraisītājiem. Tie ietver saindēšanos ar pārtiku, dizentērija, salmoneloze, utt ehsherihioza. Enterodez Pozitīvas atsauksmes saņemta kā līdzeklis, lai cīnītos pret endogēno intoksikāciju gadījumos aknu un nieru mazspēju, ja organisms nespēj tikt galā ar izdalīšanos toksisko produktu metabolismu. Narkotikas lieto arī akūtu paasinājumu hroniska enterīta un enterokolīts.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Enterodez nav ieteicams lietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret to veidojošo sastāvdaļu. Dati par drošību līdzekļu grūtniecēm un zīdīšanas laikā nav iegūts, lai ieguvumi izmantošanas enterodeza šajā pacientu grupā vajadzētu pārsniegt iespējamo risku auglim un bērnu. Nelietot bērniem līdz 1 gada vecumam.  Pulveris injekciju šķīduma Enterodez

Lietošanas instrukcijas enterodeza

Šis rīks ir paredzēts iekšķīgai lietošanai. Jo tā ir izteikta adsorbenta īpašības starp tās uzņemšanu un citu narkotiku un pārtiku, intervālam jābūt vismaz 1-2 stundas.

No pulvera enterodeza nepieciešams sagatavot risinājumu iekšķīgas lietošanas. Jo tas ir atšķaidīts aukstā vārīta ūdens, 1 ml maiss 100 pietiekami šķidruma. Ja ir norādes enterodeza bērniem ar šo slimību, lai uzlabotu garšu narkotiku šķīdumā ir ieteicams pievienot augļu sulu vai cukuru. Galīgais šķīdums ir jāuzglabā ledusskapī ne ilgāk par 3 dienām.

Narkotiku pieaugušajiem deva ir 100 ml enterodeza no 1 līdz 3 reizes dienā. Ārstēšanas kurss ir atkarīgs no smaguma simptomu, vidēji, tas aizņem 2-7 dienas.

Bērni, kas vecāki par 1 gadu deva uz ķermeņa svara tika aprēķināts, piešķirot 0, 3 g / kg / dienā. Vecumā no 1 līdz 3 gadiem, tas būs 50 ml, 2 reizes dienā, 4 līdz 6 gadiem 50 ml, 3 reizes dienā, sākot no 7 līdz 10 gadiem, 100 ml, 2 reizes dienā 11 līdz 14 100 ml 3 reizes dienā.

Blakus efekti

Kā uzskata Enterodez ļoti reti izraisa reakcijas, piemēram, slikta dūša vai vemšana. Viņi iet bez ārstēšanas un neprasa atcelt naudas. Kā analogiem spēj Enterodez izraisīt alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика