Enterofuril

Enterofuril - medikaments no grupas antibakteriālo līdzekļu plaša spektra.  Enterofuril suspensijas
 Narkotiku nav sistēmiskas iedarbības, kas noteikta, lai ārstētu infekcijas caurejas. Aktīvā viela - nifuroxazide, 5-nitrofurānu. Enterofuril ir baktericīda, bakteriostatisku rīcība, ir aktīvs pret daudziem patogēniem kuņģa-zarnu traktā. Pretmikrobu iedarbība narkotikas ir devas atkarīga, ar zemu, vidēju devas ir bakteriostatiska darbība, augsts - baktericīda.

Bakteriostatisku iedarbību saistīta ar nomākšana Enterofuril dehidrogenāzes- aktivitāti, tas pārkāpj biosintēzes savienojumu vajadzīgas baktēriju šūnas. Kā rezultātā elpošanas ķēdes ir bloķēts, nomāca citronskābes ciklā, un baktēriju šūnas zaudē spēju vairoties.

Enterofuril baktericīda iedarbība sakarā ar spēju lielu devu narkotiku destruktīvo ietekmi uz šūnu membrānu baktēriju. Kā rezultātā, apdraudot integritāti šūnu membrānas baktēriju nāves notiek.

Enterofuril arī jāspēj aizkavēt ražošanu eksotoksīnus patogēno baktēriju, tādējādi samazinot zarnu epitēlija šūnas kairinājumu un samazinātu ražošanu šķidruma uz lūmenu kuņģa-zarnu traktā.

Sakarā ar to, kas fagocītiskās aktivitātes palielināšanās Enterofuril aktivizē imūnsistēmu.

Zāles nav inhibitora prasību pret non-patogēno floru, saistībā ar tā lietošanu rodas disbakteriozes.

Pēc perorālas Enterofuril nav uzsūcas kuņģa-zarnu traktā, nav sistēmiskas sekas. Zarnās, augsta koncentrācija narkotiku. Enterofuril izvadīti ar izkārnījumiem.

Sakarā ar augsto klīniskā efektivitāte Enterofurile pozitīvas atsauksmes. Papildus labu efektu kuņģa-zarnu traktā bakteriālu infekciju, zāles arī samazina risku baktēriju superinfekciju vīrusu laikā ir caureja, tad, kad šī slimība ir arī ieteicams Enterofuril iecelšanu.

Indikācijas Enterofuril

Saskaņā ar instrukcijām Enterofurilu, liecība iecelšanas, ir:

  • akūta, hroniska caureja baktēriju etioloģijas (ar pazīmēm tārpu invāziju Enterofuril neattiecas);
  • hroniska caureja kolīts;
  • jatrogēnas caureja izraisa iecelšanu antibakteriāliem līdzekļiem;
  • par liecību var sniegt Enterofuril caureja nenoteiktu etioloģiju.

Kontrindikācijas Enterofuril

Saskaņā ar instrukcijām Enterofurilu, narkotiku lietošana ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret nifuroxazide vai citu atvasinājumu nitrofurānu bērnībā (līdz 1 mēnesim). Zāles netiek izmantota, lai ārstētu dzimušiem bērniem, kapsulu veidā - līdz 7 gadu vecumam.

Dozēšanas Enterofuril, deva

 Enterofuril kapsulas
 Pacientiem, kas vecāki par 7 gadiem Enterofuril piemēroti kā kapsulas un suspensijas. Līdz 7 gadiem ir ieteicams izmantot piekares Enterofuril. Ārstēšanas ilgums, kā arī kā deva, kas ir īpaši klīniskās stāvokli, ko nosaka ārsts.

Enterofuril deva pieaugušiem pacientiem ir 200 mg (ietverta vienā SCOOP) četras reizes dienā. Maksimālā dienas deva ir 800 mg. Ieteicamā ārstēšanas kurss ir 7 dienas.

Pacientiem vecumā no 2-7 gadiem, deva ir 200 mg (karoti) trīs reizes dienā. Maksimālā dienas deva - 600 mg. Ārstēšanas ilgums - ne vairāk kā nedēļu.

Pacientiem vecumā no 7 mēnešiem - 2 gadi, deva ir 100 mg (ietverta pusi mērkarote) trīs reizes dienā. Maksimālā dienas deva - 400 mg. No Enterofuril ilgums nedrīkst pārsniegt 7 dienas.

Bērniem no 1 līdz 7 mēnešiem, deva ir 100 mg divas reizes dienā.

Enterofuril piemērojams neatkarīgi no diētas. Kapsulas jānorij veselas, noskalo ar lielu daudzumu ūdens. Nav ieteicams sadalīt kapsulu. Balstiekārta jāsakrata rūpīgi pirms lietošanas. Ērtības labad iesakām, izmantojot komplektācijā mērīšanas karoti.

Blakusefekts

Zāles parasti ir diezgan labi panesams, par ko liecina atsauksmes Enterofurile no pacientiem. Retos gadījumos, tā norādīja izskatu alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene.

Pieteikums Enterofuril grūtniecības laikā

Uz stingri Enterofuril tas var būt grūtniecības laikā, bet tikai gadījumos, kad sagaidāmais ieguvums mātes organisms ir daudz lielāks nekā iespējamais risks auglim. Informācija par negatīvo ietekmi uz augli Enterofuril nē. Enterofuril iekļūst mātes pienā tādēļ var ievadīt zīdīšanas laikā.

Mijiedarbība ar citām zālēm Enterofuril

Trūkuma dēļ uzsūkšanās diez Enterofuril mijiedarbība ar citām zālēm. Tomēr ieteicams lietot narkotikas ar etanolu saturošu medikamentu. Nelietot Enterofuril vienlaicīgi ar sorbentu, un tādā gadījumā tās efektivitāte ir samazināta.

Pārdozēt

Informācija par pārdozēšanas Enterofuril nav. Ja jūs nejauši lietojat ļoti lielas devas nespecifiska terapija ir ieteicama: kuņģa skalošana, mutvārdu helātu.

Atsauksmes Enterofurile

Efektivitāte Enterofuril un analogi pierādīta daudzos klīniskos pētījumos. Zāles ir labi izveidota infekcijas slimību ārstēšanā kuņģa-zarnu traktā, tā Enterofurile pozitīvas atsauksmes. Sagatavošana ir salīdzinoši droša, jo vairumā gadījumu, labi panes.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ieteicams Enterofuril uzglabāt istabas temperatūrā.

Analogus Enterofuril

Pašlaik reģistrēta šādus analogus Enterofuril: nifuroxazide, ersefuril, Ekofuril, Lekor.

Narkotiku Enterofuril var izmantot tikai paredzētajam mērķim ārstējošais ārsts.

Pirms produkta izmantošanas jums jāizlasa instrukcijas Enterofurilu.

Яндекс.Метрика