Enterol

Enterol - antidiarrheals.  Enterol kapsulas

Farmakoloģiskās īpašības Enterol

Zāles pieder grupai probiotiķiem - nozīmē, lai normalizētu zarnu mikrofloras sastāvu. Saskaņā ar instrukcijām Enterol pamatā ir rauga Saccharomyces boulardii. Tie nonāk zarnās konkurēt par vietu uz sienām zarnās ar patogēno un oportūnistisku mikroorganismu. Tas ir saistīts ar antagonismu un mikrobu iedarbību Enterol pret klostrīdiju, Candida, Klebsiella, Yersinia, Shigella, Staphylococcus un citu patogēno mikrobu.

Probiotikas ir arī iespēja neitralizēt toksīnus zarnās - paša organisma toksīnus un no tā izrietošo dzīvi baktērijām. Tas palielina fermentatīvo aktivitāti zarnās.

Lietojot Enterol iekšā tas nemaina kā rezultātā šķērsošanu gremošanas traktā, tas colonizes zarnas, kas iegūti no vēlāka 2-5 dienas pēc lietošanas pārtraukšanas.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Enterol atbrīvot kapsulas un paciņas (bērniem), 250 mg.

Indikācijas Enterol

Narkotiku lieto caurejas gadījumā jebkura izcelsmes (vīrusu, baktēriju, ceļotāju caureja), un, lai novērstu to, piemēram, apstrādājot ar antibiotikām.

Kontrindikācijas

Neizmantojiet šo probiotiskajām ja konstatēta pastiprināta jutība pret to veidojošo sastāvdaļu, malabsorbciju glikozes un galaktozes.

Nav atsauksmes Enterol viņus ārstēšanai grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, tāpēc šiem pacientiem tas netiek izmantots.

Nelietojiet zāles pacientiem, kuri ir izveidojuši centrālo venozo katetru, cik vien iespējams kolonizācijas intravaskulāra katetru sēne Saccharomyces pacientiem ar samazināšanos imunitāti.  Enterol iepakojumos

Lietošanas instrukcijas Enterol

Zāles ir paredzēta perorālai ievadīšanai. Kapsulas ir jānorij veselas, uzdzerot ūdeni. Ja ir norādes par Enterol ar maziem bērniem, kā arī apgrūtināta rīšana, kapsulas var atvērt, vai lietot narkotikas maisos, piebilstot dzert. Lai efekts būtu bijis visaugstākais, vajadzētu atturēties no zāles tūlīt pēc ēšanas, lai izturētu diapazonu 1-2 stundas.

Tā pamatā probiotisko satur dzīvās šūnas, un nedrīkst pievienot pārtikai vai dzert karstu 50 grādiem, un sajauc ar alkoholu. Nelietojiet Enterol kā vienīgais līdzeklis, lai risinātu ar caureju, šķidruma nomaiņa ir nepieciešama, lai no ārpuses jebkurā veidā iespējams - mutiski vai parenterāli.

Pieaugušie dienā ir nepieciešams 2-4 kapsulas narkotiku.

Enterol apstiprināts lietošanai bērniem ar jaundzimušo. Devas līdz 1 gadam - 1 kapsula (pakete) dienā, no 1 līdz 3 gadiem - 1 kapsula (paciņa), 2 reizes dienā, vairāk nekā 3 gadus februāris 1-2 kapsulas divreiz dienā. Protams, ir atkarīgs no smaguma simptomi zarnu un to nosaka ārsts.

Neizmantojiet šo probiotiskās vienlaicīgi ar pretsēnīšu medikamentiem.

Blakus efekti

In viedoklis Enterol reizēm izraisa sliktu dūšu, vai sāpes vēderā, narkotiku izņemšana šajā gadījumā nav nepieciešama.

Яндекс.Метрика