Enziks

Enziks - tas apvienojumā Iepakošanas Enziks
 narkotiku antihipertensīvā darbība. Atsauksmes Enzikse apstipriniet savu augsto terapeitisko efektivitāti un veiktspēju.

Berlipril Koh renitek, Enalozid, enalaprilu, Enap - narkotikas Enziksa kolēģiem.

Struktūra un sastāvs Enziksa

Narkotiku Enziks nāk tablešu formā. Viens iepakojums satur divas Enziksa zāles - indapamīds (diurētiķis) un enalaprilu (AKE inhibitoru).

Preparāts satur enalaprila maleatenalaprila (aktīvā viela) un papildu sastāvdaļas - magnija stearāts, magnija karbonāts, želatīns, krospovidons, laktozes monohidrāts.

Medikaments, kas satur indapamīds, indapamīds, aktīvā viela un papildu sastāvdaļas - makrogols 6000, talks, titāna dioksīds, hipromeloze, ar tearat magnija, nātrija laurilsulfāts, monogidrad laktoze, povidons K30, krospovidona.

Norādījumus, lai Enziksu saka, ka vienu reizi izmantošana enalaprila un indapamīds uzlabo savstarpējās antihipertensīvā darbība Enziksa.

Farmakoloģiskās iedarbības Enziksa

Darbība Enalapril sastāvā Enziksa samazina saturu aldosterona, kavējot pārveidošanu angiotenzīna pirmajā grupā angiotenzīna otrajā grupā. Tas samazina perifēro asinsvadu pretestību, diastoliskais un vidējo asinsspiedienu, dobumu un Iepriekšielādēt par miokarda.

Enalaprila palielinās koronāro un nieru asins plūsmas, palielina veidošanos prostaglandīnu, ir vāji izteiktu diurētisku efektu.

Asinsspiediena pazemināšanās neatrodas terapeitisko efektu uz smadzeņu asinsriti. Asins plūsma smadzeņu asinsvadu sakarā ar zemāku veiktspēju spiedienu uztur pietiekamā līmenī.

Daudzās atsauksmēm uz Enziksu apstiprināja, ka ilgstoša lietošana Enalaprils samazina kreisā kambara hipertrofiju, kā arī muskuļu šūnas artēriju sienām izturīgi veidu, uzlabojot asinsriti, tādējādi novēršot progresēšanu sirds mazspēja un nomāc dilatācija kreisā kambara.

Hipotensīvo efektu enalaprila parādās vienu stundu pēc iekšķīgas lietošanas, sasniedzot maksimāli četras līdz sešas stundas, un ilgst aptuveni vienu dienu. Pusperiods narkotikas - 11-12 stundas.

Indapamīds - hipertensiju narkotiku, tiazīds ar ilgu laiku, un vidēji spēka iedarbībā benzamīds atvasinājumu. Tas samazina tonuss no gludās muskulatūras artēriju samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību. Tā ir maiga diurētiķis un salureticheskim sekas, kas rodas blokādes reabsorbciju hlora jonu, nātrija, ūdeņraža un kālija jonu garozas daļu distālās kanāliņu un proksimālo kanāliņu no nefrons. Indapamīds samazina kreisā kambara hipertrofiju no sirds. In terapeitiskās devās neietekmē ogļhidrātu un lipīdu metabolismu. Antihipertensīvā iedarbība sasniedz maksimumu nedēļā ar regulāru medikamentu un uztur visu dienu, ja vienu devu. Maksimālā koncentrācija indapamīds plazmas sasniegts vienu līdz divas stundas pēc ieņemšanas. Pusperiods indapamīds - 14-16 stundas.

Indikācijas Enziksa

Saskaņā ar instrukcijām Enziks ieteicams ņemt ar hipertensiju.

Enziks - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām, lai Enziksu vienu tableti indapamīds un Enalaprils viena tablete jālieto vienlaicīgi vienu reizi dienā.

Atkarībā no izmaiņām asinsspiediena enalaprila devu var palielināt līdz pat divām reizēm dienā.

Kontrindikācijas Enziksa

Kontrindikācijas Enziksa uzskatīja, pamatojoties uz kontrindikāciju divas zāles, kas padara to - enalaprilu un indapamīds.

Kontrindikācijas no indapamīds:

 • Smagi nieru un / vai aknu darbības traucējumi;
 • hipokaliēmija;
 • anūrija;
 • bērnībā un pusaudža līdz 18 gadiem;
 • grūtniecība;
 • paaugstināta jutība pret indapamīds;
 • zīdīšana.

Ar aprūpes lietošanai pacientiem ar cukura diabētu un giperrurikemii.

Kontrindikācijas enalaprila:

 • nieru mazspēja;
 • angioneirotiskā vēsturē;
 • giperchuvstvitelnostk enalaprilu;
 • bērnībā un pusaudža līdz 18 gadiem;
 • zīdīšana;
 • grūtniecība.

Piesardzības Enziks Tabletes Enziks
 piešķirt vecākiem pacientiem un pacientiem ar šādām slimībām:

 • aknu un / vai nieru mazspēja;
 • diabēts;
 • cerebrovaskulāras slimības;
 • koronāro artēriju slimība;
 • sistēmiskas saistaudu slimības;
 • mitrālā stenoze;
 • aortas stenoze un idiopātiska hipertrofiska subaortic stenoze;
 • hiperkaliēmiju;
 • Primārais hiperaldosteronismu.

Blakusparādības narkotiku Enziks

Spriežot pēc atsauksmēm uz Enziksu, narkotiku ilgstoša lietošana bieži izraisa sliktu dūšu, sausa mute, troksnis ausīs, redzes un dzirdes, gastralgia, caureja vai aizcietējums, alerģiskas reakcijas, sirdsklauves, samazināts libido, bezmiegs, ūdens un elektrolītu traucējumi, depresija , reibonis, galvassāpes.

Norādījumus, lai Enziksu teica, ka ļoti reti ilgstoša narkotiku lietošana noved pie attīstības miokarda infarkta, klepus, faringīts, sinusīts, muskuļu krampji, un veicina rašanos miegainība, vispārējs vājums, nespēks, nogurums.

Zāļu mijiedarbība

Vienreizēja lietošana enalaprila un NPL, analgētiskiem, pretdrudža mazina narkotiku.

Antihipertensīvā iedarbība enalaprila palielināt beta blokatori, diurētiskie līdzekļi, nitrātus, hydralazine un prazosīnu.

Kombinētā izmantošana enalaprila un kāliju aizturoši diurētiskie līdzekļi (amilorīds, spironolaktons, triamterēna), kā arī kāliju saturošiem līdzekļiem palielina risku hiperkaliēmijas.

Enalapril samazina ietekmi teofillinsoderzhaschih narkotikas. Imunitāti nomācoši līdzekļi uzlabotu hematotoksicitāte.

Kombinētā izmantošana indapamīds un saluretics, sirds glikozīdi, glikoze un minerālkortikoīdu, tetrakozaktidom, caurejas palielina risku hipokaliēmiju.

Indapamīds palīdz palielināt koncentrāciju litija asins plazmā.

Baclofen uzlabo hipotensīvo efektu indapamīds.

Vienreizēja lietošana AKE inhibitoru un indapamīds bieži noved pie attīstības arteriālās hipotensijas.

Kombinētā izmantošana indapamīds un joda preparātu lielās devās palielina nieru mazspējas risku.

Antipsihotiskie līdzekļi un tricikliskie antidepresanti palielina hipotensīvo efektu indapamīds.

Uzglabāšanas nosacījumi Enziksa

Saskaņā ar instrukcijām Enziks jāuzglabā sausā vietā pie temperatūras no 20 ° līdz 25 ° C.

Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика