Epigallat

Epigallat ir Iepakošanas Epigallat
 bioloģiski aktīva piedeva tiek izmantots ārstēšanai un profilaksei noteiktu slimību sieviešu reproduktīvo orgānu. Narkotiku izstrādāja Krievijas zinātniekiem un pašlaik Epigallatu nav analogu.

Epigallat: struktūra un sastāvs

Šīs zāles ir pieejamas kapsulās 30 un 120 gab iepakojumā. Aktīvā viela, kas veido daļu no Epigallata Catechin zaļā tēja - epigallokatehīna-3-askorbīnskābi. Katrā kapsulā, tas satur vismaz 45 mg.

Farmakoloģiskā darbība

Epigallat ir dabas aizsardzības līdzekli, kas ir ne-hormonālo izcelsmi. Šīs zāles tiek izmantots, lai ārstētu vairākas slimības un profilaksei sieviešu ģenitāliju, kas ir balstīts uz procesiem invāziju endometrija patoloģisko neoangiogenesis un šūnu proliferācija. Norādījumus, lai Epigallatu norādīja, ka piedeva ir izteikta pretaudzēju iedarbība sakarā ar vairākiem ietekmi uz dažādām signalizācijas ceļiem:

 • Nomāc veidošanās jaunu asinsvadu (angioģenēzi) un to turpmāko izaugsmi miomas mezglu;
 • Novērš invāzija (iespiešanās) endometrija šūnu miometrija;
 • Tas ir labs antioksidants un pretiekaisuma īpašības;
 • Pēc operācijas, novērš atkārtotu veidošanos endometrija cistas.

Indikācijas Epigallata

Saskaņā ar instrukcijām Epigallat ieteiktas profilaksei un ārstēšanai dažādu slimību, kuru attīstība ir izraisījusi patoloģiska šūnu vairošanās:

 • Adenomyosis;
 • Dzemdes fibroids;
 • Endometrioze;
 • Endometrija hiperplāzija.

Kā uzskata Epigallat ieceltā pēc operācijas (izņemt endometrija cistas, diagnostikas kiretāžu) novērš retsidivovi biežumu iekaisuma komplikācijas.

Instrukcija Epigallatu arī paredz iespēju tās lietot, ārstējot neauglību.

Dozēšanas Epigallata

Kā uzskata Epigallat labākais piemīt tās ārstnieciskas īpašības, ja vienlaikus ar indoli.

Attiecībā uz dzemdes fibroīdu ārstēšanai un endometriozes nozīmēts divas kapsulas katra zāļu formas divas reizes dienā. Ārstēšana tika turpināta uz sešiem mēnešiem. Lai novērstu atkārtošanos pēcoperācijas periodā arī iecēla divas kapsulas indola un Epigallata divreiz dienā uz trim mēnešiem.

Pēc ķirurģiskas Kapsulas Epigallat
 abortus vai dilatācija un kiretāžu Epigallat var tikt piemēroti, lai novērstu dažādu komplikāciju (iekaisums, endometrija hiperplāzijas, endometrioze).

Kontrindikācijas:

 • Individuālā neiecietība;
 • Grūtniecība;
 • Zīdīšana.

Blakusparādības Epigallata

Lietojot Epigallata dažiem pacientiem var attīstīties reakcijas ir paaugstināta jutība.

Brīdinājumi

Šīs zāles ir nevis zāles, bet pirms to izmanto, noteikti konsultējieties ar savu ārstu. Daži cilvēki kļūdaini uzskata, ka analogā Epigallatu ir zaļā tēja. Tomēr, lai iegūtu dienas deva satur askorbīnskābi-3-askorbīnskābi, kapsulas 4 ietverts narkotiku vajadzētu dzert vismaz 4 litriem tējas, un tā ir milzīga slodzi uz urīna un sirds un asinsvadu sistēmā.

Zāļu mijiedarbība

Epigallat nedrīkst lietot kopā ar medikamentiem, kas pazemina kuņģa skābumu: gastrotsepin, Platifillin, Pantoprozol, omeprazols, famotidīna, ranitidīns, cimetidīns, Almagel, Fosfalyugel uc

Яндекс.Метрика