Eprex

Eprex - aģents  Iepakošanas Eprex
 stimulē veidošanos sarkano asins šūnu.

Farmakoloģiskās īpašības Eprex

Ar raksturu Eprex epoetīna alfa ir glikoproteīns, ko iegūst ar gēnu inženieriju. Tas pieder pie farmakoloģiskajiem līdzekļiem, kas stimulē veidošanos eritrocītos - sarkanās asins šūnas, un ir atšķirīga īpašības no cilvēka eritropoetīnu.

Par šo zāļu darbības mehānisms ir tāds, ka tas stimulē sadalījumu un diferencēšanu eritrocītu priekštecim. Šis efekts ir selektīvs, kas neietekmē, piemēram, veidojot balto asins šūnu - leikocītu. Pētījumi ir pierādījuši, ka Eprex ir maz iespēju, lai izraisītu antivielu veidošanos uz to.

Nav pierādījumu, ka Eprex ir teratogēnu vai kancerogēnas īpašības.

Produkta veids

Zāles tiek ražots stikla šļirces kā injekciju šķīdums.

Lietošanas indikācijas Eprex

Eprex lieto anēmijas ārstēšanai bērniem un pieaugušajiem ar hronisku nieru mazspēju, kas cilvēkiem ar nemieloīdu vēzi patoloģijas izcelsmes (ieskaitot novēršanai anēmijas), ja anēmija ar cilvēku ir inficēti ar HIV, un kuri saņem zidovudīnu ārstēšanu.

Ja operācija tiek plānota ar plašu asins zudumu pieaugušajiem pret fona anēmija vieglas vai vidēji smagi, novēršanai plašas asins transfūziju nākotnē un atjaunotu normālu ātrumu veidošanos sarkano asins šūnu, tiek izmantota Eprex.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Eprex nepanesamības sastāvdaļas, neregulētu hipertensija, iezīmēja sakāvi sirds asinsvados, smadzenēs, tostarp pacientiem, kam nesen bijusi sirdslēkme vai insults. Grūtniecība un zīdīšanas periods, kā arī nespēja veikt pienācīgi novērstu asins recekļu arī kontrindikācija Eprex.

Ja pacients ar daļēju eritrocītu aplāzijas saņēma attieksmi pret jebkuru eritropoetīna lietošanu Eprex nebija ieteicams.

Lietošanas instrukcijas Eprex

Narkotika ir sterila vienreizējas lietošanas šļircē, tas ir paredzēts subkutānai vai intravenozai lietošanai.

Pirms lietošanas, pārliecinieties, lai pārbaudītu, ka nav redzamu daļiņu šķidrumā. Šļirci nedrīkst kratīt - tas var iznīcināt struktūru alfa epoetīna.

Intravenoza ievadīšana ir vismaz 1-5 minūtes. Eprex nedrīkst jaukt kopā ar citiem medikamentiem vai intravenozas infūzijas.

Kad summa subkutānas ievadīšanas, nepārsniedz 1 ml, gadījumā, ja pārsniedz jāievada narkotiku dažās vietās. Parasti zemādas izvēlēties gūžas, plecu, vēdera sienu.

Kursa narkotiku terapijas laikā ir panākt optimālu līmeni hemoglobīns 120 g / l (pēc abu dzimumu), un tās nedrīkst pārsniegt to. Ārstēšanas laikā, jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu līmeni serumā dzelzs līmenis asinīs un, ja tas attiecas uz ārstēšanu pievienotu dzelzs preparātus.

Kad vēzis  Šķīdums injekcijām Eprex
 Eprex ir parakstītas slimībām, kas saistītas anēmijas, un lai nepieļautu tā parādīšanos kursa ķīmijterapijas laikā, ja pirmajā gadā tas samazinājās hemoglobīna līmenis pārsniedz 20 g / l. Sākumdeva Eprex ir 150 SV / kg 3 reizes nedēļā vai 40 000ME 1 reizi nedēļā.

Ja pēc četrām nedēļām ārstēšanas pacientam hemoglobīna pieauga līdz 10g / l vai vairāk, un analizējot retikulocītu vismaz 40 000 1 mm, tas apstiprina pareizību izvēlētās devas. Ja mazāk mērķiem šie skaitļi, deva nākamo 4 nedēļu laikā ir jāpalielina līdz 300 SV / kg trīs reizes nedēļā vai 60 1 000 SV nedēļā.

Ja šī deva pēc 4 nedēļu ārstēšanas sasniegt pietiekamu pieaugumu hemoglobīna un retikulocītu, deva tiek uzskatīta par pietiekamu, un tas apstājas. Ja hemoglobīna un retikulocītu palielināšanos palielinājās mazāk par ieteicamo devu numuriem, ārstēšana tika pārtraukta.

Ja hemoglobīna līmeņa pieaugums ir lielāks par 20 g / l attiecībā uz mēnesi vai sasniegtu vēlamo līmeni 120 g / L, deva Eprex ir jāsamazina par 25%. Pārpalikums hemoglobīns asinis 120 g / l alfa epoetīnu uz laiku apturēta, un atsākta pēc samazinājuma hemoglobīna zem 120 g / l, deva 25% mazāk nekā oriģināls. Ievads Eprex tika turpināta vēl vienu mēnesi pēc ķīmijterapijas beigām.

Vācot asinis pirms plānotas sarežģītas operācijas Eprex ievada intravenozi pēc asins savākšanai. Šajā gadījumā tas ir jāievada divas reizes nedēļā, trīs nedēļas pēc kārtas, ar katru vizīti pie ārsta tiek ņemts no daļu no pacienta asinīs un saglabāt to tajā pašā pacienta asins pārliešanai. Eprex devu 600 SV / kg, divas reizes nedēļā.

Pacienti, kuri plāno darbības, bet nepiedalījās programmā savākšanas autologās asinis un ja darbība jau ir veikta, Eprex injicē subkutāni 600 SV / kg / nedēļā, 3 nedēļas pēc kārtas.

Blakus efekti

Eprex var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram, reibonis, drudzis, locītavu sāpes un galvassāpes, nogurums, augsts asinsspiediens, krampji, alerģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi, nieze, nātrene vai angioneirotiskā tūska. Lokālas reakcijas var būt saistītas ar injekcijas vietas, un izpaužas kā dedzinoša sajūta, apsārtums, vieglas sāpes injekcijas vietā.

Яндекс.Метрика