Erbisol

Erbisol - imunomodulatora  Iepakošanas Erbisol
 nozīmē.

Farmakoloģiskās īpašības

Saskaņā ar instrukcijām Erbisol satur bioloģiski aktīvas peptīdus ar zemu molekulāro svaru. Viņi spēj aktivizēt piemītošo raksturu ķermeņa kontroles sistēmām, kas ir atbildīgas par likvidēšanu patoloģiskas izmaiņas.

Erbisol ietekmē imūnsistēmu, aktivizējot savu imūnmodulējošu efektu. Imūnomodulējoša efekts tiek realizēta caur makrofāgi, kas ir atbildīgas par bojāto šūnu reģenerāciju un iznīcināšanu tiem, kas nevar būt pretēja. Makrofāgi dažādu sugu atjaunot līdzsvaru starp šūnu un humorālās imunitātes vēzi, autoimūnu un alerģiskiem procesiem. Pētījumi ir parādījuši samazināšanās biežumu nepieciešamo kursu ķīmijterapijas un radio viļņu izmantojot Erbisol vēža pacientiem.

Papildu ietekme ietver paaugstinātu izmantošanas Erbisol rīcību antibiotikas, interferonu, ko ieved no ķermeņa, bet narkotiku samazina to blakusparādībām.

Narkotiku paātrina sadzīšanu čūlas un eroziju gļotādu gremošanas trakta palielina atjaunošanās spējas audu, kas arī veicina sadzīšanas no brūces, traumas, lūzumi. Pozitīvas atsauksmes Erbisol saņemti no zobārstiem, kas to izmanto, ārstējot periodontīta un paradontoze.

Šis rīks aktivizē atjaunošanās procesus aknās, kad tas ir vīrusu, toksisko vai narkotisko vielu izraisīta. Kā rezultātā viņa lietošanas mirušo aknu šūnas tiek aizstāti ar jauniem. Antioksidantu un membrānu stabilizējošas efekti Erbisol normalizē hepatocītos, kas izpaužas līmenī ķermeņa izzušanas sāpju, dispepsijas simptomu un asthenovegetative.

Lietojot Erbisol ārstēšanā diabēta, tā samazina autoimūna agresiju, un aktivizējot makrofāgu, stimulē reģenerāciju bojāto beta šūnas aizkuņģa dziedzerī. Tas ir arī pozitīva ietekme uz narkotiku veidojas komplikācijas diabēta kā neiropātija, angiopātiju komplikācijām, trofisko traucējumiem. Tās lietošana bieži noved pie samazināšanos nepieciešamo insulīna devu un ilgstošas ​​atlaišanas. Pozitīva ietekme uz vielmaiņu un uzlabo sirds kontraktilitātes uzlabot pacientu dzīves kvalitāti ar cukura diabētu.

Kā adaptogen zāļu spēj palielināt aizsargājošās īpašības organismā. Tas ir iekļauts shēmām ietekmi vides piesārņojuma un radiācijas traumām. Imūnomodulējoša iedarbība Erbisol Review sāk parādīties 5-7 dienas, sasniedzot maksimumu pie 21 stundu laikā, un turot tādā pašā līmenī, pirms 10 dienām. Aknas efekts izpaužas pēc 2-3 injekcijām.

Produkta veids

Erbisol laists šķīduma ampulas ar 1 un 2 ml.

Indikācijas Erbisol

Gastroenteroloģijā zāles lieto, lai ārstētu hepatītu un dažādas non-iekaisuma bojājumus aknās - steatozi hepatopathy, cirozi, kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla, čūlainais kolīts.

Saskaņā ar instrukcijām  Kapsulas Erbisol
 Erbisol arī parāda radioaktīvos sakāvi un Ecopathology.

Zāles, ko izmanto diabēta, nespecifiskas bojājumi plaušās, autoimūna thyroiditis, angiopātiju komplikācijām, jo ​​alerģiskas un autoimūno bojājumiem, periodontīts, parodontoze. Pozitīvas atsauksmes Erbisol iegūti no ekspertu jomā Gerontoloģijas. Ķirurģijā un traumatoloģijā zāles lieto, lai ārstētu traumas, lūzumi, brūces, trofiskās čūlas, izgulējumu.

In onkoloģijas praksē Erbisol kā narkotika izmanto ķīmijterapijas atbalstu, staru terapijas novēršanai metastāžu ķirurģiskas iejaukšanās, kā stimulants no pretaudzēju aizsardzību.

Kontrindikācijas

Erbisol netiek izmantoti indivīda un viņa neiecietību bērniem.

Lietošanas instrukcijas Erbisol

Zāles ievada pēc parenterālas maršrutus - intravenozas, intra-arteriālas vai intramuskulāras injekcijas veidā. Pieaugušajiem deva ir no 2 līdz 4 ml narkotiku katru dienu kurss ilgst 20 dienas. Ja zāles tiek lietotas 1 reizi dienā, vēlams pirms gulētiešanas to darīt, jo 3 stundas pēc ēšanas. Attiecībā uz administrācijas tas prasa divi, viens no tiem darīs optimāli 6-8 am, par 1-1 un 5 stundas pirms ēdienreizes.

Alerģiska un autoimūnām procesi gepatopatiitrebuyut Erbisol administrēšanu 2 ml dienā. Gadījumā, periodontīta un paradontoze pirmajās 10 dienās veikt 4 ml, un atlikušie 10 dienas - 2 ml.

Narkotiku ārstēšanas, cukura diabēts, autoimūna thyroiditis, kuņģa čūla, čūlainais kolīts, traumas, lūzumi, aknu ciroze, astēnija dienas deva 4 ml 20 dienas pēc kārtas.

Kad vēzis patoloģija pavadīt radiowave terapija instrukcijas Erbisol iecelt 2 ml no rīta un vakarā 20 dienas pēc kārtas. Ķīmijterapijas laikā, deva ir 2 ml uz nakti 12-25 dienas.

Blakusparādības Erbisol

Pārskatīšana Erbisol labi panes. Dažreiz, kas ir agrīnā dienu laikā tas var izraisīt hronisku iekaisumu, kas tiek uzskatīts par daļu no ārstēšanas procesa. Mēs nevaram izslēgt alerģisku reakciju risku.

Яндекс.Метрика