Ersefuril

Ersefuril - antidiarrheals, zarnu antiseptiķis.  Antidiarrheal narkotiku ersefuril

Produkta veids sagatavošana - uz cieto želatīna kapsulu ietvertas dzeltens pulveris. 1 kapsula satur 200 mg ersefuril nifuroxazide un papildu sastāvdaļas: magnija stearāts (1, 8 mg), saharozi (72 mg), kukurūzas ciete (88 mg).

Farmakoloģiskās iedarbības ersefuril

Terapeitiskais efekts uz ersefuril instrukcija bloķē aktivitāti dehidrogenāzes enzīmu - vielām, kas stātos spēkā reakcijas lipīdu, ogļhidrātu metabolismu un oksidācijas kādā mikrobu šūnas. Nifuroxazide nomāc citronskābe cikla, elpošanas ķēdē, iznīcinot membrānu un neļauj īstenot vairāku bioķīmisko procesu šūnās, kuras ir "vainīgie" no zarnu infekcijas.

Action ersefuril arī ir uzlabot imunitāti pacientam, palielinot titru papildinājums un fagocitozi - process, kurā absorbcija naidīgi mūsu ķermeņa šūnās īpašas mikroorganismu (phagocytes). Pieteikums ersefuril terapeitiskās devās nodrošina bakteriostatisku iedarbību uz narkotiku, pie lielākām devām - baktericīda.

Narkotiku efektīvs pret grampozitīvām (Streptococcus, Staphylococcus, Clostridium) un Grama (Salmonella, Escherichia coli, Shigella, Enterobacter, Klebsiela, Vibrio cholerae) mikroorganismiem.

Atgriezenisko saiti ar Ersefurilu nav marķētas ar narkotiku negatīvo ietekmi uz saprofīto zarnu floru iesaistītas veidošanos imunitātes - tas ir, līdzekļu izmantošanu neizraisa dysbiosis.

Rezistentu baktēriju celmu uz narkotiku, saskaņā ar medicīnas pētījumiem, neattīsta. Kaut inficēšana organisms enterotropnymi vīrusus ersefuril novērš baktēriju superinfekciju.

Pēc atsauksmēm ersefuril izmanto akūta bakteriāla caureju, efektīvi atjaunojot eubioz (līdzsvars) zarnu mikrofloru.

Indikācijas ersefuril

 Ersefuril kapsulas
 Caureja (akūta caureja baktēriju dabu). Narkotika ir dots, ja nav aizdomu par tārpu infekciju izraisošo organismu (iebrukums). Gadījumā, infekciozas caurejas ar simptomiem, kas liecina par invāzijas nepieciešams iecelšanu sistemātisku antibiotiku terapiju.

Ārstēšana Ersefurilom par liecību nenoliedz vajadzību rehidrācijas procesa, kas attiecas uz atjaunošanu ūdens-sāļu apmaiņu, ja nepieciešams.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret atvasinājumi nitrofurāna, bērniem līdz 6 gadiem. Narkotiku lietošana grūtniecības laikā ir iespējama, ja norādes Ersefurilu - ja sagaidāmo ieguvumu no saņemtu līdzekļus lielāks par risku par pilnu augļa attīstību. Nelietojiet aizliegta ersefuril laktāciju.

Sakarā ar klātbūtni uz ersefuril saharozes devu zāļu sastāvā nav ieteicams cilvēkiem, kas cieš no malabsorbcijas sindroms glikozi, galaktozi, fruktozes nepanesību vai saharozes-izomaltāzes nepietiekamību.

Blakusparādības ersefuril

Dažos gadījumos, zāles var izraisīt alerģisku reakciju - piemēram, nātrene, izsitumi uz ādas, Kvinkes tūsku vai anafilakses.

Uzglabāšanas nosacījumi

Optimāli uzglabāšanas nosacījumi ersefuril instrukcijas ir sausā un vēsā vietā temperatūrā, kas nav augstāka par 30 grādiem pēc Celsija. Uzglabāšanas laiks - 5 gadi. Izmantojiet zāles pēc derīguma termiņa beigām nav ieteicama.

Яндекс.Метрика