Eskapel

Eskapel iekļauti Iepakošanas eskapel
 grupa postcoital kontracepcijas paredzētas iekšķīgai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Eskapel attiecas uz postcoital kontracepcijas ar anti-estrogēnu un progestin rīcību. Ja izmanto devās aprakstīta instrukcijā eskapel, narkotiku palīdz nomākt ovulāciju un mēslošana, pat tad, ja dzimumakts bija brīdī, kad augstākais varbūtība ieņemšanas (laikā menstruāciju preovulatory fāzē ciklā). Arī saņemot līdzekļus novērš implantāciju apaugļotu olu caur spēju kavēt izplatīšanu endometrija. Tomēr jāņem vērā, nosprieda, ka implantācijas zāļu efektivitāti, ir ievērojami samazināts, uz leju līdz nullei.

Zāles, ja saskaņā ar ieteicamo devu izvēli, neietekmē tauku un ogļhidrātu vielmaiņu un asins recēšanas.

Eskapel ieteicams lietot pirmajos 3 dienas (72 stundas) pēc neaizsargāta dzimumakta laikā. No eskapel efektivitāte ievērojami samazinās laika gaitā (tā, ka tas sasniedz 95% pirmajās 24 st., Otrajā dienā bija 85%, starp 48 un 72 stundu laikā ir aptuveni 58%).

Form release eskapel

Vienīgais veids eskapel tabletes ir līdzīgi krāsā uz balta. Tabletes ir apaļas formas, dzīvoklis vienā pusē un ir slīpi gravēšanas «Goo». Vienā iepakojumā ir viena tablete, iepakotas blisterī.

Indikācijas eskapel

Saskaņā ar instrukcijām eskapel būtu jāpieņem kā avārijas kontracepcija postcoital nozīmē: pēc tam, izmantojot neuzticamu kontracepcijas metodi, vai pēc dzimumakta bez kontracepciju.

Kontrindikācijas

Daudzi medicīnas atsauksmes eskapel nav ieteicams lietot zāles šādos gadījumos:

 • Smagas nieru mazspēju;
 • Ja pacienta vecums ir mazāks par 16 gadiem;
 • Kad grūtniecība;
 • Ar laktozes nepanesību, laktāzes deficītu vai malabsorbcija galaktozes / glikozes;
 • Ja paaugstināta jutība pret komponentu eskapel.

Piesardzības pasākumus var piemērot pacientiem diagnosticēta nieru slimība, dzelte (ieskaitot iepriekš nodoti), kā arī ar Krona slimību un zīdīšanas.

Lietošanas instrukcijas eskapel

Eskapel jālieto iekšķīgi vienu tableti (1, 5 mg), cik drīz vien iespējams pēc neaizsargāta dzimumakta, bet stingri 72 stundu laikā. Jāpatur prātā, ka efektivitāte eskapel apakšējā, vairāk laika ir pagājis kopš neaizsargāta dzimumakta. Ja lietošana sagatavošanas izraisīja vemšanu (3 stundas pēc lietošanas laikā), tas būtu atkal lietot medikamentus tajā pašā devā (1, 5 mg).

Sagatavošana pieņemamu izmantošanai jebkurā fāzē menstruālā cikla laikā. Ja cikls ir neregulārs, jums vispirms ir nepieciešams, lai izslēgtu grūtniecību.

Pēc pieteikšanās eskapel un līdz laikam nākamā menstruāciju ir nepieciešams izmantot barjera kontracepciju (prezervatīvi). Nav ieteicams lietot narkotikas viena menstruālā cikla laikā, jo tas var palielināt reisu biežumu asiņošana vai smērēšanās aciklisks dabu.

Blakusparādības eskapel

Dažos gadījumos Tablet eskapel
 eskapel lietošana var izraisīt nevēlamas reakcijas, kas ietver:

 • Alerģija sejas tūska, nātrene, nieze un izsitumi;
 • Vemšana, caureja, slikta dūša;
 • Reibonis, nogurums, galvassāpes;
 • Sāpes vēdera lejasdaļā, kavējas menstruācijas (ne ilgāk kā nedēļu), acikliskās asiņošana, krūšu jutīgums.

Šāda side reakcija neprasa zāles.

Brīdinājumi

Saskaņā ar medicīnas atsauksmes par eskapel, narkotikas lieto tikai tad, ja avārijas kontracepciju. Medicine neaizstāj regulāru kontracepcijas un nav ieteicams menstruālā cikla laikā izmantot biežāk nekā vienu reizi.

Darbība eskapel nav paredzēti aizsardzībai pret slimībām, seksuāli transmisīvām slimībām.

Uzglabāšanas nosacījumi

Eskapel uzglabāt līdz 5 gadiem, ja uzglabāšanas nosacījumiem: nepieejamā bērniem tumšā vietā, kur temperatūra nav virs 25 ° C.

Яндекс.Метрика