Espa-lipon

Espa-lipon - hepatoprotector  Kapsulas Espa-lipon
 zāles, kas paaugstina stabilitāti, aknu nelabvēlīgu faktoru. Turklāt ietekme Espa-lipon piemēro regulējumu lipīdu un ogļhidrātu vielmaiņu organismā.

Preparātu nozīmē - apaļas, abpusēji izliektas tabletes dzelteno pārklājumu un pārredzamu šķīdums injekcijām zaļgani dzeltenas ēnā.

Aktīvās vielas-Espa Liponav tabletes - tioktīnskābe (200 mg un 600 mg). Papilddarbība sastāvdaļas: povidons, laktozes monohidrāts, mikrokristāliskā celuloze, koloidāls silīcija dioksīds, nātrija karboksimetilciete, silīcija dioksīds, magnija stearāts. Viena ampula ar injicējamu šķīduma satur LIPON Espa-300 un 600 mg aktīvās vielas.

Farmakoloģiskā darbība Espa-lipon

Saskaņā ar norādījumiem uz Espa-lipon, zāles ir detoksikācijas, hipoglikemizējošus, hypocholesterolemic un aknas darbību, piedaloties regulēšanā metabolismu. Daļa no Espa-lipon tioktīnskābe tiek iesaistīts oksidācijas reakcijās alfa-keto un pirovīnogskābi, uzlabo aknu darbību, palīdz stimulēt vielmaiņu holesterīna.

No tioktīnskābe līdzīga B dabas vitamīnus Espa-LIPON palielina glikogēna aknu šūnās, mazina glikozes koncentrācija asinīs, pārvarot traucējumi uzņēmību šūnu pret insulīnu. Narkotiku palīdz izvadīt toksīnus no organisma, aizsargā aknu šūnas pret toksīniem, pasargā organismu gadījumos saindēšanās ar sāļu smago metālu.

Neuroprotective ietekme Espa-lipon ir kavē lipīdu peroksidāciju nervu audos, aktivizējot asinsriti endoneural, veicinot procesu nervu impulsu caur šūnām.

Narkotiku pacientiem, kas cieš motora neiropātija, saskaņā ar tajos Espa-lipon, provocē rašanos lielu skaitu augstas enerģijas savienojumu muskuļus.

Lietojot perorāli, Espa-lipon labi un ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta, un vienlaikus līdzekļu izmantošanu pārtikas samazina ātrumu un kvalitāti absorbcijas narkotiku.

Metabolization tioktīnskābe konjugācija un tiek izpildīts, kas iegūtas oksidējot sānu virknēs. Parāda aktīvo vielu Espa-lipon urīnā metabolītu. Pusperiods narkotikas no asins plazmas - 10-20 minūtes.

Espa-lipon sekas ir "pirmā loka" caur aknām - tas ir, aktīvās īpašības narkotikas ir daļēji samazināts reibumā dabas aizsargs pret iekļūšanu organismā ārvalstu vielu.

Indikācijas Espa-lipon

Saskaņā ar instrukcijām Espa-lipon norādītajiem pacientiem ar šādiem nosacījumiem:

  • Neiropātija (ieskaitot diabētiskās un spirta etioloģijas);
  • Aknu slimības (ieskaitot cirozi un hronisku hepatītu);
  • Hroniskas vai akūtas intoksikācijas saistīts ar saindēšanos ar sāļu smago metālu, sēnītes un tā tālāk.

Arī, medikaments ir efektīvs pret aterosklerozi, noderīga ārstēšanai un profilaksei artēriju slimību.

Kontrindikācijas

Espa-lipon nav piešķirts pacientiem, kas cieš no hroniska alkohola atkarības sindromu, glikozes-galaktozes malabsorbciju, kā arī personām ar laktāzes deficītu organismā.

Esiet piesardzīgs uzņemšanas Espa-lipon ieteicams diabētiķiem - ar obligāto devas pielāgošana hipoglikēmiskajām aģentiem. Neveiciet ārstēšanas Espa-lipon bērniem līdz 18 gadiem -, jo trūkst datu par drošību iekārtu šiem pacientiem. Attiecībā uz lielāko norādēm personām, kas šo narkotiku šajā vecuma grupā var veikt stingri saskaņā ar ārsta ieteikumiem, ņemot vērā individuālo devu.

Nav pierādīts, kā pilnīgas drošības Espa-lipon augļa veselību, lietojot zāles grūtniecības laikā. Ja nepieciešams, ārstēšana Espa-lipon sievietēm zīdīšanas laikā, ir nepieciešams atrisināt jautājumu par pagaidu atšķiršanas bērnu no krūts.

Blakusparādības Espa-lipon

Pēc atsauksmēm Espa-lipon labi panes organismā, bet retos gadījumos var izraisīt šādas blakusparādības:

  • Slikta dūša, vemšana, galvassāpes, elpas trūkums;
  • Pastiprināta svīšana, krampji;
  • Alerģiskas reakcijas, piemēram, ekzēma, nātrene, hemorāģisko izsitumi un anafilaktisko šoku.

Pacientiem, kuri slimo  Flakoni Espa-lipon
 perifērijas polineiropātija var justies sajūtu "drebuļi" uz ādas sākumā terapiju. Ar strauja intravenoza zāles var palielināt intrakraniālais spiediens, petehiālu asinsizplūdumus ādā un gļotādas, neskaidra redze.

Zāļu mijiedarbība

Vienlaicīga Espa-lipon ar perorālo hipoglikēmisko līdzekļu un insulīnu, var izraisīt pastiprinātu hipoglikemizējošus efektu - palielināta jutība perifēros audos pret insulīnu.

Application Espa-lipon instrukciju ar etanola samazina aktivitāti tioktīnskābe. Laika periodā no ārstēšanas ir ieteicams atturēties no narkotiku lietošanas, kas satur etanolu, un alkoholiskajiem dzērieniem.

Turklāt, tā konstatēta aktivitāte tioktīnskābe par saistošiem metāliem, tāpēc laipni Espa-lipon vienlaicīgi ar zālēm, kas satur dzelzs jonus, kalciju un magniju, ir iespējams tikties ar divu stundu intervālu starp devām narkotikām.

Uzņemšana Espa-lipon ar cisplatīnu mazina pēdējā narkotiku.

Mode piemērošanas

Apvalkotās tabletes lieto iekšķīgi, mutiski, bez košļājamo vai sasmalcināt. Jūsu ērtībai, jūs varat dzert zāles ar tīru ūdeni.

Risinājums intravenozi tiek gatavots no koncentrāta atšķaidīta izotoniskā nātrija hlorīda šķīdumu.

Cukura diabēta polineiropātija piešķirts resursu 1 600 mg vienreiz dienā vai pēc 200 mg 2-3 reizes dienā.

Smagas diabētiskās neiropātijas piemērota devu 600 mg 3 reizes dienā.

Devas Espa-lipon un ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no rakstura un slimības attīstības gaitu, kā arī personiskās īpašības pacienta. Ir izvēlēts tikai ārsts optimālā deva narkotiku.

Atsauksmes pēc Espa-lipon pārdozēšanas ziņots. Saņemot šo narkotiku tālu pārsniedz ieteicamo devu summas var izraisīt nelabumu, galvassāpes un vemšana. Tā specifiska antidota Espa-lipon neeksistē, ārstēšana šis nosacījums tiek veikta simptomātiski.

Uzmanību! Šis ceļvedis Espa-lipon paredzēta tikai informatīviem nolūkiem. Pirms produkta izmantošanas, konsultējieties ar savu ārstu!

Яндекс.Метрика