Espumizan

Espumizan - zāles, lai mazinātu vēdera pūšanos.  Espumizan kapsulas

Struktūra un sastāvs narkotiku Espumizan

Espumizan pieejams šādās zāļu formu:

  • Mīkstas želatīna kapsulas, ir dzeltenā krāsā, katrs no kuriem satur aktīvo komponentu - simetikons (40 mg). Papildu sastāvdaļas: glicerīns, metil-4-hidroksibenzoātu. Blisterus ar 25 kapsulām.
  • Emulsija ir paredzēta perorālai ievadīšanai, a 5 ml, kas satur 40 mg simetikona. Papildus sastāvdaļas: nātrija ciklamāts, attīrīts ūdens, nātrija saharīns, sālsskābe, polisorbāts 80, nātrija karboksimetilceluloze, metil-4-hidroksibenzoātu, banānu garšu, koloidāls silīcija dioksīds. 100 ml pudele.

Espumizan analogi ir šādas narkotikas: Kuplaton, Disflatil, Mets forts Sab simplex.

Farmakoloģiskās iedarbības Espumizan

Saskaņā ar instrukcijām Espumizan mazina gāzu veidošanās zarnās. Simetikons, galvenā sastāvdaļa sagatavošanas, virsmaktīvās vielas, samazina virsmas spraigumu gāzes burbulīšu, kas ir gremošanas traktā, kas vēlāk sadalās. Tajā pašā laikā radušās gāzes var izdalīties sakarā ar zarnu peristaltikas, vai absorbējot viņa sienām.

Pieteikums Espumizan pirms diagnostikas un ķirurģiskas procedūras veicina skaidrāku priekšstatu par likvidē gāzes burbuļus, un arī palīdz rūpīgāk skalot gļotādu no resnās kontrastvielas, novēršot plīsumu kontrastu filmu, pat ja vēdera uzpūšanos.

Indikācijas Espumizan

Saskaņā ar instrukcijām Espumizan parādīti šādos gadījumos:

  • Uzpūšanās (vēdera uzpūšanās, ko izraisa gāzu uzkrāšanos iekšā lielā apmērā), tai skaitā pacientiem pēcoperācijas periodā;
  • Pirms diagnostikas vai ķirurģiskas vēdera dobumā;
  • Dispepsija;
  • Airbrush;
  • Remhelda sindroms.

Narkotiku lietošana vai analogu Espumizan kā "defoamer" saindēšanās gadījumos, mazgāšanas, kā arī piedevu uz apturēšanai kontrastvielu ar mērķi iegūt divvietīgus kontrasta attēlus.

Kā uzskata Espumizan efektīvs meteorisms un kolikas zīdaiņiem.

Dozēšanas un devu režīms Espumizan

 Emulsija Espumizan
 Meteorisms pieaugušo deva ir 80 mg (divas tējkarotes emulsija vai divas kapsulas) trīs līdz piecas reizes dienā.

Bērniem vecumā no 6-14 parasti ievadītās narkotiku devu 40-80 mg trīs līdz piecas reizes dienā.

Bērniem no dzimšanas līdz sešu gadu Espumizan atļauta tikai kā emulsiju. Deva ir 40 mg (viena tējkarote vai 25 pilieni) trīs līdz piecas reizes pīle. Zīdaiņi emulsija jādod kopā ar pudeli ar ēšanas vai tūlīt pēc ēšanas.

Ja saindēšanās mazgāšanas formulēšanā noteiktā daudzumā 50-100 ml pieaugušajiem un 10-50 ml bērniem, atkarībā no smaguma saindēšanās.

Iegūt dubultu kontrasta attēlus, izmantojot šo narkotiku, kā emulsija vai analogu, pamatojoties Espumizan 20-40 ml uz vienu no suspensijas, kontrastu litru.

Pirms diagnostikas vai ķirurģijas pacientu, kuri lietoja 80 mg (divas tējkarotes vai divas kapsulas) trīs reizes dienā, vienu dienu pirms operācijas, un 80 mg no rīta tukšā dūšā ikdienas darbībās.

Kontrindikācijas Espumizan

Narkotika ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret galveno vai papildu sastāvdaļām.

Blakusefekts

Kā uzskata Espumizan labi panes pacientiem. Dažreiz var būt neliela alerģiskas reakcijas.

Brīdinājumi

Ja nepieciešams, laipni Espumizan atļauts uz ilgu laiku.

Tā emulsija nav cukurs, tas atļauts tās lietošanu pacientiem ar cukura diabētu, un pacientiem, kam ir problēmas ar gremošanu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Zāles uzglabā sausā vietā istabas temperatūrā ne ilgāk kā 36 mēnešus.

Яндекс.Метрика