Essliver Forte

Essliver Forte - kombinēti narkotikas ir hepatoprotector.

Zāļu forma  Iepakošanas Essliver Fort
 Essliver Forte: cietās želatīna kapsulas sarkanā krāsā ar rozā, dzeltenā vai oranžā pulveris iekšā.

Aktīvā zāļu viela: ēteriskās fosfolipīdi, B1, B2, B6, B12, alfa-tokoferola acetāta, niacinamīda.

B1 vitamīns ir iesaistīts kā koenzīms ar ogļhidrātu metabolismu.

B2 vitamīns ir katalizators procesiem šūnu elpošana.

B6 vitamīns ir iesaistīts metabolismā olbaltumvielu un aminoskābes.

Kopā ar folskābes B12 vitamīna iesaistīti ražošanā nukleotīdu.

Nikotīnamīds ir iesaistīts ogļhidrātu un tauku vielmaiņu un audu elpošanu.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: nātrija metil hidroksibenzoāts, propilhidroksibenzoātu, nātrija dinātrija edetāts, butilhidroksitoluēns, magnija stearāts, attīrīts talks, koloidāls silīcija dioksīds, aerosil.

Sastāvs apvalks medikaments: povidons, Bronopols, nātrija laurilsulfāts, glicerīns, titāna dioksīds, tumšsarkanā, krāsvielas, želatīns, attīrīts ūdens.

Farmakoloģiskā darbība

Iekļautas Essliver Forte būtiskākajiem fosfolipīdu nodrošinātu hypolipidemic, aknas un hipoglikemizējošo darbību narkotiku. Kā sarežģītām vielām, kas pārstāv diglicerīdu esteri oleīnskābes un linolēnskābes nepiesātināto taukskābju, fosfolipīdi regulē membrānas caurlaidību un enzīmu darbību, normalizējot vispārējos apmaiņas procesus un oksidatīvo fosforilēšanos ar hepatocītu bojājumiem - stabilu aknu šūnas.

Tādējādi izmantošana Essliver Forte spētu veiksmīgi atgūt hepatocītu membrānas ar mehānismu konkurences kavēšanu. Iestrādājusi biomembranes šūnās, nepiesātinātās taukskābes uzņemties negatīvo ietekmi uz vidi, tādējādi aizsargājot lipīdus no aknām. Narkotiku normalizē funkciju aknu un, saskaņā ar atsauksmēm Essliver Forte uzlabo savas detoksikācijas īpašības.

Indikācijas Essliver Forte

Saskaņā ar instrukcijām Essliver Forte ir norādījusi:

  • Lipīdu vielmaiņas traucējumi aknu;
  • Treknās aknas;
  • Ciroze, hepatīts;
  • Toksisks aknu slimība dažādu etioloģiju (narkotiku, alkohola, narkotiku);
  • Radiācijas sindroms (starojums slimības);
  • Psoriāze (kopēja daļa terapija).

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība  Kapsulas Essliver Fort
 galvenajiem un papildu sastāvdaļām narkotiku. Pieteikums Essliver Forte grūtniecības un zīdīšanas laikā, ir iespējams ar piesardzību.

Blakusparādības Essliver Forte

Neskatoties uz to, ka, kā uzskata Essliver Forte labi panes, dažos gadījumos, narkotiku lietošana var izraisīt diskomfortu šajā epigastrium un alerģiskas reakcijas.

Deva

Ņemot narkotiku 2 kapsulām 2-3 reizes dienā, iekšķīgi, ēšanas laikā, dzerot daudz tīra ūdens. Ārstēšanas ilgums, ieteicamie instrukcijas Essliver Forte ir ne mazāk par 3 mēnešiem. Saskaņā ar liecību kursa terapija var tikt pagarināts uz ārsta konsultācijas.

Kā papildus terapija Essliver Forte un analogi līdzekļi tiek izmantoti psoriāzes. Optimālais deva narkotiku šajā slimības - 2 kapsulas 3 reizes dienā. Ārstēšanas kurss ir 2 nedēļas.

Essliver Forte un analogi

Līdzīgi lietošanas indikācijas - akūta un hroniska aknu slimība - ir narkotikas, piemēram, Antral, Bondzhigar, Apkosul, Galstena, Gepalin, Gepatofalk, Gepofil, lecitīns, Liventsiale, poliolu, Syrepar, Phosphogliv, Hepel, Enerliv, Essentiale, Essentiale Forte. Ja jums ir nepieciešams, lai aizstātu iecelts Essliver Forte uz analogās konsultējieties ar savu ārstu!

Uzglabāšanas preparāts tiek veikta tumšā vietā, prom no bērniem, temperatūrā, kas nav augstāka par 25 grādiem pēc Celsija.

Яндекс.Метрика