Theelol

Estriols (starptautiskais nosaukums - Ovestin)  Iepakošanas Estriols
 Tas attiecas uz grupu, hormonu, kas normalizē hormonu, samazina iekaisumu dzimumorgānu gļotādas un novērst menopauzes simptomus. Narkotiku palīdz atjaunot maksts epitēlija un normalizē tās mikrofloru.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - 0 estriols 5 mg.

Balsta komponenti Dimetilsulfoksīds, suppotsir.

Estriols tiek ražots veidā maksts svecītēm par 0, 5 mg, maksts ziežu tūbiņās 15 g un 2 mg tabletes, kas novietoti iepakojumā 30 gab.

Farmakoloģiskās īpašības estriolu

Estriols normalizē maksts, noņem ietekmi atrofiska izmaiņām menopauzes sievietēm laikā un palielina aizsargājošo funkciju maksts epitēlija uz infekciju un iekaisumu. Zāles ir reģenerējoša, pretiekaisuma un antibakteriāla iedarbība.

Galvenie komponenti estriolu normalizē holesterīna līmeni asinīs, uzlabo mikrocirkulāciju un palielināt plazmas tilpumu.

Estriols pilnībā uzsūcas, sasniedzot maksimālo koncentrāciju plazmā 2 stundu laikā. Zāles izdalās caur nierēm urīnā. Terapeitiskais efekts ilgst 15-18 stundas.

Nelietojiet Estriols grūtniecības laikā, jo tas var būt nopietns risks saglabāšanu un pareizu attīstību auglim.

Indikācijas

Estriols indicēts lietošanai ar atrofiska procesos gļotādām Uroģenitālās sistēmas, smagi menopauzes simptomus sievietēm (nieze, dedzināšana, iekaisums, karstuma viļņi, drudzis uc), rehabilitācijas laikā pēc operācijas uz dzimumorgāniem, neauglība, urīnceļu traucējumi, dispareūnija , nesaturēšana.

Lietošanas instrukcija estriolu

Saskaņā ar instrukcijām sveces estriolu jāievieto makstī ar atrofiska procesiem un iekaisumu. Ārstēšanas kurss ilgst 3-4 nedēļas. Precīzu terapeitiskā deva narkotiku un uzturēšanu nosaka ārstējošais ārsts pēc pacienta norādēm. Sveces Estriols pakāpeniski ievada 0, 5 g, 2 reizes dienā.

Estriols tabletēs lieto 4-8 mg 1 reizi dienā 1 mēnesi. Atkārtota apstrāde iecelts ārsts pēc intervālu 3-4 nedēļas. Devas tiek pakāpeniski samazināta līdz 0 līdz 25 mg dienā.

Ziede estriols jāievada makstī 2-3 reizes dienā, ar 0, 5 mg 3 nedēļu laikā, kam seko 0, 1 līdz 25 mg vienu reizi dienā 2 nedēļas.

Ārstēšanas laikā, estriols jāiziet regulāras medicīniskās pārbaudes pilnu sarakstu ar diagnostikas testiem (asins analīzes, EKG, immunodiagnostics uc).

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas  Estriols svecītes
 iecelšana estriolu ir paaugstināta jutība un neiecietība uz narkotiku, tromboze, trombocitopēnija, nieru un aknu mazspēja, iekšējas asiņošanas, ļaundabīgo audzēju, hipertensija, epilepsija, sirds mazspēja sastāvdaļām.

Estriols ir stingri kontrindicēts grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī, kas jaunāki par 18 gadiem.

Uzmanīgi izrakstīt zāles migrēnas ārstēšanai, smagas slimības, gremošanas trakta, mastīts, purpura un asinsrites traucējumiem.

Blakusparādības estriolu

Estriols var izraisīt vemšana, slikta dūša, reibonis un galvassāpes, pigmentācija, iekaisumu piena dziedzeri un to sāpes, muskuļu krampji, hipertensija, neskaidra redze.

Ilgākā ārstēšanas kursa var parādīties alerģiskas reakcijas - nieze, dedzināšana, sausa āda, nātrene, angioneirotiskā tūska, bronhu spazmas, ādas izsitumi.

Яндекс.Метрика