Folliculin

Estrons - pieder pie grupas hormonu  Iepakošanas folliculin
 un to analogiem, un ir dabisks hormonu olnīcas (folikulus stimulējošā hormona).

Farmakoloģiskā darbība

Estrons rīcība ir uz ķermeņa līdzīgs darbības estrogēnu - ko ražo olnīcas un virsnieres sieviešu hormonus. Estrogēnu ir atbildīgs par attīstību dzimumorgāniem un sekundārās seksuālās īpašības sievietēm. Tie veicina paplašināšanu (izplatīšanu) iekšējās slāni dzemdē (endometrija). Kopā ar progesterona (hormons no corpus luteum) ir aktīvi iesaistījušies regulēšanā menstruālā funkcija.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām estronam izmanto, lai ārstētu nepietiekamību yaichnikov.Po izvērtēts estronam un efektīva, lai ārstētu konkrētu ādas slimību (Hipertrihoze - neraksturīgi dzimums un vecums palielināts attīstība matiem, pinnes, uc).

Guide to estronam

Primārajā amenoreja (menstruāciju nekad nav bijis), apvienojumā ar mazattīstītajās dzimumorgānu un / vai sekundārās dzimuma pazīmes par narkotiku administrē formā intramuskulāro injekciju veic katru dienu vai katru otro dienu 10 000-20 000 vienību par vienu vai diviem mēnešiem. Pēc dzemdes lielums ievērojami pieaugs vēl piešķirts progesterona 5-6 dienas pēc intramuskulāras injekcijas, 5 mg dienā. Ja nepieciešams, hormonu terapija var tikt turpināta.

Kā uzskata estronam ir efektīva, ārstējot sekundārā amenoreja - pārtraukšanu normālu menstruāciju laikā vairāk nekā sešus mēnešus, ja nav grūtniecības. Šajā gadījumā zāles ievada intramuskulāri katru dienu līdz 10 000 vienībām, 15 dienu laikā, pēc 6-8 dienām iecelt Pregnin vai progesteronu. Tā kā nav ietekmes hormonu terapiju veic, atkārtojiet ārstēšanu.

Kad neauglība, hipo -Un oligomenoree, kuru attīstība ir kondicionieri hipoplāzija (nepietiekama attīstība) no dzemdes un olnīcu hypofunction estronam ievadīta tūlīt pēc nākamā menstruācijas 15 dienas intramuskulāri 5 000-10 000 SV dienā. Kopš 16 dienām, ja nepieciešams, iecelt 7-8 dienas Pregnin vai progesteronu. Kursi ārstēšanas var atkārtot, ja nepieciešams, vairākas reizes.

Saskaņā ar instrukcijām estronam var lietot, lai ārstētu patoloģiskās izpausmes menopauzes, ir saistīta ne tikai ar dabisko novecošanos sievietes organisma, bet arī izraisa ķirurģiskās izņemšanas olnīcas. Tādā gadījumā, katru otro dienu intramuskulāri ievadot 5 000-10 000 SV estronam. Ārstēšanas kurss parasti ievada 10 līdz 15 injekcijas. Ja simptomi patoloģisko menopauzes notiek atkal, ārstēšana var būt povtorit.Pri Ir jācenšas izmantot minimālo devu narkotiku nodrošināt sasniegšanu pozitīvo ietekmi uz terapiju, un pārliecinieties, lai ņemtu vērā pacienta vecumu, posmā menopauzes, smagumu nervu un sirds un asinsvadu slimībām.

Kā uzskata estronam atver jūsu dzemdes kakla pie termiņa grūtniecību. Zāles ievada intramuskulāri devā 40 000-50 000 vienību tikai dažas stundas pirms rodostimuliruyuschih terapiju.

Blakusparādības folliculin

Ilgstoša lietošana  Flakoni folliculin
 zāles var izraisīt dzemdes asiņošanu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām kontrindicēta estronam ir:

  • Ļaundabīgi audzēji sievietēm, kas jaunāki par 60 gadiem;
  • Krūts;
  • Endometritis;
  • Palielināts risks dzemdes asiņošana;
  • Hyperestrogenia posms menopauzes, ti, periods, kura laikā pieauga emisijas sieviešu dzimumhormonu.

Form release estrons

Estrons tiek ražots formā eļļainu šķīdumu, kas ampulas ar 1, 0 ml (5000 SV). 6 flakoni iepakojumā; ampulās no 1, 0 ml ar aktīvu vielu saturu 10 000 IU, 3 flakoni skaits iepakojumā.

Sinonīmi folliculin

Telekinin, Telestrin, Proginon, Estroginon, Estroglandol, Menformon, Ketogidroksiestrin, Ketodestrin, Ginestril, Glandubolin, Femidin, Folestrin, Estruzol, Estrugenon, Kristallovar, estrons.

Uzglabāšanas nosacījumi

Estrons attiecas uz sarakstu B. Tas būtu jāglabā vēsā, tumšā un sausā vietā.

Яндекс.Метрика