Estrozhel

Estrozhel - estrogēnu līdzeklis ārīgai lietošanai.  Estrogēnu aģents Estrozhel

Farmakoloģiskās īpašības Estrozhelya

Kompozīcija saskaņā ar instrukcijām iekļauts Estrozhelya sievišķo dzimumhormonu estrogēnu. Tas samazina nepatīkamus simptomus, kas pavada menopauze - uzbrukumiem sirdsklauves, pietvīkums, pastiprināta svīšana, nervozitāte, uc Estrogēns palēnina kaulu zudumu menopauzes kalcija. Kā uzskata Estrozhel tai ir ietekme uz ķermeni, ko var salīdzināt ar estrogēnu iekšā.

Vienlaikus izmantojot līdzekļus asinīs samazina holesterīna līmeni aknās palielina sintēzi K vitamīna atkarīgu koagulācijas faktoru.

Estrozhel gēla formā pieteikumu uz ādas. Gel bāze iztvaiko no virsmas un uzsūkties asinīs estradiola. Daļa no tā tiek saglabāta zemādas taukiem, kas nodrošina pakāpenisku stāšanās asinsritē nelielu daudzumu hormonu.

Jo piegāde estrogēnu organismā, piemērojot Estrozhelya notiek caur ādu tas netiek pakļauts transformāciju, kad iet caur aknām. Tas ļauj sasniegt augstāku koncentrāciju asinīs hormonu, salīdzinot ar formām iekšķīgai lietošanai.

Conversion un izdalīšanās Estrozhelya komponentiem ir tāds pats kā dabas sieviešu hormonus.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Estrozhel ražots veidā gela ārējai lietošanai.

Indikācijas Estrozhelya

Zāles, ko lieto, lai atvieglotu menopauzes simptomus sievietēm, ieskaitot mākslīgi izraisītas menopauzes, lai novērstu un ārstētu osteoporozi menopauzes laikā.  Gel ārīgai lietošanai Estrozhel

Kontrindikācijas

Nelietot Estrozhel attiecībā uz estrogēnu atkarīga krūts vēža, dzemdes, olnīcu, dzemdes asiņošana nezināmas etioloģijas, aknu slimību (ieskaitot Dubins-Džonsona sindroms, rotors), un akūtu trombembolijas, un tromboflebīts. Kontrindicēts narkotiku un grūtniecība, zīdīšana, paaugstināta jutība. Piesardzības pasākumi Estrozhel lieto koronārās sirds slimības, epilepsiju, astma, smaga hipertensija, nieru slimību.

Lietošanas instrukcijas Estrozhelya

Gēls pieteikumu uz ādas, piemērošanas metodes var būt nepārtraukta vai ciklisks. Tajā pašā laikā tas ir ieteicams izmantot progestīna aģentus.

Pirms izmantot Estrozhelya ieteicams ginekoloģiskā izmeklēšana, būtu apmeklējuši vismaz 1 reizi gadā terapijas laikā.

Uz ādas vidukļa, vēdera, plecu vai augšdelma Estrozhel piemērots 1 reizi dienā, no rīta vai vakarā, daudzumā 2, 5 g (devu aplikatoru vai 2), līdz brīdim, kad tās pilnīga absorbcija 2-3 minūtes. Ja Estrozhel 5 minūtes nav iesūc, tad tas ir nepieciešams, lai palielinātu piemērošanas zona. Parasti, tas atbilst virsmas 1-2 palmas. Piesakies narkotiku jābūt uz tīras, sausas ādas. Izvairieties iegūt līdzekļus gļotādu maksts, vulvas, jo piena dziedzeriem. Laikā, kad ārstēšana ir regulāri kontrolēt asinsspiedienu, aknu darbību.

Blakus efekti

In atzinums Estrozhel var izraisīt gadījuma gremošanas traucējumi, slikta dūša, perifēra tūska, galvassāpes, krūšu jutīgums, izdalījumi no asinīm no maksts, garastāvokļa svārstības, kairinājumu un apsārtumu vietā piemērošanas, izmaiņas ķermeņa svara.

Яндекс.Метрика