Etaperazin

Etaperazin - antipsihotisks, ietekmē galvenokārt centrālo nervu sistēmu.

 Iepakošanas Etaperazin

Devas forma etaperazin - apvalkotās tabletes. 1 tablete medikaments satur 4, 6, un 10 mg perfenazīns.

Farmakoloģiskās iedarbības etaperazin

Narkotika ir neiroleptiskais - antipsihotisks, ir anti-alerģiskas, nomierinošs, atslābina muskuļus, antiemētiskiem, vājas antiholīnerģiskas, hipotensijas, antiemētiskiem un hypothermic rīcības. Efektivitāte etaperazin dēļ blokādes D2 receptoru Mesocortical un mezolimbiskās sistēmas.

Saskaņā ar instrukcijām Etaperazin ir inhibitora (nomierinošo) ietekme uz nervu sistēmu, bloķējot adrenerģiskos receptorus reticular veidošanos smadzenēs neradot iemidzinošs efektu (normālos devām).

Pretvemšanas efekts narkotiku dēļ blokādes dopamīna receptorus izraisīt zonu no vemšanas centru. Hypothermic efekts etaperazin panākts pateicoties blokādes D2 receptoriem par hipotalāmu.

Atgriezeniskā saite ar etaperazin satur informāciju par plašu rīcības narkotiku salīdzinājumā ar CNS: Etaperazin darbība aktīvs, tas nozīmē, tomēr zemāka viņam Adrainoliticaskie un hypothermic efektu, kā arī tās spēju palielināt ietekmi narkotiku un medikamentu.

Izteikta antipsihotisks efekts narkotiku attīstās 3-7 dienu laikā pēc sākuma uzņemšanas un sasniedz maksimumu pēc 2-6 mēnešiem nepārtrauktu lietošanu.

Indikācijas etaperazin

Saskaņā ar instrukcijām Etaperazin lieto garīgo slimību ārstēšanai (piemēram, ārējiem organisko un senils psihozes ar Halucinācijas parādības, šizofrēniju, personības traucējumi, nieze, žagas). Spriežot pēc atsauksmēm, lai etaperazin, narkotiku veiksmīgi izmanto nekontrolējamu vemšanu grūtniecēm.

Blakus efekti

Dažos gadījumos, zāles var izraisīt ekstrapiramidālus traucējumus (trīce, koordinācijas traucējumi, apjoma samazināšana), miegainība, neskaidra redze, akatīzija, veģetatīvi traucējumi, miegainība, depresija, apjukums apziņas, samazinājās motivācijas pasākumus. Sirds-asinsvadu sistēma var pazemināt asinsspiedienu, sirds aritmija, tahikardija, izteiktām pārmaiņām EKG. Par daļu no gremošanas trakta atsauksmju lai etaperazin atzīmētos blakusparādības, piemēram, atoniskai urīnpūšļa un zarnu, sāpes vēderā, ēstgribas zudums, slikta dūša, vemšana.

Ar alerģiskas reakcijas narkotiku ietver kontaktdermatītu, ādas izsitumus, fotosensitivitāte, angioedēma.

Blakusparādības etaperazin saistītas ar antiholīnerģisko iedarbību narkotiku: Naktsmītnes traucējumi, sausa mute, apgrūtināta urinēšana, aizcietējumi.

Kontrindikācijas

Pieteikums etaperazin Tabletes Etaperazin
 Aizliegts endokardīts - slimība, kas saistīta ar iekaisumu iekšējo dobumu sirds, smagām sirds un asinsvadu slimības (arteriālā hipotensija, dekompensēta hroniska sirds mazspēja), progresējoša slimība muguras un galvas smadzenēs, pauda apspiešanu centrālās nervu sistēmas, koma jebkuras izcelsmes.

Ieteicams ievērot piesardzību Etaperazin šādiem notikumiem:

 • Patoloģiskas izmaiņas asinsrades sistēmu;
 • Alkoholisms;
 • Krūts vēzis;
 • Slēgta kakta glaukoma;
 • Kuņģa čūla un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
 • Nieru vai aknu darbības traucējumi;
 • Prostatas hiperplāzija;
 • Parkinsona slimība;
 • Reja sindroms;
 • Kaheksija;
 • Vemšanas citiem narkotiku pārdozēšanas;
 • Gados vecāki cilvēki.

Devas etaperazin

Narkotiku notiek iekšpusē, pēc ēšanas.

Kad psihotiski traucējumi pacientiem, kas iepriekš nav izmantoti antipsihotiskie līdzekļi, devu instrukcijas etaperazin ir 4-16 mg 2-4 reizes dienā. Hroniskas slimības klātbūtne izraisa devas palielināšana līdz 64 mg / dienā. Ārstēšanas ilgums šajā gadījumā ir 1-4 mēnešiem.

In Pārdozēšanas etaperazin novēroto rašanos neiroleptisko reakcijas, piemēram, palielināta ķermeņa temperatūru. Smagos gadījumos, traucēta apziņa var izpausties dažādos veidos, līdz otrdienai. Pārdozēšanas ārstēšanai, izmantojot intravenozās šķīdumu dekstrozi, diazepāma, nootropic medikamentu, vitamīnu C un B, kā arī simptomātisku terapiju.

Brīdinājumi

Kā norādīts instrukcijā uz etaperazin par aizdomām par šķēršļu un smadzeņu audzēja narkotiku lietošanu zarnu ir nevietā - jo vemšana var maskēt simptomus saindēšanās, un kavē diagnozi.

Attieksme etaperazin ieteicamo regulāri uzraudzīt darbu aknām un nierēm, protrombīna indekss, perifērās asinis, un jābūt uzmanīgiem, braucot un nodarbinātības pasākumiem, kas prasa ātru reakciju un augstu koncentrāciju laikā.

Atgriezenisko saiti ar etaperazin minēja nepieciešamību izvairīties no kontakta ar ādu šķidrā veidā narkotikas - lai novērstu iespējamo rašanos kontakta dermatītu.

Zāles uzglabā temperatūrā, kas nav augstāka par 20 grādiem pēc Celsija, tumšā vietā, prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks etaperazin pakļauta šiem nosacījumiem ir 3 gadi. Narkotiku lietošana virs noteiktā glabāšanas laiks ir aizliegta.

Яндекс.Метрика