Etatsizin

Etatsizin - antiaritmiska Iepakošanas Etatsizin
 1C narkotiku klase. Vairums atsauksmes minēts etatsizin augstu Farmakoterapeitiskā efektivitāti un par narkotiku klīnisko drošību.

Amiokordin, amiodaronu, Asparkam, aritmija, Cordarone, Multak, Panangin, Ritmokard, Propanorm, Tiodaron - narkotiku analogi etatsizin parādās ar viņu vienā farmakoloģisko grupu.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā Etatsizin norādījumus izdotas formā apļveida tabletes (0, 05 g), un 2, 5% šķīdumu injekcijām (ampulas pa 2 ml).

Katras tabletes sastāvs ir iekļauts 0, 05 g fenotiazīna hidrohlorīda karboetoksiaminodietilaminopropionil un papildu komponentiem (metil celuloze, kartupeļu ciete, saharoze, kalcija stearāts).

Farmakoloģiskās iedarbības etatsizin

Etatsizin ievērojami samazina biežumu sinusa ritms, atrioventrikulāro lēna, priekškambaru, sinotrialnuyu un intraventrikulāru vadīšanu. Zāles ir maiga koronāro paplašināšana, spazmolītiskais, antiholīnerģiskas un izteiktu antiaritmisko efektu.

Action etatsizin un analogi etatsizin uzlabo funkcionālo stāvokli sirds apvidū ar nepietiekamu asinsriti. Etatsizin palēnina pieaug malu darbības potenciālu, nātrija kanālu vadītspēju ierobežojot ārējās un iekšējās malas membrānas kardiomiocītos. Bez tam, narkotiku inhibē kalcija kanālu, kas nodrošina vidēji vagolytic darbību. Tas viss palēnina procesu ierosināšanas un nomākšana veicina ārpusdzemdes perēkļu automātiskumu miokarda no sirds kambarus un ātrijos.

30-60 minūšu laikā pēc ievadīšanas Etatsizin atrodams asinīs. Maksimālā koncentrācija plazmā tiek sasniegta pēc divām līdz trim stundām. Etatsizin biopieejamība ir 40%. Zāles metabolizējas aknās un izdalās caur nierēm metabolītu veidā. Saskaņā ar instrukcijām Etatsizin brīvi nokļūst mātes pienā un caur placentu.

Indikācijas etatsizin

Saskaņā ar instrukcijām, kā arī izmantot etatsizin analogus etatsizin parādīti šādām slimībām:

 • Aritmija (supraventrikulāra un kambaru);
 • Lēkme ar priekškambaru plandīšanās un priekškambaru fibrilācijas;
 • Supraventrikulāras un kambaru tahikardija.

Etatsizin - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām Etatsizin veidā tablešu jālieto ar sākotnējo devu 50 mg trīs reizes dienā. Ja nepieciešams, devu palielina (kontrolēta elektrokardiogrammu) 50 mg četras reizes dienā (0, 2 g dienā) vai 0, 1 g trīs reizes dienā (0, 3 g dienā). Sasniedzot ietekme uz uzturēšanas terapijas devas.

Etatsizin ievada intravenozi devā 0, 25-1 mg / kg. Saturs ampulas ar zāļu atšķaida ar izotonisku nātrija hlorīda šķīdumu. Laiks intravenoza etatsizin ir vismaz piecas minūtes. Efektīvāka ar uzskatītas pilienveida mazāk izteiktām blakusparādībām.

Kontrindikācijas etatsizin

 • Sinotrialnaya blokāde;
 • Koronārā sirds slimība akūtā formā;
 • Grūtniecība;
 • Sirds mazspēja;
 • Kardiogēns šoks;
 • Atrioventrikulāra blokāde (II-nd un III-rd grādu);
 • Izteikta asinsspiediena pazemināšanās;
 • Aknas un nieres;
 • Zīdīšana;
 • Bērni, kas jaunāki par astoņpadsmit gadiem.

Spriežot pēc atsauksmēm, Tabletes Etatsizin
 Etatsizin jālieto piesardzīgi slēgta kakta glaukomu, labdabīgas prostatas hiperplāzijas, kardiomegāliju, elektrolītu līdzsvara (hiperkaliēmija, hipokaliēmija, hipomagnēmija) pārkāpumiem.

Blakusefekts

Dažās atsauksmēm uz etatsizin tā teica, ka ārstēšana ar šo narkotiku, var izraisīt troksnis ausīs, nedaudz miegainību, redzes traucējumi un koordināciju, reibonis, satriecoša, kad pastaigas.

Spriežot pēc atsauksmēm, lai etatsizin lietojot narkotika maksimālās devas palielina risku rašanos un attīstību sirds blakusparādības - intraventrikulārās, atrioventrikulāra un sinoatriāla blokāde, proaritmiskas efekts, sirds mazspējas pazīmes.

Sadarbība

Neizmantojiet šo etatsizin ar citām 1C antiaritmisko līdzekļu (propafenons, allapinin) un IA klases (aymalinu, hinidīnu, dizopiramīds).

Saskaņā ar norādījumiem, nav ieteicams etatsizin kombinētu lietošanu ar MAO inhibitoriem.

Vienu reizi lietot etatsizin un beta blokatori var palīdzēt stiprināt antiaritmiskas efektu.

Nosacījumi un noteikumi

Etatsizin uzglabā sausā vietā, aizsargā no saules gaismas.

Derīguma termiņš flakoniem ar 1, 5 gadi, 2 tabletes gadā.

Яндекс.Метрика