Etoksisklerol

Etoksisklerol - līdzekļi skleroterapijas vēnu.  Etoksisklerol ampulās 5%

Farmakoloģiskās īpašības Etoksisklerola

Sastāvā Etoksisklerola lauromacrogol 400, kas izraisa sklerozes no vēnām. Zāles ir anestēzijas injekcijas vietā, iznīcinot olbaltumvielas kad injicē vēnā rada kaitējumu gļotādas asinsvadus - endotēlija. Kad spadenie vēnu un tās sienas kontakts otru tas aizņem sacietēšanas, un uz vietas vēnas ir šķiedrains rēta. Etoksisklerol spēj veidot asins recekļi, kas tiek organizēti 7 dienu laikā galīgs.

Pozitīvas atsauksmes Etoksisklerole iegūti, ārstējot hemoroīdi - ieviešot šo narkotiku hemorrhoid trombozi ir tā pilna aizaugšanu asinsvadu lūmenu. Šīs narkotikas injekcija sienā barības vada vai kuņģa izraisot perivaskulāru pietūkums injekcijas vietā, aizaugšanu rētaudi ap kuģiem un kompresiju varikozas vēnas. Skleroterapija procedūra ir nesāpīga pietiekami, jo zāles pazemina par receptoriem jutību un pārraidi nervu impulsus uz tiem.

Produkta veids

Etoksisklerol instrukcijas ražo injekciju šķīdums ar koncentrāciju no 0, 5%, 1%, 2% un 3%.

Indikācijas Etoksisklerola

Zāles ir paredzēts sklerozes hemoroīdi, telangiectasia, varikozas vēnas no kājām, barības vads, lai apturētu asiņošanu, izmantojot endoskopisko instrumentu čūlas asiņošana no kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnā.

Kontrindikācijas

Etoksisklerol Instrukciju nevar izmantot, ja tas ir neiecietība, tādā šoka stāvoklī, un hroniska arteriālā nepietiekamība vai pacientiem ar aterosklerotisku sašaurināšanās artēriju, akūtu tromboflebīts, prasot stingru gultas režīms. Nelietojiet līdzeklis iekaisuma izmaiņas sirdī grūtniecības laikā, bronhiālā astma.

Lietošanas instrukcijas Etoksisklerola

Zāles ir paredzēts intravenozai vai perivaskulāru injekcijas - subepithelial, submucous. Jūs nevarat iekļūt tās iekšienē. Pacients Procedūras sklerozi laikā jāņem horizontālā stāvoklī, kājas ir izvirzīti leņķī 30 - 45 grādu. Mazi varikozās kuģi pieprasīt no 0, 1 ieviešanu - 0, 3 ml 0, 5% - 1% Etoksisklerola. Vidējiem un lieliem bojājumiem jāievada 0, 5 - 1 ml 2 - 3% Etoksisklerola maksimāli pieļaujamā ievadīts 2 mg / kg / dienā. Lielie kuģi prasa vairākas pieejas sklerozirovanii.  Etoksisklerol ampulas 0, 25%

Lai novērstu telangiectasias perifēro vēnu deva ir 0, 1 - 0, 2 ml 0, 5% šķīdumu centrālo vēnu - 0, 1 - 0, 2 ml 1% Etoksisklerola. Vietā ievadīšanas uzlikt spiediena pārsējs, kurā pacients iet 0, 05:00 tūlīt pēc skleroterapijas veidošanos saistaudu saaugumu bija stiprāka. Ja jums jāvalkā pārsējs telangiectasia 2 - 3 dienas varikozas vēnas - 5 - 7 dienām ilgi. Kad kājas varikozas vēnas efektīvs saspiešanas tiek panākta, izmantojot elastīgās saites vai medicīnas zeķes 2 - 3 klase 4 - 6 nedēļas.

Ārstējot hemoroīdi izmanto sklerozējošu 3% šķīdums Etoksisklerola pirmais ievada 0, 5 - 2 ml, ja nepieciešams, pēc 1 - 2 nedēļām atkal 3 ml.

Lai novērstu varikozas vēnas kuņģa vai barības vads, izmantojot 0, 5 - 1% šķīdums injicēts sienā paravazalno apakšējā trešdaļā barības vada ar ātrumu 3 līdz 7 injekciju, ar intervālu starp katru 3 - 4 dienas. Kopējais kursa deva ir ne vairāk kā 4 mg / kg. Gadījumā, ja asiņošana no barības vada vēnas tiek ievadīts no 5 līdz 15 ml 0, 5% Etoksisklerola, porcijām 1 ml līdz pārtraukšanas asiņošana.

Blakus efekti

Kā uzskata Etoksisklerol ir diezgan maz nevēlamus efektus -allergicheskie reakciju no plaušām formā dermatīta uz smagu anafilaktisku šoku, stenoze vai perforācijas barības vads, ādas hiperpigmentācija virs injekcijas vietas, mezglains fibrozes, sāpes tūpļa vīriešiem - samazina erekcija, asiņošana pēc injekcijas.

Яндекс.Метрика