Eubikor

Eubikor - prebiotic aģents.  Prebiotic komplekss Eubikor

Farmakoloģiskās īpašības Eubikora

Saskaņā ar instrukcijām Eubikor atsaucas uz prebiotikas - līdzekļiem, kas satur šķiedrvielu. Viņi nemainīgs sasniedz resnās zarnas, un tas kļūst audzēšanas substrāts zarnu mikrofloru. Tādējādi izmantošana Eubikora kļūst atbalstu savām baktērijām un korekcijas metodi mikrobu ainavas zarnās.

Turklāt Eubikor regulē zarnu peristaltiku, nodrošina detoksikāciju un izdalīšanos ārējiem un endogēno toksiskām vielām, stimulē imūnsistēmu, paaugstina izturību zarnu epitēlija kancerogēnu, iesaistīts metabolismā olbaltumvielu, regulē gāzes sastāvu dobumos.

Sagatavošana sastāv no šķiedrvielu, kas iegūti no kviešu klijām. No molekulārā viedokļa tās pārstāv garo ķēžu polisaharīdus un lignīnu, kas nespēj tikt šķeļ ar fermentiem gremošanas trakta cilvēkiem. Ar ūdenī šķīstošo polisaharīdu ietver Eubikora gumija, pektīnu, inulīnu, hemiceluloze, guāra, gļotas, līdz nešķīstošo - celulozes. Lignīnu struktūrā, nav ogļhidrāts, un ūdenī nešķīstošu šķiedru.

Pārvietojas caur gremošanas traktu, uztura šķiedras ir sadalīt mazākās daļiņas, iekšmolekulāras obligācijas ir sadalīti šķiedras, kā rezultātā ievērojami palielinājās sorbcijas kapacitāti narkotiku.

Par šķiedrvielām adsorbētām inaktivē šūnas speciāli radīta pasugas no vīna rauga. Viņi iet dažus posmus fermentācijas, tādējādi veidojot aktīvās savienojumus.

Zāļu īpašības inaktivētu rauga Saccharomyces nosaka attēlu šo enzīmu, Ubiquinone, aminoskābju (valīna, izoleicīns, fenilalanīns, lizīns, metionīns), minerālvielām un mikroelementiem (dzelzs, cinks, kālijs, magnijs, vara), vitamīnu (B, C, A, E).

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Eubikor ražotas maisos 1, 5 g bērniem un 3, 0 g pieaugušajiem.

Indikācijas Eubikora

 Eubikor somas 3 g
 Slimību, kas tiek izmantoti, lai ārstētu Eubikor diezgan plaša spektra. Tas ir parakstītas zarnu infekcijas, ārstēšanai un profilaksei dysbiosis dažādu izcelsmi, tostarp tos, kas saistīti ar antibiotiku lietošanas. Pozitīvas atsauksmes Eubikore iegūst, apstrādājot tos agri abortu grūtniecēm, hronisks gastroduodenitis, peptiskas čūlas slimības, žultsceļu diskinēzija, kairinātu zarnu sindroms, hronisks aizcietējums, holecistīts, hepatīts, pankreatīts.

Lietošanas indikācijas ir arī Eubikora allergodermatoses, atopiskais dermatīts, aptaukošanās, nepietiekams uzturs, diabēta 2.tipa, hipertensija, hypovitaminosis.

Kontrindikācijas

Nelietojiet, ja Jums ir paaugstināta jutība Eubikor tās sastāvdaļām.

Lietošanas instrukcijas Eubikora

Zāles ir paredzētas iekšķīgai lietošanai kursiem. Ārstēšanas laikā, ieteicams palielināt šķidruma uzņemšanu, ja pacientam nav caureja.

Single deva bērniem (paciņas 1, 5 g) un 1, 5 gadi - 0, 25 paciņas, no 1, 5 līdz 3 gadiem - 0 5 soma, 3 līdz 6 gadiem 1 paciņa no 6 līdz 12 gadiem 2 somas.

Single deva pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem (par somas 3, 0 g) - 1-2 somas.

Lai novērstu dysbiosis ņemt Eubikor vecuma devās 2 reizes dienā 2 nedēļas, ar ūdeni vai pievienojot pārtiku.

Lai apkarotu simptomus dysbiosis, ārstēšanai citu slimību ārstēšanā antibiotiku narkotiku lietošanas, 3 reizes dienā vismaz 3 nedēļas.

Gadījumā Caurejas akūtajā fāzē ir ieteicams uzņemšanas dubultu devu ik pēc 30-40 minūtēm, līdz stāvoklis uzlabojas, dzeramā minimālo daudzumu šķidruma. Beigās akūtā perioda uztverošo režīmā, ir tas pats, kas pie disbakteriozes.

Par aizcietējums Eubikor instrukciju ņemot trīs reizes dienā, vecums zāļu bagātīgi ar ūdeni, un tilpuma šķidruma dienā pieaugušajiem palielināt (vismaz 1, 5 - 2 litri). Kurss ilgst 3-4 nedēļas, ja nepieciešams, pagarinot to līdz 6 nedēļām.

Intoksikācija (alkohols, pārtika, infekcijas) Eubikor uzņemt dubultu devu vecuma ik 30-40 minūtēm, līdz stāvoklis uzlabojas, un tad uztveršana ir balstīts uz shēmu dysbiosis.

Attiecībā uz kļūdām uzturā (grēmas, uzpūšanās, atraugas, diskomforta sajūta vēderā) vecuma deva Eubikora veikt ik pēc 2 stundām līdz pacientam justies labāk.

Starp uzņemšanas Eubikora un citas zāles ir jāsaglabā vismaz intervālā no 0, 5 stundas pirms un pēc prebiotic, ka tas nav adsorbēts uz virsmas un nodot zāles no organisma. Ir celšanas kursus Eubikora.

Blakus efekti

Kā uzskata Eubikor dažkārt var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика