Eufillin

Eufillin - bronhodilatators  Iepakošanas Eufillin
 nozīmē.

Farmakoloģiskās īpašības

Eufillin pieder ksantīna. Tā satur galvenā aktīvā sastāvdaļa - teofilīns. Zāles ir paplašināšanos ietekme uz bronhu pa atslābinot gludās muskulatūras un to novēršot spazmas. Turklāt, tā uzlabo veiktspēju ciliārajā epitēliju elpošanas traktu, uzlabo samazināšanas diafragmas, starpribu un citas elpošanas muskuļus. Eufillin stimulē elpošanas centrs serde oblongata, uzlabo plaušu ventilāciju, skābekļa piesātinājumu un samazina oglekļa dioksīda koncentrācija tajā, ti, normalizē elpošanas funkcijas.

Darbības mehānisms ir nomākšana eufillin enzīma fosfodiesterāzes, tādējādi uzkrājas audos nometnes samazinās plūsmu kalcija jonu šūnās, kas atbild par muskuļu kontrakcijas, un tas atslābina muskuļus bronhos.

Eufillin lai saņemtu instrukcijas stimulē sirds darbību, palielinot biežumu un spēku miokarda kontrakcijas. Viņš ir spējīgs samazināt toni asinsvadu, galvenokārt ādas, nieru un smadzeņu. Nodrošinot relaksējošas ietekmes uz venozās sienas plaušu apritē, narkotiku pazemina spiedienu tajā.

Pieteikums Aminofilīns uzlabo asinsriti nieres, tādējādi palielinot veidošanos un izdalīšanos ar urīnu.

Zāles palēnina trombocītu agregāciju un padara sarkano asins šūnu vairāk izturīgas pret bojājumiem, tas ir, tā uzlabo reoloģiskās īpašības asinīs.

Mēs zinām par tocolytic ietekmi aminofilīns uz dzemdes, bet arī palielina skābumu kuņģa sulas.

Instruments labi uzsūcas no gremošanas trakta, biopieejamība tas sasniedz 100%. Tajā vienlaicīgi saņem ar pārtiku, palēnina uzsūkšanos maz. Tas nonāk mātes pienā un placentu. Aminofilīns metabolisma notiek aknās, noņemot to no ķermeņa ir ar urīnu.

Produkta veids

Aminofilīns par instrukcijām pieejami tabletes 150 mg ampulās 2, 4% un 24% šķīduma.

Indikācijas eufillin

Zāles lieto, lai atvieglotu astmas lēkmes, sirds mazspēja, stenokardija, plaušu tūska un citi nosacījumi, kas saistīti ar stagnāciju. Kā uzskata Eufillin efektīvi samazina spiedienu hipertensīvo krīzi. Tas tiek izmantots, lai ārstētu insulta un citu išēmisko nosacījumiem smadzeņu jaundzimušo apnoja.

Kontrindikācijas

Pieteikums eufillin kontrindicēta viņa neiecietību, akūtā fāzē miokarda infarktu, jo sabrukuma, paroksismāla tahikardija, aritmija, epilepsiju, hipertireoze, peptiska čūlas slimība, traucējumi, aknu un nieru, prostatas vēzis, caureja. Nav ieteicams izmantot šo narkotiku tablešu, kas jaunāki par 6 gadiem.

Lietošanas instrukcijas eufillin

In šķīduma formā  Tabletes Eufillin
 zāles ievada intravenozi un intramuskulāri, parenterāli administrācija attaisnoja attieksmi pret steidzamu un ārkārtas apstākļos. Šajā gadījumā deva tiek aprēķināta individuāli atkarībā no smaguma nosacījumu par pacienta svaram.

Pieaugušajiem, deva avārijas gadījumā ar Aminofilīns instrukcijas izvēlas 6 mg / kg, tas tika atšķaidīts ar 20 ml fizioloģisko šķīdumu, un ievada lēnas intravenozas injekcijas veidā, lai vismaz 5 minūtes.

Astmatiskā stāvokļa ārstēšanai nepieciešama infūzijas administrēšanu narkotiku daudzumā 720-750 mg. Parenterāli ievadīts Eufillin neiesakām maksimāli 14 dienas.

Lai atvieglotu simptomus hroniskas obstruktīvas plaušu slimības akūtā fāzē sākas ar devu 5 - 6 mg / no narkotiku kg. Ja jums ir nepieciešams paaugstināt to vajadzētu ļoti rūpīgi kontrolēt saturu savām asinīm.

Tabletēs Eufillin uzņemties 0, 15 g 1 līdz 3 reizes dienā, pēc ēšanas. Ārstēšanas kurss var ilgt no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem.

Ja jaundzimušā apnoja, kad elpošana apstājas pēdējais no 15 sekundēm, bet palēninās sirdsdarbība, sākuma deva aģents jaundzimušajiem ir 5 mg / kg / dienā, sadalot 2 devās. Ievadiet produkts nazogastrālo caurulīti. Ar stabilizācijā pāreja uz uzturošo devu 2 mg / kg / dienā, sadalot 2 devās. Ārstēšanas ilgums var būt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem.

Atkarībā no smaguma un norādes par aminofilīns bērniem dienas deva diapazonā no 6 līdz 15 mg / kg.

Gados vecākiem pacientiem jāievēro piesardzība, ārstējot narkotikas. Kā uzskata Eufillin pastiprina blakusparādības glikokortikoīdus un minerālkortikoīdu agonistiem. Neizmantojiet šo rīku kopā ar citiem ksantīna atvasinājumiem.

Blakusparādības aminofilīns

Kā uzskata Eufillin var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram, bezmiegs, reibonis, uzbudinājums, galvassāpes, trīce, sirdsklauves, aritmijas, sirds sāpes, pazemina asinsspiedienu, sāpes vēderā, slikta dūša, grēmas, vemšana, caureja, alerģiskas reakcijas, paaugstināta svīšana, samazinot glikozes līmeni asinīs, izmaiņas urīna analīze.

Яндекс.Метрика