Euphorbia Pallas

 Euphorbia Pallas
 Euphorbia Pallas (vai Fisher) - daudzgadīgs zālaugu augs, kas pieder ģimenei Euphorbiaceae.

Apraksts

Iekārta ir augsti attīstīta sakņu sistēma, saknes likvidāciju, biezs, sulīgs. Stublāji sasniedz augstumu līdz 25 cm, bieži pubescent. Lapas ir biezas, ir zaļš ar brūnganu nokrāsu, un to forma ir atkarīga no atrašanās vietas uz stublāja. Ziedi augi iekasētie umbellate ziedkopām. Zied maijā. Augļi - trehoreshnik.

Visi virszemes daļas Pallas spurge milkweed.

Iekārta ir stingri endēmiska. To var atrast tikai Trans-Baikāla reģionā, Ķīnā un Mongolijā. Tā aug stepju nogāzēm, detrital un dod akmeņainas augsnes. Šis augs ir iekļauts Sarkanajā grāmatā par Chita reģionā.

Izmantošanas milkweed Pallas vēsture

Pastāv teorija, ka šis augs ir ļoti viduslaiku Mandrake. Senos recepte grāmatas par Tibetas medicīnu, receptes, no kuriem tika izmantoti no laika Čingishana, konstatēja viedokļus par Pallas spurge, kā caureju un attārpošanas.

Sibīrijas dziednieki un herbalists senos laikos, šis augs ārstēt tuberkulozi, vēzi un vīriešu vājības.

Tika uzskatīts, ka sakne milkweed Pallas sniedz vitalitāti un paildzina jaunību.

Izmanto ārstnieciskiem nolūkiem saknes milkweed Pallas, kas izrakts periodā savītums augiem.

Ķīmiskais sastāvs

Pie saknes auga satur fitosteroidy, alkaloīdus, glikozīdus rūgta, toksīni, askorbīnskābi, miecvielas, sveķi, saponīni.

Visās augu daļām satur selēnu.

Ārstnieciskās īpašības milkweed Pallas

Diemžēl, zinātniskā medicīna ārstnieciskās īpašības milkweed Pallas šodien neattiecas. Tomēr aktīva izpēte par īpašībām un sastāvu auga. Jau tas pētījumiem noskaidrots, ka narkotikas, pamatojoties uz augiem var atjaunot hormonālo vielmaiņu vīriešiem, pateicoties klātbūtni augu fitoandrogenov. Izveidota antikoagulanta aktivitāte šajā rūpnīcā, kas ļauj to izmantot nākotnē, lai ārstētu pacientus ar traucējumiem asins koagulācijas. Izrādījās imūnmodulējošu īpašības milkweed Pallas - augs palīdz dziedēt audus.

Selēna klātbūtne ražotnē ļauj to izmantot, lai stimulētu asinsriti. Izstrādājumi uz augiem nogalināt sēnīšu floru un vienšūņi. Un klātbūtne laktoni saknes ļauj kavēt vēža šūnu augšanu organismā.

Pārskati Pallas spurge liecina, ka viņš veiksmīgi izmantota tautas medicīnā, lai ārstētu ļaundabīgu audzēju dažāda veida, ieskaitot leikēmiju.

 root milkweed Pallas
 Ķīnā, ārsti, pateicoties ārstnieciskās īpašības milkweed Pallas, izārstēt tuberkulozi, limfātisko sistēmu un kaulu. Tibetā, novārījums no saknēm izārstēt Sibīrijas mēra.

Atsauksmes par Pallas spurge herbalists liecina, ka to var izmantot ne tikai uz vīriešu reproduktīvo sistēmu (neauglība, erektilo disfunkciju, prostatas adenomas, prostatīts) slimībām, bet arī mastopathy un dzemdes vēzi sievietēm.

Vēl saņemšanai narkotikas no šī auga norāde ir anēmija dažādas izcelsmes, kā arī izmaiņas asinīs pēc ķīmijterapijas un staru terapijas onkoloģijā praksē. No augu saknes tiek arī izmanto infekcijas slimību ārstēšanā, kuņģa un plaušām.

Kad limfadenīts un lymphangitis darīt ārpus losjoni no buljona saknēm milkweed Pallas.

Blakusparādības un kontrindikācijas

Ja Jums ir paaugstināta jutība nevajadzētu lietot narkotikas no rūpnīcas. Turklāt, augs ir indīgs, tāpēc, ja iespējams, pārdozēšana sirds aritmija, caureja sajauc ar asinīm un vemšanu.

Яндекс.Метрика