Eutiroks

Eutiroks - līdzeklis, lai kompensētu trūkumu vairogdziedzera hormonu.  Eutiroks devā 100 mcg

Farmakoloģiskās īpašības Eutiroksa

Saskaņā ar instrukcijām Eutiroks ir sintētiskais analogs hormonu tiroksīnu. Viņš veido par deficītu hormonu to trūkumu vairogdziedzeris. Kad organisms zāles aknās un nierēs tiek pārvērsta triiodothyronine, kas ir iesaistīts metabolismā, regulē augšanu un diferenciāciju audos. Mazās devās Eutiroksa ir anaboliska iedarbība uz vielmaiņu olbaltumvielu, tauku, vidējās devās paātrināt vielmaiņu, izaugsmi un attīstību audos, uzlabo funkcionālo aktivitāti sirds un smadzenes, lielu devu narkotiku par negatīvu atgriezenisko saiti principa palēnina veidošanos tirotropīna atbrīvojošo hormonu un TSH galvā smadzenes, kas samazina veidošanos trijodtironīna vairogdziedzera.

Terapeitiskais efekts Eutiroksa attīstās pēc 7-12 dienām no sākuma narkotikām, tā veic tādu pašu summu pēc narkotiku atsaukšanu. Attiecībā uz samazināto funkcionālo aktivitāti vairogdziedzera atsauksmes Eutiroks ir pozitīva ietekme pēc 3 - 5 dienas no pilnīgi izkliedētu Goiter izārstēt tiek sasniegta 3 - 6 mēnešu laikā.

No gremošanas trakta Eutiroks uzsūcas augšējo zarnās, milti traucē uzsūkšanos narkotiku. Asinīs, gandrīz visi no tā saistās ar plazmas olbaltumvielām. Galvenais metabolisms notiek aknās, nierēs, muskuļos, smadzenēs. Izņemti no ķermeņa fondi ir caur nierēm un zarnu trakta darbību.

Produkta veids

Pēc atbrīvošanas instrukcijām Eutiroks tabletēm 25, 50, 75, 88, 100, 112, 125, 137 un 150 mikrogramu.

Indikācijas eutiroks

Zāles tiek izmantota, lai labotu pazemināts vairogdziedzera - hipotireoze, ārstējot euthyroid goiter difundēt toksisku goiter (pēc panāktu euthyroid statusu), pēc ķirurģiskas ārstēšanas vēža bojājumiem, vairogdziedzera kā aizvietošanas terapijas recidīvu profilaksei, nedēļu pēc izņemšanas no vairogdziedzera. Izmantojot Eutiroksa veikt dažādas funkcijas testus.  Eutiroks devā 25 mcg

Kontrindikācijas

Nelietojiet narkotikas gadījumos neapstrādātas tireotoksikozi, un virsnieru mazspēja, akūta iekaisuma sirds (miokardīts, pancarditis), akūtu miokarda infarktu, narkotiku neiecietību. Uzmanīgi piemērot to, ja pacients ir saistīts aritmijas, sirds išēmiskā slimība, augsts asinsspiediens, diabēts, ilgi pastāvējušo hipotireoze.

Lietošanas instrukcijas Eutiroksa

Tabletes ir paredzēti uztveršanai tukšā dūšā (ne agrāk kā 30 minūtes pirms ēdienreizes) ar ūdeni. Viņi nevar sakost. Atkarībā norādīšanu eutiroks devu noplūktiem individuāli.

Pacientiem ar ievērojamu lieko ķermeņa svaru deva tiek aprēķināta par šo ir domāts, lai palielinātu svaru.

Ja Jums ir nepieciešama aizstāšanas terapijas hipotireoze, pacientiem, kas jaunāki par 55 gadu, ja nav sirds slimības ieteicamo devu 1, 6 - 1, 8 mg / kg / dienā (vidējais sievietēm no 75-100 mg / dienā vīriešiem 100 - 150 mg / dienā). Ja pacients ir 55 gadus vai ilgāk ir saistīta sirds slimība, devu un 0, 9 mg / kg, sāk ar devu 25 mg / dienā. Ja nepieciešams, devu pakāpeniski palielina par 25 mg ik pēc 2 mēnešiem uz normālajām vērtībām vairogdziedzera stimulējošā hormona. Tas prasa nemainīgs uztveršanas Eutiroksa visu dzīvi.

Smaga hipotireoze prasa rūpīgu norīkojumu Eutiroksa ar mazu devu - 12, 5 mg / dienā, regulāri monitoringa TSH.

Iedzimta hipotireoze bērniem jaunākiem par 6 mēnešiem ir nepieciešams iecelt 25 - 50 mg / dienā, sākot no 6 līdz 12 mēnešiem, 50-75 mg / dienā, sākot no 1 līdz 5 gadiem 75-100 mg / dienā, sākot no 6 līdz 12 gadiem 100-150 mg / dienā, 12 gadus 100-200 mg / dienā. Bērniem zāles ir parakstītas 1 uzņemšanai (no rīta pirms ēšanas) uz mūžu.

Sarežģītajā ārstēšanā hipertireoze Eutiroksa dienas devas 50-100 mcg kad vēža bojājumi vairogdziedzera 50-300 mikrogrami. Ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli.

Blakus efekti

Kā uzskata Eutiroks spēj dažkārt izraisīt alerģiskas reakcijas. Ja jums stingri jāievēro devu, blakusparādību risku, ir minimāla.

Яндекс.Метрика