Exoderil

Exoderil - pretsēnīšu  Risinājums Exoderil
 medikaments lokālai lietošanai. Aktīvā sastāvdaļa - naftifine, sintētiska pretsēnīšu alilamīna viela. Exoderil ir fungicīda, fungistatiskos, baktericīda iedarbība. Darbības mehānisms ir, lai kavētu biosintēzes ergosterola ar sēnīšu šūnu, iedarbojoties uz skvalēna epoxidase. Narkotiku neietekmē citohroma P450. Exoderil deficīts izraisa uzkrāšanos skvalēns un ergosterola sēnīšu šūnas, kā rezultātā nāves mikroorganisma. Exoderil aktīvs pret dermatofīti (Trichophyton, epidermofītiju, Microsporum), sēnītēm ģints Candida, Sporotrix schenckii, pelējumu. Turklāt zāles ir efektīvas dažās gramnegatīvu mikroorganismu, Malassezia blaugznas. Lietojot lokāli Exoderil labi iekļūst visos ādas slāņos, tādējādi radot terapeitisko koncentrāciju.

Aptuveni 6% no aktīvās vielas sasniedz sistēmisko cirkulāciju. Zāles ir daļēji metabolizējas, izdalās ar žulti un urīnu. Pussabrukšanas - 2-3 dienas.

Indikācijas Exoderil

Saskaņā ar instrukcijām Ekzoderilu, zāles, ko lieto sēnīšu ādas slimībām, kuras izraisa uzņēmīgo mikroorganismu naftifine:

  • sportista ādas krokas, kājas (ko izraisa epidermofītiju floccosum ieskaitot);
  • trichophytosis (ko izraisa trihofītiju rubrum, trihofītiju mentagrophytes);
  • sēnīšu galvas ādas patoloģija (microsporia);
  • ādas bojājumi, Candida etioloģija;
  • onihomikoze;
  • chromophytosis;
  • sēnīšu infekcijas, sarežģī sekundāra bakteriāla infekcija;
  • sēnīšu infekcija no ārējā dzirdes kanālā.

Kontrindikācijas Exoderil

Saskaņā ar instrukcijām Ekzoderilu, narkotiku lietošana ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret naftifine.

Aizliegts lietot Exoderil uz bojāto vietu ādas (brūces virsmai, apdegumiem).

Devas, Deva

Exoderil formā krēma, šķīduma, ko lieto tikai lokāli. Piesakies narkotiku tīrīt, sausu ādu. Ārstējot narkotiku ietekmē ādas laukumiem ieteicams, lai attēlotu un daži apkārtējos veselos audus (apmēram 1 cm).

In onihomikozah vajadzētu noņemt iespējas vairāk skarto audu naga pirms piemērot zāles. Piesakies Exoderil 1-2 reizes dienā. Krējums un risinājums piemērots kārtiņu uz bojātās un paberzē viegli. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības un pacientu individuālajām īpašībām veida (it īpaši, pieauguma temps naga), dažkārt līdz 6 mēnešiem vai ilgāk. Ārstēšanas ilgums nosaka ārsts.

Kad ēdes Ekzoderilom vidējais ārstēšanas ilgums ir 2-4 nedēļas, jo smagas formas - līdz 8 nedēļām.

Kad ādas bojājumi  Cream Exoderil
 Candida etioloģija ārstēšana ilgst apmēram 4 nedēļas.

Pēc sasniedzot klīnisko izārstēt ieteicams lietot narkotikas, lai vēl 2 nedēļas, lai novērstu slimības atkārtošanos.

Kad mikozi ārējā dzirdes kanāls Exoderil nedaudz šķīduma piemērots kokvilnas turundas tad ielieciet to auss 5-7 minūtes divas reizes dienā. Ārstēšanas ilgums - vismaz divas nedēļas.

Nav ieteicams lietot saskaņā pārsēju Exoderil.

Blakusefekts

Zāles parasti ir diezgan labi panesams, par ko liecina atsauksmes Ekzoderile no pacientiem. Dažos gadījumos ieraksta izskatu sausums, apsārtums vietā narkotiku, dedzinoša sajūta. Šīs parādības ir strauji, tas neprasa izņemt narkotiku.

Pieteikums Exoderil grūtniecības laikā

Lietojot lokāli Exoderil nav embriotoksisks un teratogēna iedarbība. , Zīdīšana ir iespējama narkotiku lietošana grūtniecības laikā uz stingru nosacījumu, un tikai tai paredzētajam mērķim un saskaņā ar ārsta uzraudzībā.

Mijiedarbība ar citām zālēm Exoderil

Tā kā nav sistēmiskas ietekmes Exoderil un analogi maz ticams to mijiedarbība ar citām zālēm.

Pārdozēt

Šajā laikā nav informācijas par pārdozēšanas Exoderil.

Atsauksmes Ekzoderile

Ekzoderile atsauksmes no pacientiem un dermatologu saka augsto klīnisko efektivitāti narkotiku. Exoderil ir labi izveidota, lai ārstētu onihomikoze, ēdes, kandidoze bojājumiem. Narkotika ir samērā labi panes, ir samērā droša.

Analogus Exoderil

Šobrīd reģistrēti šādiem analogus Exoderil: naftifine, Fetimin.

Pirms izmantot šo narkotiku detalizēti pētīt norādījumus Ekzoderilu. Piesakies zāles drīkst parakstīt tikai ārsts.

Яндекс.Метрика