Falimint

Falimint - zāles, kas pieder grupai pretklepus spēj likvidēt neproduktīvo klepus (klepus bez krēpām). Produkts satur aktīvo vielu - atsetilaminonitropropoksibenzen. Pēc saskares ar gļotādu Falimint kairina nervu galiem, kas nodrošina nelielu pretsāpju iedarbība. Zāles ir arī antiseptiska un pretvemšanas efektu, padarot iespējamu izmantošanu Falimint zobārstniecības praksi.  Pretklepus Falimint

Falimint īpašības ir salīdzināmas ar tām mentola. Šo narkotiku, piemēram, mentola izraisa vēsā sajūta rīklē un mutē. Falimint nav žūst gļotādā un neradītu nozīmīgu nejutīgums mutē. Falimint ir arī pretiekaisuma iedarbība. Šo īpašību dēļ Falimint pozitīvas atsauksmes.

Pēc iekšķīgas lietošanas Falimint diezgan labi uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā. Plazma ir konstatēts nemainīgs. Stundas laikā maksimālā koncentrācija plazmā tiek sasniegta pēc pieņemšanas narkotikas. Izvadīts no organisma caur nierēm, kā metabolīti.

Indikācijas Falimint

Saskaņā ar instrukcijām Falimint, norādes par tā lietošanu ir iekaisuma slimības, elpceļu, likvidēšana šķaudīšanu un klepošanu sportisti, pasniedzēji, mākslinieki, smēķētājiem ir nepieciešams, lai sasniegtu pretvemšanas efektu uz manipulācijas mutē un rīklē, kā arī zobārstniecībā zobu protezēšana.

Kontrindikācijas Falimint

Norādījumus, lai Falimint uzskaitītie ir kontrindikācijas tās lietošanai:

  • Paaugstināta jutība pret atsetilaminonitropropoksibenzenu;
  • grūtniecība, zīdīšana.

Devas, Deva

Falimint piešķirts pieaugušo devā 1 tabletei vienu reizi dienā (dienas deva - ne vairāk kā 10 tabletes). Pilieni vajadzētu lēnām izšķīst mutē. Falimint var izmantot vairākas dienas. Falimint un analogi nevar izmantot ilgu laiku.

Blakusparādības Falimint

Falimint diezgan labi panes. Blakusparādību dēļ reģistrēts alerģiskas reakcijas: ādas izsitumi, nieze, nātrene.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Mijiedarbība Falimint ar citām zālēm pašlaik nav aprakstīti.

Brīdinājumi

Produkts satur cukuru (1 tabletes 0 03 XE), kas jāņem vērā, piemērojot Falimint pacientiem, kas cieš no diabēta. Produkts satur glikozi un saharozi, tāpēc nevajadzētu lietot pacientiem ar neiecietību Falimint glikozi, saharozi izomaltaznoy neveiksmes un glikozes-galaktozes malabsorbciju.

Ierobežota pieredze ar šo narkotiku bērniem, tāpēc tas nav ieteicams lietot Falimint, kas jaunāki par 18 gadiem.  Tabletes Falimint

Pieteikums Falimint grūtniecības un zīdīšanas laikā

Nav ieteicams Falimint grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo nav pietiekamas klīniskās pieredzes.

Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumiem Falimint nav reģistrēts.

Atsauksmes Falimint

Pateicoties labu antiseptisku efektu un pretklepus iedarbība Falimint labi izveidota elpošanas ceļu slimībām un diagnostikas praksi. Zāles ir labi panesams, par ko liecina atsauksmes par Falimint no pacientiem, kas lieto narkotikas.

Analogus Falimint

Ir šādi analogi Falimint: Atsetilaminonitropropoksibenzen, Pronilid.

Uzglabāšanas nosacījumi

Falimint jāuzglabā istabas temperatūrā nepieejamā bērniem.

Pirms izmantot šo narkotiku būtu mācījies instrukcijas Falimint.

Zāles var lietot tikai ar ārsta recepti.

Яндекс.Метрика