Famvir

Famvir - pretvīrusu līdzeklis.  Famvir devā 250 mg

Farmakoloģiskās iedarbības Famvir

Famvir ir pretvīrusu līdzeklis penciklovirs forma iekšķīgai lietošanai. Tas darbojas pret herpes vīrusu ierakstiet 1 un 2, citomegalovīruss, Epšteina-Barra vīruss un Varicella zoster vīrusu. Pēc tam, kad ir ar vīrusu inficētās šūnās, tas tiek pārvērsts par trifosfātu un inhibē (vairošanās) no vīrusa DNS. Famvir nespēj ietekmēt veselīgu, bez vīrusiem šūnas. Vīrusi ražoti praktiski nekādu pretestību pret narkotikām, tostarp pacientiem ar samazinātu imunitāti.

Kā uzskata Famvir mazina sāpes neiralģijas, ko izraisa herpes zoster.

Pētījumos narkotiku bija drošs Attiecībā gan gēnu mutācijas baktēriju un zīdītāju.

Zāles ir gandrīz pilnībā un ātri uzsūcas no gremošanas trakta, tā biopieejamība ir 77%. Organisms pārveido to analogu Penciclovir Famvir. Izstāšanās no organisma metabolisko daļēji veikta caur nierēm.

Analogi no Famvir ir famciklovira un Minaker.

Produkta veids

Ar Famvir instrukcijas paredzētā tablešu formā, kas ir 0, 125, 0, 25 un 0, 5 g

Lietošanas indikācijas Famvir

Zāles ir paredzēts, lai ārstētu infekcijas slimību, ko izraisa herpes vīrusa 1. un 2. tipa. Tas ir efektīvs primārā infekcija, kad simptomi pirmo reizi parādījās, un hronisku infekciju lūpu un dzimumorgānu herpes. Famvir ir derīgi citomegalovīrusu un herpes zoster vīrusu, tai skaitā PHN ar acu komplikācijām (ophthalmoherpes) arī.

Kontrindikācijas

Zāles nelieto nepanesības gadījumā uz to un pentsiklavira. Atsauksmes par Famvir bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, nav tādēļ, iecelšanu narkotiku, tie būtu jāsver riska / ieguvumu attiecību.

Lietošanas instrukcijas Famvir

Tabletes ir jālieto iekšķīgi, košļājamā, neatkarīgi no ēdienreizēm. Visefektīvākais Famvir parādīt, kad sākt ārstēšanu pēc iespējas ātrāk pēc parādās simptomi (stadijā niezi un tirpšanu, un herpes zoster).

Attiecībā uz herpes zoster cilvēkiem ar normālu imūno statusu, kā arī to devas oftalmogerpese ir 0, 5 g 3 reizes dienā uz laiku gaitā 7 dienu laikā. Šis uzņemšanas režīms samazina neiroloģisko slimības izpausmes.

Akūtā fāzē herpes zoster, lai atbrīvotos no ādas izsitumi ieteicamās uzņemšanu 0, 25 g 3 reizes dienā, vai 0, 5 g, 2 reizes dienā. Iespējams vienas devas dienas devas 0 75 kurss ilgst 7 dienas.

Kad herpes zoster cilvēkiem ar nomākts imūno ieteicams devu no 0, 5 g 3 reizes dienā gaitā 10 dienām.

Ārstēšanai primārās dzimumorgānu herpes ar normālu imunitāti devu 0, 25 g 3 reizes dienā 5 dienas pēc kārtas, ja recidīva - 1 g 2 reizes dienā 1 vai 0 125 g, 2 reizes dienā 5 dienas.  Famvir 500 mg

Atkārtošanās herpes labialis ar normālu imūno statusu izturas vienreiz dienā 1, 5 g, vai 0, 75 g, 2 reizes dienā 1 dienu.

Kad lūpu un dzimumorgānu herpes dēļ zemākas imunitātes ieteicams devu no 0, 5 g 3 reizes dienā 7 dienas.

Dzimumorgānu herpes pārraide no cilvēka uz cilvēku seksuāla kontakta ceļā, un paasinājumu risks infekcijas laikā ir īpaši augsts.

Ja nieru darbība deva Famvir samazina rokasgrāmatu.

Gados vecākiem pacientiem ar labi saglabājušās nieru funkciju, lai pielāgotu devu nav nepieciešams.

Blakus efekti

Kā uzskata Famvir var izraisīt sliktu dūšu gadījuma, vieglas galvassāpes, vemšana, reibonis, ādas izsitumus. Kad pazemināta imunitāte dažkārt sāpes vēderā.

Яндекс.Метрика