Faringosept

Faringosept - narkotikas lieto mutes dobuma slimībām.

Struktūra un sastāvs

Zāļu atbrīvošanas  Iepakošanas Faringosept
 formā saspiestu apļiem 10 mg. Viena tablete satur aktīvo komponentu - ambazone 10 mg.

Blisterus ar 20 rombiem.

Analogs Faringosept aktīvās vielas ir ambazone.

Farmakoloģiskās iedarbības Faringosept

Saskaņā ar instrukcijām Faringosept izmantots, lai ārstētu mutes dobuma slimības, ko izraisa pneimokoku, stafilokoku un streptokoku. Kā uzskata Faringosept bakteriostatisku.

Pieteikums Faringosept efektīvs kā monoterapijā dažādu slimību mutes dobuma un žāvas rajonā vieglas. Narkotiku vai analogais Faringosept iedarbojas lokāli, lai novērstu rezistences attīstību patogēnu pret antibiotikām.

Absorbcija narkotiku palielinās siekalošanās, kā rezultātā samazinās izpausmju slimībām, piemēram, rīkles iekaisums, samazinot diskomfortu rīšanu. Pateicoties vietējo rīcības narkotiku nenomāca augšanu dabas zarnu mikrofloru, tādēļ, izslēdz attīstību dysbiosis.

Optimālais saturs aktīvās vielas siekalās sasniedza pēc trīs dienas pēc pieteikuma Faringosept.

Indikācijas Faringosept

Saskaņā ar instrukcijām Faringosept norādīti, lai ārstētu no rīkles un mutes dobuma slimības, ko izraisa jutīgu patogēnu. Tie ir šādi:

  • tonsilīts;
  • faringīts;
  • gingivīts;
  • sāpošs kakls;
  • stomatīts.

Arī narkotiku un analogā Faringosept izmantoti, lai novērstu komplikācijas pēc operācijas (zobu raušana, vai tonsillectomy).

Dozēšanas un devu režīms Faringosept

Bērni, vecāki par septiņiem gadiem un pieaugušie noteikti šādu shēmu: viens konfektes no trīs līdz piecas reizes dienā. Sūkājamās tabletes ir jāatrisina. Kā uzskata Faringosept jāpiemēro pēc kāda laika (15 minūtes) pēc ēšanas. Pēc konfektes, nedrīkst ēst un dzert divas stundas. Ārstēšanas ilgums ir vismaz piecas dienas. Varbūt ilgāka ārstēšana ārsts.

Bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem, parasti ievada šādā deva Faringosept 30 mg dienā, sadalot to trīs devas.

Palielināts devas ieteicams ne izraisīt paaugstinātu terapeitisko efektu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām  Faringosept blisteros
 Faringosept kontrindicēta vecumā līdz trim gadiem, bērniem, kā arī paaugstināta jutība pret ambazone.

Blakusparādības Faringosept

Kā uzskata Faringosept labi panes pacientiem. Nelielas paaugstinātas jutības reakcijas, sejas pietvīkums, nieze, izsitumi, nātrene, angioneirotiskā tūska.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Klīniskie dati par ambazone lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā nav pieejami.

Ņemot narkotiku vai analogu Faringosept grūtniecības laikā ir iespējama, ja attiecību ieguvumiem un risku mātei un auglim.

Brīdinājumi

Tā Faringosept satur laktozi un saharozi jāizvairās saņem cilvēki ar fruktozi vai galaktozes nepanesību, trūkumu saharozes-izomaltāzes, malabsorbcijas sindroms vai glikozes-galaktozes deficīta Lapp laktāzes. Tāpat jāievēro piesardzība zāles pacientiem ar cukura diabētu.

Яндекс.Метрика