Febrofid

Febrofid - zāles, kas pieder grupai, nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem. Klāt šādu devu formu, piemēram, krēmi, želejas, aerosols un šķīduma ārīgai lietošanai.

Active materiāls  Iepakošanas Febrofid
 narkotiku - ketoprofēna lizīna sāls.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Febrofid ir antiexudative, pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, nodrošinot vietējo terapeitisko efektu bojājumiem cīpslas, locītavu, saišu, ādas, muskuļu, limfas kuģiem. Ja diagnoze locītavu sindroms narkotiku mazina sāpes locītavās kustībā un miera stāvoklī, samazina to pietūkumu un rīta stīvums.

Aktīvā viela Febrofida un analogi no narkotiku iekļūst arī ādā un tiek metabolizēts aknās. Ketoprofēnu nav uzkrāt (uzkrāto) audos: aptuveni 80% no devas vielas izdalās metabolītu veidā, aptuveni 10% - atstāj ķermeni ar urīnu nemainītā veidā.

Indikācijas Febrofidu

Saskaņā ar Instrukciju Febrofidu zāles lieto ārīgi kā aģents ārējai izmantošanai simptomātiska ārstēšana:

  • Mialģija, neiralģija, muguras sāpes;
  • Iekaisuma un deģeneratīvas slimības balsta un kustību sistēmas (bursīts, artrīts, tendinīts, sinovīts, lumbago);
  • Vienkāršas, bieži sporta, traumas: sastiepumiem, mežģījumi, saplēstas cīpslas un saites, pēctraumatiskā sāpes, zilumi;
  • Iekaisuma slimības vēnām (periphlebitis, flebīts), limfmezgli, limfas kuģiem.

Kontrindikācijas

Febrofid un analogi narkotikām, ir līdzīga farmakoloģiskā darbība, nav ieteicams cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret ketoprofēnu, acetilsalicilskābi (var izraisīt bronhu spazmas), kā arī citiem nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Saskaņā ar instrukcijām Febrofidu, zāles nav paredzēts, lai ārstētu dermatozēm, raudādami, inficēto čūlas, brūces, apdegumi un ekzēmu. Zāles ir kontrindicēta izmantošanai III trimestrī un zīdīšanas laikā. I un II trimestris izmantot Febrofida ieteicamo tikai steidzamos gadījumos.

Piesardzības pasākumi Febrofid lietot pacienti ar smagu nieru un aknu mazspēju. Nepieļaut saskarsmi ar acīm un gļotādām.

Blakusparādības Febrofida

Iespējams side  Gel Febrofid
 Febrofida darbības, jo uzskata pacientu ietver skalošanu ādas, alerģiskas reakcijas, fotosensitivitāte, purpura, ādas ekzēma.

Mijiedarbība ar narkotikām Febrofida

Atgriezeniskā saite ar Febrofidu bieži atzīmēja izskatu čūlas un kuņģa-zarnu trakta asiņošana, lietojot vienlaikus zāles, lai adrenokortikotropā, etanolu, un citu NPL.

Application Febrofida ar heparīnu, perorālo antikoagulantu, cefamandole, trombolītiskiem, Cefoperazons, prettrombocītu līdzekļi palielina asiņošanas risku.

Saskaņā ar instrukcijām Febrofid samazināt diurētisko un antihipertensīvo medikamentu.

Mērķis Febrofida kopā ar nātrija valproātu izraisa nevēlamu trombocītu agregāciju, paaugstina koncentrāciju nifedipīna un verapamils ​​plazmā. Ar atbilstošu korekciju devas aktīvās sastāvdaļas narkotiku palielina hipoglikemizējošus efektu insulīna un perorālo zāles.

Mode piemērošanas

Ārīgai lietošanai piemērots 2-3 reizes dienā ar plānu kārtiņu, maigi berzes Febrofid sāpīgas un iekaisuši ķermeņa zonām.

Risinājums tika izmantota, lai izskalotu 2-3 reizes dienā, tā sagatavošanai ir ievadīts mērtrauks 10 ml un atšķaida šķidrumu 100 ml dzeramā ūdens.

Яндекс.Метрика