Feksadin

Feksadin (starptautiskais nosaukums - fexofenadine) attiecas uz grupu, antihistamīni, kas bloķē histamīna receptoriem un normalizē statusu membrānu tauku šūnās.

 Feksadin devā 120 mg
 Pozitīva reakcija, kuru Feksadin kā efektīvu narkotiku ārstēšanai sezonas un hronisku alerģijas.

Struktūra un sastāvs Feksadina

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - fexofenadine hidrohlorīds 120 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: ciete, povidons, silīcija dioksīds, magnija stearāts, attīrīts ūdens.

Feksadin pieejams tabletēs, plēves pārklājumu. Katras tabletes apvalks sastāv no titāna dioksīda, sarkanais dzelzs oksīds, makrogols, pārtikas krāsvielas.

Farmakoloģiskā darbība

Feksadin bloķē procesu atbrīvošanu histamīna un ir anti-alerģiskas efektu.

Terapeitiskais efekts narkotiku sāk parādīties 60 minūtes pēc sākuma uzņemšanas laikā un ilgst 20-24 stundas. Feksadin veido obligācijas ar plazmas olbaltumvielām un tiek daļēji metabolizējas.

Feksadin veidu divfāžu novēršanai. Narkotiku izdalās ar žulti un urīnu.

Pozitīvas atsauksmes ir Feksadin kā zāles ar strauju anti-alerģisku un pretiekaisuma iedarbību.

Tajā vienlaicīgi saņem Feksadina un ketokonazolu var krasi palielināt koncentrāciju feksofenadīna plazmā. Narkotiku vienlaicīga lietošana un samazina biopieejamību antacīdiem. Feksadin nevar mijiedarboties ar omeprazola un citi medikamenti, kas veido metabolītiem aknās.

Analogus Feksadina

Analogi ir Feksadina Telfast, Feakes un Allerfeks. Šīs zāles izrādīt līdzīgus farmakoloģiskos efektus, un ir efektīvs, lai ārstētu alerģijas dažādu veidu.

Indikācijas Feksadina

Feksadin indicēts alerģiska rinīta, nieze un iekaisums gļotādām acīm, siena drudzis, nātrene, idiopātiska tipa sezonas alerģiskām reakcijām.  Feksadin Tablets 180 mg

Lietošanas instrukcijas Feksadina

Saskaņā ar instrukcijām Feksadin nepieciešams uzņemt 120 mg 1 reizi dienā, ārstējot siena drudzi un rinītu un idiopātisko tipa stropu - 180 mg 1 reizi dienā. Zāles nedrīkst ordinēt bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem un 6 līdz 12 gadiem, dienas deva nedrīkst pārsniegt 60 mg.

Ārstējošais ārsts ir jānosaka devu Feksadina pēc formulas - "liecību - devas - iedarbības". Nepastāvot terapeitisko efektu 24 stundu laikā pēc saņemšanas narkotiku lietošana jāpārtrauc. Pacienti ar aknu un nieru mazspēju zāles vajadzētu būt 60 mg dienā.

Saskaņā ar instrukcijām Feksadin var samazināties psihomotorās reakcijas. Pacienti, kas vada transportlīdzekli, un strādā pie bīstamiem objektiem, jālieto piesardzīgi vai ierobežot savu darbību.

Pirms iecelšanas narkotikas, ir nepieciešams, lai pārbaudītu katra pacienta reakciju uz tās sastāvdaļām.

Kontrindikācijas

Kontrindikācija Feksadina ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, grūtniecības un zīdīšanas periodā, bērniem līdz 6 gadiem komponentiem.

Piesardzības Feksadin parakstītas aknu un nieru mazspēja, smagām slimībām, gremošanas sistēmas.

Blakusparādības Feksadina

Feksadin var izraisīt galvassāpes, reibonis, nogurums, miegainība, slikta dūša, vemšana, gremošanas traucējumi, trauksme, bezmiegs.

Dažos gadījumos, tas attīstās sindromu garīgo nogurumu.

Hroniska administrācija narkotikas var rasties alerģiskas reakcijas - ādas izsitumi, bronhu spazmas, nātrene, aizdusa, angioedēma.

Яндекс.Метрика