Femara

Femara - ir zāles, kas pieder grupai antagonistu hormonu un hormonālām pretvēža līdzekļiem. Tā tiek izmantota Femara iepakojumā
 ārstēšanai krūts vēža ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība Femara

Femara ir spēcīga antiestrogenic rīcību bloķējot estrogēnu sintēzi, gan audzēja audos un perifēros audos. Dienas devu narkotiku palīdz samazināt koncentrāciju estronam sulfātu, estronam un estradiola asinīs 75 pacientiem - 95% apmērā no sākotnējā līmenī.

Norādījumus, lai Femara norādīja, ka, ņemot zāles terapeitiskās devās neizraisa pārkāpumu sintēzes virsnieru steroīdo hormonu. Tādēļ šīs zāles nav vajadzīga papildu piešķiršanas minerālkortikoīdiem un glikokortikoīdus.

Femara nemaina saturu koncentrāciju plazmā folikulu stimulējošā hormona un Luteinizējošā hormona, izraisa vairogdziedzera disfunkciju, kā arī palielināt risku insulta, miokarda infarkts, un osteoporozi.

Kā uzskata Femara pieteiktās adjuvantai (atbalsta) terapijas agrīnās stadijās krūts vēzi ievērojami samazina risku, turpmākas slimības progresēšanas un palielina piecu gadu dzīvildze pacientiem, kam nav slimības pazīmes. Femara samazina par 40%, mirstība starp pacientiem, kuriem ir patoloģisks process ir notverto limfmezgli.

Femara ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā. Pārtikas uzņemšana neietekmē biopieejamību. Maksimālais līmenis asinīs sasniegta pēc 1 - 2 stundas pēc tablešu lietošanas.

Rakstiet galvenokārt kā metabolīti nierēm. Tikai neliela daļa no narkotiku izdalās caur zarnām.

Par Femara indikācijas

Zāles lieto adjuvantai ārstēšanai agrīnā stadijā krūts vēža sievietēm ir menopauze (dabiski vai mākslīgi izraisīta). Femara arī var izmantot pirmās izvēles terapijas pēcmenopauzes sievietēm, kas cieš no kopējā hormona atkarīga krūts vēzi.

Ir daudz analogiem Femara, kas ir tieši tādas pašas indikācijas.

Femara: lietošanas instrukcija

Zāles ieteicams lietot 1 tableti (2, 5 mg) vienu reizi dienā uz ļoti ilgu laiku. Extended adjuvanta terapija var ilgt līdz pat pieciem gadiem.

Ja ir pazīmes progresijas, ārstēšana nekavējoties jāpārtrauc.

Femara tabletes var lietot jebkurā diennakts laikā un neatkarīgi no ēšanas.

Kontrindikācijas:

 • Grūtniecība un zīdīšana;
 • Bērni un pusaudži;
 • Endokrīno statuss sievietēm reproduktīvā periodā.

Grūtniecība un zīdīšana

Femara ir stingri Femara Tabletes
 kontrindicēti grūtniecības un zīdīšanas laikā. Tāpēc, izmantojot šo rīku sievietēm perimenopausal vai agri menopauzes periodā, tie jāiesaka drošu kontracepcijas metodi.

Blakusparādības Femara

Kā uzskata Femara var izraisīt blakusparādības no dažādām orgānu un sistēmu:

 • Gremošanas trakta - dispepsija, slikta dūša, vemšana, caureja vai aizcietējums, stomatīts, paaugstināts transamināžu;
 • Nervu sistēma - reibonis, galvassāpes, nervozitāte, uzbudināmība, depresija, pārejošas išēmiskas lēkmes;
 • Asinsrades sistēma - attīstība leikopēniju;
 • Sirds un asinsvadu sistēma - tahikardija, paaugstināts asinsspiediens, tromboflebīts;
 • Dermatoloģiskas reakcijas - ādas izsitumi, nieze, svīšana, alopēcija, angioedēma;
 • Skeleta - muskuļu sāpes, locītavu sāpes, osteoporoze.

Kā uzskata Femara ļoti bieži noved pie plūdmaiņām (paroksismālo karstā mirgo), nogurums, svara pieaugums.

Brīdinājumi

Femara jālieto piesardzīgi pacientiem, kas cieš no smagiem aknu darbības traucējumiem. Dažas blakusparādības narkotiku (reibonis, vājums, uc) var ietekmēt veiktspēju darba pieprasot ātru reakciju un augstu koncentrāciju.

Pārdozēt

Gadījumā, ja nejauši vai apzināti, ņemot lielu devu narkotiku Femara nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību. Īpašas antidoti nav zināmi, tādēļ ārstēšana saindēšanās ir atbalstoša un simptomātiska terapija. Norādījumus, lai Femara atzīmēja, ka jāpaātrina atsaukšanu narkotiku no organisma var būt slims ar hemodialīzi.

Sastāvs un forma iepakojuma Femara

Femara ir pieejams tabletēs kuru lēcveidīgs formu un apvalkotās dzeltena. No vienas puses tablešu drukātā «CG», un no otras puses - «FV».

Katra tablete satur 2, 5 mg aktīvās vielas. Kā tiek izmantotas palīgvielas: titāna dioksīds, dzeltenais dzelzs oksīds krāsu, makrogols 8000, talks, hipromeloze, magnija stearāts, koloidāls silīcija dioksīds, nātrija carboxymethylstarch, kukurūzas ciete, mikrokristāliskā celuloze, laktozes monohidrāts.

Tabletes ir iepakotas blisteros pa 10 gabaliem. Viena kartona kaste - 3 blisteri.

Analogi Femara

Šobrīd tirgo narkotikas aptiekās, līdzīgi savā spēkā līdz Femara. Tie ir šādi: Etruzil, Ekstraza, kliegt, Neksazol, Letrotera, Letrosan, Letrozole-Teva, Letroza, Letrodeks. Neskatoties uz to, ka visi analogi Femara faktiski ir tas pats farmakoloģiskā darbība ir labāk veikt tikai zāles, kas tiek piešķirts, lai jūs ar savu ārstu. Viņa prombūtnes aptieku tīklā, konsultēties ar speciālistu par iespējamo nomaiņu.

Nosacījumi un noteikumi

Femara pieder B sarakstā un aptiekās atbrīvo tikai ar recepti. Zāles jāuzglabā vēsā, sausā vietā, prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks - uz pieciem gadiem. Pēc derīguma termiņa beigām narkotiku lietošana ir aizliegta.

Яндекс.Метрика