Feminal

Feminal - uztura bagātinātājs, veicina normalizēšanos sievietes reproduktīvo sistēmu menopauzes laikā.

Sastāvs un forma Feminala

 Saskaņā ar instrukcijām Feminal parakstītas menopauzes
 Uztura bagātinātāju sastāvs Feminal ietver ekstrakts sarkano āboliņu. Ir zināms, ka ekstrakts no āboliņa satur četras bioloģiski aktīvas vielas, kas ir uz sieviešu ķermeņa estrogēnu efektu.

Papildus galvenā aktīvā sastāvdaļa, kura sastāvā Feminala ietver papildu sastāvdaļas: magnija stearāts, silīcija dioksīds, mikrokristāliskā celuloze.

Kā uzskata Feminal labi piemērots pacientiem, kas cieš no diabēta, kā daļu no bagātinātāju nav klāt konservanti, cukurs un saldinātāji.

Feminal darbības kapsulas, no kuriem katrs satur sausu ekstraktu sarkanā āboliņa, kuras apmērs ir 100 mg.

No 15 kapsulas blisteros.

Izpratne Feminale

Katra sieviete kādā dzīves posmā menopauzes, kas norāda beigas reproduktīvā periodā. Galvenokārt menopauzes notiek vecumā no 45-50 gadiem. Šajā laikā sievietes ķermeņa samazināšanās notiek vispirms, un vēlāk, un pilnīga pārtraukšana ražošanas dzimumhormoni. Tas atspoguļojas uz fizisko un garīgo stāvokli sievietēm. Raksturīgi, menopauze ir papildināta ar vairākiem nevēlamu simptomi, piemēram: "plūdmaiņas", palielināta uzbudināmība, svīšana, sausa āda, krūšu jutīgums, garastāvokļa svārstības, sejas piesarkums, nemieru, tahikardiju epizodes.

Tas bija šajā laikā izmantot Feminala ir labvēlīga ietekme uz sievietes ķermeņa, jo augu hormoni, kas veido piemaksas, ir līdzīgi estrogēniem laikā. Sarkanā āboliņa izoflavoniem ir vieni no visvairāk līdzīgs cilvēka estrogēnu. Tas ir tāpēc, ka šo līdzību Feminala pieteikumu var ievērojami mazināt menopauzes sievieti.

Indikācijas Feminala

Saskaņā ar instrukcijām Feminal rāda sievietes periodu pirms iestāšanās menopauzes, kā arī tieši menopauzes, lai samazinātu nevēlamu menopauzes simptomus.

Kontrindikācijas

 Feminal - mīkstina menopauzes laikā
 Saskaņā ar instrukcijām Feminal kontrindicēta grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, kā arī paaugstināta jutība pret vienu vai vairākiem komponentiem bagātinātājiem.

Pirms Feminala kombinācijā ar citiem uztura bagātinātājiem vai medikamentiem ir ieteicams konsultēties ar savu ārstu.

Blakus efekti

Kā uzskata Feminal labi panes pacienti un neizraisa blakusparādības. Pastāv iespēja, alerģiskas reakcijas.

Uzglabāšanas nosacījumi

Šis uztura bagātinātājs ir paredzēts bezrecepšu ar ieteicamo derīguma termiņu ne ilgāk par 24 mēnešiem.

Яндекс.Метрика