Femoston

Farmakoloģiskās iedarbības Femoston

Femoston ir kombinēts medikaments, ko izmanto hormonu aizstājterapiju. Aktīvās vielas - estradiola un dydrogesterone. Kā papildu līdzekļi izmantoti: koloidālo silīcija dioksīds, hipromeloze, magnija stearāts, kukurūzas ciete.

 Femoston devā 1 mg
 Estradiols to bioloģisko un ķīmisko īpašību identiskas ar dabiskajām cilvēka seksuālo hormonu. Ar palīdzību estradiola sievietes ķermeņa piepildīta estrogēnu deficīts, kas rodas sakarā ar menopauzes, vienlaikus nodrošinot terapijas psihoemocionālo un veģetatīvās menopauzes simptomus: reibonis, "plūdmaiņas", svīšana, bezmiegs, kāpināšana ādas, pieauga nervu uzbudināmība. Estradiols palīdz uzturēt tonusu un elastību uroģenitālā trakta. Estradiols ir arī preventīvs pasākums pret osteoporozi un lūzumu, tas palīdz saglabāt kaulu.

Dydrogesterone - progestagēnu sagatavošanās posms nodrošinot avansa gļotādas sekrēciju iekšējā slānī dzemdes, tādējādi samazinot risku attīstības hiperplāzijas un kancerogenitātes. Dydrogesterone nav androgēnu, estrogēnus, glikokortikoīdu vai anabolisko darbību.

Apvienojot in Femoston estradiola un dydrogesterone nodrošina zemu devu režīmā hormonu aizstājterapiju.

Saskaņā ar informāciju, kas saņemta no pētniecības atsauksmēm, Femoston palīdz novērst kaulu zudumu pēc menopauzes radīto estrogēnu deficītu.

Farmakokinētika

Estradiols pēc iekšķīgas lietošanas viegli uzsūcas. Zāles tiek metabolizēts aknās, veidojot estronam un estrona sulfātu. Ziņo galvenokārt ar urīnu.

Dydrogesterone viegli uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Pilnīgi metabolizējas. Galvenais metabolīts dydrogesterone - 20 digidrodidrogesteron. Pilnībā atbrīvoties no narkotiku notiek pēc 72 stundām.

Norādījumi par lietošanu un devu Femoston

Femoston lietot vienu tableti reizi dienā, neatkarīgi no ēšanas.

Femoston 1/10 - pirmajā daļā 28 dienu cikls, kas sastāv no 14 dienām, saņēma baltas tabletes, kas satur 1 mg estradiola. Gada otrajā pusē cikla aizņem tabletes pelēkos, kas satur 10 mg dydrogesterone un 1 mg estradiola.

Femoston 2/10 - pirmajā daļā 28 dienu cikls, kas sastāv no 14 dienām, ņemot tabletes rozā satur 2 mg estradiola. Gada otrajā pusē cikla pieņemts dzeltenās tabletes, kas satur 10 mg dydrogesterone un 2 mg estradiola.

Pacienti, kuru menstruālo ciklu nav apturēta, pieteikums Femoston ieteica sākt pirmajā dienā cikla. Pacientiem, kuriem ir kopš pēdējās menstruāciju periodā bija vairāk nekā viens gads, ņemot Femoston var sākt jebkurā brīdī.

Indikācijas Femoston

Tāpat tās kolēģiem, Femoston izmanto kā hormonu aizstājterapiju traucējumiem, ko izraisa dabas menopauzes vai menopauzes, kas notika, kā rezultātā operācijas. Kā arī par to, lai nepieļautu postmenstrual osteoporozes.

Kontrindikācijas Femoston

  • aizdomas vai diagnosticēta krūts onkoloģija;
  • diagnosticēts vai ir aizdomas estrogēnu atkarīgu ļaundabīgi audzēji;
  • vai konstatētais grūtniecību;
  • zīdīšana;
  • asiņošana no maksts;
  • dziļo vēnu tromboze;
  • porfīrija;
  • aknu slimība;
  • Femoston neiecietība sastāvdaļu.

Jāraugās, lai tiem, kas saņem hormonu aizstājterapiju, saskaņā ar šādiem nosacījumiem: hipertensija, endometrioze, dzemdes leiomiomas, trombozi un risku to attīstības, diabēta, labdabīgi aknu audzēji, žultsakmeņu, galvassāpes, sistēmisku sarkano asins, nieru mazspēja, epilepsiju, otosklerozi .  Femoston devā 2 mg

Brīdinājumi

Ja pazīmes pasliktinās aknu funkcijas migrenipodobnyh uzbrukuma atzīmēti asinsspiediena paaugstināšanos, grūtniecība Femoston uzņemšana būtu jāpārtrauc. Ja ir tromboze ārstēšanas Femoston laikā, instrukcijas iesaka atcelšanu narkotiku.

Saskaņā ar pētījumiem, pēc ilgu saņemšanas analogās Femoston starp hormonu aizstājterapiju narkotikas vairāk nekā 10 gadus, ir bijis neliels pieaugums diagnosticēt krūts vēzi.

Tāpat kā tās analogiem Femoston nav kontraceptīvais, ja nepieciešams, ieteicams apvienot to ar uzņemšanas nonhormonal kontracepcijas.

Pārdozēšana Femoston

Šie pārdozēšanas Femoston atsauksmes liecina, ka viens no iespējamiem simptomi var būt: slikta dūša, vemšana, reibonis, miegainība. Ārstēšanai pārdozēšanas Femoston instrukciju simptomātiska terapija ir ieteicama.

Zāļu mijiedarbība

Kad vienlaicīgi ar narkotikām Inductors no mikrosomu aknu enzīmu, kā rifampicīnu, fenitoīnu, rifabutīna, karbamazepīns un barbiturāti Femoston darbība var tikt vājināta.

Dabas augu preparāti, kas sastāv no Asinszāles, var būt stimulējoša ietekme uz apmaiņu estrogēnu.

Grūtniecība un zīdīšana

Instrukcija Femoston nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Blakusparādības Femoston

No gremošanas sistēmu, ir iespējams: vēdera uzpūšanās, sāpes vēderā, slikta dūša, retāk - vemšana.

Par daļu no reproduktīvās sistēmas, ir iespējams: asiņošana, krūšu jutīgums, sāpes iegurņa zonā; reti - dismenoreja, dzemdes kakla erozija, izmaiņas sekrēciju predmenstrualnopodobny sindromu.

Par daļu no centrālās nervu sistēmas: galvassāpes, reibonis, depresija, nervozitāte.

Tā kā sirds un asinsvadu sistēma: reti - venozas trombembolijas, reti - miokarda infarkta.

Iespējamie izpausmes dermatoloģisku un alerģiskas reakcijas: izsitumi, nieze, nātrene.

Pēc atsauksmēm, Femoston var radīt blakusparādības veidā maksts kandidozes, svara izmaiņām, krūts vēža, perifēra tūska, izmaiņas izliekuma radzeni.

Nosacījumi un noteikumi

Femoston jāuzglabā nepieejamā bērniem, temperatūrā, kas nepārsniedz 30 ° C. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика