Fenilbutazons

Fenilbutazons - pretsāpju, pretiekaisuma un pretdrudža.

Farmakoloģiskā darbība

Zāles pieder  Iepakošanas fenilbutazons
 grupai NPL no grupas butadiona.

Tās darbības mehānisms ir saistīts ar nekritiski ietekmi uz audu fermentu - ciklooksigenāzes 1 un 2 diabētu. Ciklooksigenāzi ir ietverts endotēlija (iekšējā odere) asinsvadu. Fenilbutazons bloki tās prasība, kā rezultātā traucēta veidošanās prostaglandīnu no arahidonovoykisloty. Prostaglandīnu ir savienojumu grupa, kas var izraisīt iekaisuma reakcijas organismā. Samazinot savu izglītību, fenilbutazons ir pretdrudža, pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību. Līdz ar pretiekaisuma iedarbību spēkā tas ir pārāks par aspirīnu.

Mēs zinām par īpašībām fenilbutazons pieaugums izdalīšanos urīnskābes no organisma.

Kad saņem zāles iekšpusē maksimālo aktīvās vielas saturu asinīs konstatēts pēc 2 stundām. Conversion fenilbutazons notiek aknās. Izvadīšana no organisma tiek veikta caur nierēm un zarnām, daļēji neizmainītā stāvoklī.

Form release fenilbutazons

Pēc fenilbutazona instrukcijas pieejamas tabletes 150 mg ziede ārīgai lietošanai, 15% un 20% risinājumiem injekciju ampulām.

Indikācijas izmantošanas fenilbutazona

Zāles ir parakstītas iekšpusē tādu slimību kā mezglains eritēma, horeju, reimatisko drudzi, kas ir nespecifiska infekcijas un psoriātiskā artrīta. Jāatceras, ka šis ir pretiekaisuma rezerve, tas tiek izmantots, ja uz citām zālēm neveiksmes un tikai īslaicīgs kursu. Tas ir vislabāk izpaužas pretiekaisuma iedarbību ankilozējošo spondilītu un podagru.

Kā papildinājums zāļu dažreiz lieto artrīta ārstēšanai un sinovīta.

Aktuālā piemērošana ziedes fenilbutazona palīdz ar dermatītu no mehāniskas ietekmes, nelielus apdegumus 1 - 2 grādi, tostarp saules, stiepes cīpslas, muskuļu, kukaiņu kodumi.

Kontrindikācijas

Fenilbutazons saskaņā ar norādījumiem, nevar lietot iekšķīgi, ja konstatēta pastiprināta jutība pret to un citiem NPL, ja smagu nieru vai aknu darbības traucējumiem, nomācot asinsrades sistēmas (ieskaitot leikopēniju), saasināšanos divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa, čūlainais kolīts, ar sirds un asinsvadu slimībām dekompensēta. Ziede netiek piemērots, pārkāpjot integritāti ādas, ekzēma, trofiskām čūlām.

Fenilbutazons var lietot pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 14 gadiem.

Lai izmantotu piesardzību centrālās nervu sistēmas zāles slimības, gastrīts tas var izraisīt asiņošanu. Apstrādei, lai izvairītos no ūdens aiztures laikā ieteicams ierobežot sāls.

Narkotiku iecelšana grūtniecības un zīdīšanas laikā ir iespējama tikai ārsta uzraudzībā, pēc svēršanas riska / ieguvuma auglim un bērnu.

Lietošanas instrukcijas fenilbutazona

Fenilbutazons kā tabletes lieto iekšķīgi ēšanas laikā vai tūlīt pēc ar ūdeni.

Pieaugušo deva  No fenilbutazona risinājums
 ir 100-150 mg 2 - 3 reizes dienā (maksimums - 600 mg / dienā). Kad sasniegta klīnisko atbildes reakciju, devu nekavējoties jāsamazina līdz 200 mg / dienā.

Bērniem deva ir atkarīga no vecuma 10 - 100 mg, kas 3 - 4 daļās.

Ziede piemēro kārtiņu uz veselu ādu 2 - 3 reizes dienā.

Injekcijas ir tikai atvieglošanai akūtu simptomu podagru, reimatoīdo artrītu, nelielu horeju.

In vienlaicīgi saņem ar netiešiem antikoagulantiem, sulfonamīdiem un pretdiabēta līdzekļu pastiprināja savu rīcību. Fenilbutazonsposoben ietekmēt koncentrēšanās un reakcijas ātrumu.

Sakarā ar pasliktināšanos nieru asins plūsmu mazina narkotiku diurētiskie līdzekļi un antihipertensīvie līdzekļi.

Blakus efekti

Fenilbutazons bieži izraisa negatīvu ietekmi. Līdz 45% pacientu tika traucēta asinsradi (aplastisko anēmiju, leikopēniju), dispepsija, slikta dūša, sāpes vēderā, vemšana, caureja, neirīts, veidojot čūlu un eroziju gremošanas traktā, asinis urīnā.

Яндекс.Метрика