Fenilin

Fenilin - nozīmē traucējot asins recēšanu.

Farmakoloģiskās īpašības

Fenilinvhodit grupu netiešo  Iepakošanas Fenilin
 antikoagulanti.

Darbības mehānisms tas attiecas uz K vitamīna antagonistiem, kas konkurē ar K vitamīnu, Fenilin bloki ferments K-vitaminreduktazu. Sakarā ar šo aknu sintēzes koagulācijas faktoru - VII, IX, X un protrombīna. Trūkumu koagulācijas faktors traucē trombu veidošanos, pazemina asins lipīdu līmeņa, padara asinsvadus vairāk caurlaidīgs.

Lai sāktu strādāt organismā, Fenilin ir uzkrāt, lai noteiktu koncentrāciju, jo tā iedarbība ir ne uzreiz - sākas 8-10 stundas, un maksimālais efekts tiek panākts ar 24-30 stundas.

Control fenilina antikoagulantu darbību, pamatojoties uz noteiktu protrombīna laika coagulogram - PV, parasti tas ir 11-14 sekundes. Lai novērstu vēnu trombozes pietiekami palielināt MF 2 reizes, asinis 3-4 reizes, salīdzinot ar normu.

Fenilin ātri un labi uzsūcas no gremošanas trakta. Griežot to notiek aknās. Izvadīti caur nierēm, kā metabolīti.

Produkta veids

Narkotika ir pieejams tabletes 30 mg.

Indikācijas fenilina

Saskaņā ar norādījumiem zāļu tiek izmantots apstākļos, nepieciešamības gadījumā pagarinātu samazināšanos asins recēšanu. To lieto, lai novērstu un ārstētu tromboze, tromboflebīts un trombembolijas komplikācijas (plaušu embolija, un citi.) Un trombozes pēcoperācijas periodā. Nepieciešams Constant uzņemšana fenilina ja persona ir mehāniskās protezēšanas sirds vārstuļi. Zāles tiek izmantotas kompleksā terapijā ar antikoagulantu heparīnu.

Kontrindikācijas

Lietot zāles, jābūt kontrolē asins recēšanu. Ja līmenis protrombīna zem 70% no normālas, augsts asiņošanas risks. Neiecelt Fenilin asins slimībām, kas saistītas ar koagulācijas traucējumiem (hemofiliju, hemorāģisko diatēzi), jo smagu nieru mazspēju, 1. trimestrī, un, ja Jums ir paaugstināta jutība. Ieteicams ievērot piesardzību, lai izmantotu šo rīku vecumdienās, vēzis, traucējumi nieru un aknu, čūlu un eroziju gremošanas traktā, anēmiju un ginekoloģisko slimību agrīnā pēcdzemdību periodā, laktācijas laikā. 2 dienas pirms menstruāciju narkotika vēlaties atcelt.

Lietošanas instrukcijas fenilina

Saskaņā ar instrukcijām deva izvēlēts ilgumu liecību par protrombīna laika, saglabājot protrombīna indekss līmenī 40-60%. Pirmajā dienā piesātinošo devu 120-180 mg mutiski 3-4 stundas, un, otrkārt, - 90-150 mg / dienā, tad - ko kontrolē bezvīzu programmas ietvaros, ko 30-60 mg / dienā. Maksimālā dienas deva 200 mg fenilina.

Saņemot zāles būtu regulāri jāuzrauga koagulāciju, thromboelastogram, trombocītu līmenis asinīs un urīnā iespējamās hematūrija.

Izbeigšana ārstēšana  Tabletes Fenilin
 narkotiku jābūt pakāpeniskai. Dažkārt pacientiem rokas krāsotas dzeltenā, rozā un urīnu. Pārdozēšanas fenilina tas ir K vitamīna antagonists, smagos gadījumos, tas tiek ievadīts parenterāli.

Blakusparādības fenilina

Fenilin par atbildēm var izraisīt sliktu dūšu, caureju, galvassāpes, drudzis, alerģiskas reakcijas, toksiskā hepatīta, traucējumi asinsradi.

Long uzņemšanas reizēm izraisa hemorāģisko sindromu, kas izpaužas kā deguna, dzemdes, nieru, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, asiņošana iekšējos orgānos vai muskuļos.

Яндекс.Метрика